مجله ورزشی

اطلاعیه هیئت فوتبال استان تهران در آستانه برگزاری دربی

اطلاعیه هیئت فوتبال استان تهران در آستانه برگزاری دربی

هیئت فوتبال تهران در آستانه دربی اطلاعیه ای در این زمینه صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، به دستور سید میرشاد ماجدی، رئیس هیئت فوتبال استان تهران درآستانه برگزاری یکصد و سومین شهرآورد پایتخت، اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر گردید:

بسم الله الرحمن الرحیم
همان طور که عموم علاقمندان و دوستداران فوتبال اطلاع دارند، طبق برنامه ریزی انجام شده از سوی مسئولان ذی ربط، قرار است شهرآورد پایتخت چهارشنبه شب مورخ ۲۳ اسفند ماه سال ۱۴۰۲ در ورزشگاه بزرگ آزادی تهران برگزار شود.

لازم به یادآوری است که هیئت فوتبال استان تهران به عنوان یکی از متولیان اصلی برگزاری این رقابت، همچون سنوات گذشته آمادگی کامل خود برای انجام این بازی را اعلام می‌دارد؛ لذا همه عوامل اجرایی و مسئولان برگزاری هیئت فوتبال استان تهران ضمن توجیه کامل نسبت به حساسیت‌های حاکم بر این دیدار، ساعت‌ها پیش از شروع بازی دو تیم پر طرفدار پایتخت در ورزشگاه آزادی تهران حضور خواهند یافت و مقدمات برگزاری این تقابل را برای دو باشگاه استقلال، پرسپولیس و تماشاگران پرشور فوتبال ایران فراهم خواهند کرد.

ضمن توفیق روز افزون برای مسئولان، مربیان و بازیکنان دو باشگاه قدیمی و ریشه دار فوتبال ایران تاکید می‌دارد که دوری از تنش‌ها و حواشی به برگزاری هرچه بهتر این دیدار مهم کمک قابل توجهی می‌کند و انتظار است متولیان دو باشگاه همچون همیشه کمال همکاری را با عوامل برگزاری این بازی داشته باشند.

همچنین از هواداران خونگرم دو باشگاه استقلال و پرسپولیس درخواست می‌شود در روز‌های پایانی سال ۱۴۰۲ با دوری از رفتار‌هایی که موجب برهم خوردن نظم و انضباط این بازی می‌شود، همچون همیشه که یار و یاور برگزار کنندگان فوتبال ایران بوده اند، چهارشنبه شبی خاطره انگیز را رقم زده و ضمن کمک به برگزاری بی نقص این بازی، تنها به تشویق تیم‌های محبوب خود بپردازند.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا