اقتصادی

باید از ظرفیت‌های خوزستان به درستی استفاده شود

کندوج/خوزستان رئیس جمهور گفت: همت مدیران با کفایت باعث شد امروز خوزستان به کارگاه عظیم و پرتلاشی تبدیل شود که هر روز گزارشی از یک افتتاح و بهره‌برداری داریم.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی امروز (۱۸ اسفند) در آیین بهره برداری از طرح‌های صنعت آب و برق خوزستان در گیت بوستان اهواز اظهار کرد: خوزستان دارای ظرفیت‌های بسیاری بوده که خدادادی است و مدیران باید از آن ها به درستی استفاده کنند. آب، برق، گاز نفت و منابع را داریم و  بحث مدیریت این منابع و مدیریت استفاده از آن را داریم. سخن این است که چه کنیم تا از این ظرفیت‌ها به نحو درست استفاده شود.

به گزارش کندوج، وی افزود: افزایش بهره‌وری در هر سازمان و مجموعه‌ای بسیار اهمیت دارد .به مدیران توصیه می‌کنم ببینید آیا آنچه انجام می‌شود متناسب است و وضع موجود را با وضع مطلوب مقایسه کنید و فاصله را کم کنید.

رئیسی گفت: ۲۶ طرح در ۱۲ نقطه انجام شده و از همه پیمانکاران و کارشناسان تشکر می‌کنم و این بهره‌برداری به نام امام عصر (عج) بوده و به مردم تبریک می‌گوییم و امیدواریم مردم از اینها بهره‌مند شوند چون هدف ما رفاه مردم است.

وی افزود: امیدواریم این ۱۲ نقطه و ۲۶ طرح بتواند گشایشی برای مردم خوزستان باشد.

رئیس‌جمهور گفت: آغاز کار دولت همراه با مشکلات در جای جای کشور بود اما برای مردم خوزستان مشکلات ملموس بود چون مشکل فاضلاب شهری و تنش‌های آبی و… مطرح بود. همت مدیران با کفایت باعث شد امروز خوزستان به کارگاه عظیم و پرتلاشی تبدیل شود که هر روز گزارشی از یک افتتاح و بهره‌برداری داریم.

ادامه دارد..

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی حرفه‌ای هستم که با تجربه و تخصص در زمینه تحلیل‌های اقتصادی فعالیت می‌کنم. با استفاده از روش‌های پیشرفته و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اطلاعات موثق و تحلیل‌های قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در تصمیم‌گیری‌های مالی خود بهترین تصمیمات را بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا