مجله ورزشی

این دو برادر ۲/۵میلیون دلار سر آمریکا کلاه گذاشتند!

به گزارش کندوج؛ این دو که به کلاهبرداری خود اعتراف کرده‌اند در ماه نوامبر حکم نهایی شان صادر و در صورت محکومیت تا ۲۰ سال پشت میله‌های زندان خواهند بود.

این دو اهل کالیفرنیا با بیان اینکه ۲۲۳۰۰ بسته پستی به آنها تحویل داده نشده، هر بار ۱۰۰ دلار بابت بیمه طلب خسارت کردند و بدین ترتیب در طول حدود ۳ سال از اکتبر ۲۰۱۶ تا ماه می ۲۰۱۹ بیش از ۲۲۳۰۰ نامه جعلی درست کرده و طلب خسارت کردند.

انور اعلم بسته‌های خالی یا بی ارزش را با بیمه نامه ۱۰۰ دلاری به آدرس‌های ساختگی ارسال می‌کرد.

سپس یوسف زی بیمه نامه جعلی را حتی با فاکتور و آنلاین و موم خرید کالا ارسال کرده و بابت هر بسته خسارت ۱۰۰ دلاری می‌گرفت.

او به دروغ ادعا می‌کرد که چگونه بسته‌ها حاوی اقلامی با ارزش‌تر از محتوای واقعی هستند و سپس داستان‌هایی از گم شدن یا آسیب‌دیدگی بسته‌ها در حین حمل و نقل می‌ساخت.

یوسف زی علم در تلاشی برای افزودن به صحت ادعاها، فاکتورهای ساختگی را همراه با عکس کالاهایی که واقعاً در بسته ها وجود نداشت، درج می‌کرد.

این برادران با اتخاذ تدابیر بیشتر برای پنهان کردن تخلفات خود با استفاده از نام‌های مستعار و استفاده از نام‌های تجاری جعلی، ردیابی تعداد زیادی از ادعاهای جعلی بیمه‌ای را که ثبت کردند، دشوارتر می‌کردند.

برادرانی که هر دو با قید وثیقه آزاد هستند، هر دو در ماه نوامبر محکوم خواهند شد و هر برادر با حداکثر مجازات قانونی ۲۰ سال در زندان فدرال مواجه خواهد شد.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا