مجله بانوان

اتفاقات خوب در راه تیراندازی اصفهان

کندوج/اصفهان پس از چند سال تک نماینده بودن اصفهان در تیراندازی بانوان باشگاهی کشور، فصل بعد بانوان پادما یدک نیز پس از قهرمانی لیگ دسته‌اول، در لیگ‌برتر ایران حاضر خواهند شد.

فینال شانزدهمین دوره رقابت‌های لیگ دسته‌اول تیراندازی بانوان باشگاه‌های کشور اواخر سال ۱۴۰۲ در سالن ۸۰ خط مجموعه‌ورزشی آزادیِ پایتخت برگزار شد که تیم بانوان پادما یدک به‌عنوان تنها نماینده استان اصفهان به مقام قهرمانی لیگ دسته‌اول تپانچه رسید و جواز لیگ‌برتری‌اش را کسب کرد.

پیش از این سپاهان به عنوان فعال‌ترین باشگاه اصفهانی در تیم‌داری بانوان، توانست با جذب ترکیبی از بازیکنان ملی، بومی و جوان در لیگ‌برتر به نمایندگی از نصف‌جهان حضور داشت و این فصل در رشته تیراندازی با تفنگ به عنوان دبل قهرمانی دست یافت.

از سوی دیگر شیدا انتشاری، زهرا بهرامی دو بازیکن بزرگسال پادما یدک و زهرا صادقی به‌همراه فاطمه صابری که دو سهمیه نوجوانان پادما یدک بودند که به‌ترتیب ۵۵۶، ۵۷۷، ۵۵۶ و ۵۲۸ امتیاز در رقابت با حریفان کسب کرده و با مجموع امتیازات بیشتر نسبت به سایر حریفان قهرمانی لیگ دسته‌اول را برای سفید- مشکی‌پوشان به‌ارمغان آوردند.

شیدا انتشاری، بازیکن تیراندازی پادما یدک در گفت‌وگو با کندوج، درباره تشکیل تیم گفت: آقای قسیسین به عنوان مربی و سالن‌دار تصمیم گرفتند برای تشکیل تیم با پادما یدک صحبت کنند که ترکیب تمام بازیکنان نیز بومی شدند و در نهایت با نتیجه مطلوب قهرمانی راهی لیگ‌برتر شدیم.

وی با بیان اینکه کیفیت بازی‌ها خوب بود اما رقابتی در حد لیگ برتر را مشاهده نکردیم، افزود: در مجموع ۳ مسابقه با رکورد ۵۵۶ نفر اول شدم. از ابتدا هدف ما لیگ برتر بود و با تشکیل تیم از خودمان مطمئن بودیم که اتفاقات خوب برای ما در پیش رو است.

انتشاری با بیان اینکه تقریبا ۷ سال در لیگ حضور دارم، خاطرنشان کرد: قطعا هر ورزشکاری به دنبال نفر اول بودن و به سطح بالاتری ارتقا پیدا کردن است. امیدوارم در سال‌های آینده قهرمانی لیگ برتر را به دست آوریم.

به گزارش از کندوج، پس از پادما یدک که عنوان قهرمانی را مقتدرانه کسب کرد و به لیگ‌برتر راه یافت، تیم‌های زرین‌مس هاسان، همدان و اهواز الف در جایگاه‌های دوم تا چهارم قرار گرفتند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا