مجله حوادث

آسانسور، آخرین حادثه تهران در سال ۱۴۰۲ را رقم زد

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، جزئیات آخرین حادثه پایتخت در سال ۱۴۰۲ را تشریح کرد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با کندوج، درباره آخرین حادثه پایتخت در سال ۱۴۰۲ گفت: آخرین حادثه سال گذشته، مربوط به محبوس شدن در آسانسور بود که ساعت ۶:۱۳ صبح امروز یعنی حدود ۱۵ دقیقه قبل از تحویل سال به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان ایستگاه ۵۷ را به محل این حادثه در تهرانپارس کوچه ۲۲۲ اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور عوامل آتش‌نشانی در محل گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حادثه در یک ساختمان پنج طبقه رخ داده و کابین آسانسور در طبقه سوم گیر کرده بود و حرکت نمی‌کند. یک مرد حدودا ۶۵ ساله هم در آسانسور گیر کرده بود و ساکنان ساختمان قبل از رسیدن آتش نشانی تلاش هایی برای خروج این فرد کرده بودند.

ملکی با بیان اینکه با کمک آتش‌نشانان در آسانسور باز و فرد محبوس شده خارج شد، گفت: خوشبختانه این فرد هیچ آسیبی ندیده بود. همچنین تنظیمات آسانسور توسط آتش نشانان بررسی شد و آسانسور دوباره به کار افتاد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه آتش‌نشانان توصیه‌هایی را درباره استفاده از آسانسور و تعمیرات آن به ساکنان این ساختمان ارائه کردند، گفت:‌عوامل آتش‌نشانی در ساعت ۶:۲۳ صبح به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه بازگشتند تا این عملیات به عنوان آخرین عملیات سازمان آتش نشانی در سال ۱۴۰۲، ثبت شود.

انتهای پیام

تیم تحریریه مقالات حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در تحلیل و پیش‌بینی رویدادها هستم. توانایی بررسی روند و رخدادهای آینده را دارم و بر اساس آن به خوانندگان پیشنهادهایی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا