کسب و کار ایرانیمجله علمی و سلامت

بهترین کرم های بزرگ کننده آلت موجود در داروخانه

روش‌های بزرگ کردن آلت تناسلی کدامند؟ آیا شما هم نگران سایز آلت تناسلی خود هستید؟ احتمال اینکه افراد مختلف در مورد سایز و اندازه آلت تناسلی‌شان دغدغه داشته باشند بسیار زیاد است. امروزه یکی از رایج‌ترین مسائل جنسی که بسیاری از مردان با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند، نگرانی در مورد اندازه آلت تناسلی و کوچک بودن آن است. به همین جهت افراد به دنبال روش‌هایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی خود هستند.

البته در بسیاری از موارد فقط خود فرد فکر می‌کند که آلت او اندازه مناسبی ندارد. یعنی برخلاف تصور خود فرد ممکن است مطابق با گفته‌های متخصصین اورولوژی سایز آلت او مناسب باشد. پروفسور کوان ویلی، مشاور مسائل جنسی می‌گوید «مردانی که در مورد کوچک بودن اندازه آلت خود نگرانی دارند، بهتر است قبل از استفاده از  هر یک از روش‌های درمانی حتماً به مشاور مراجعه کنند». علاوه بر این بیشتر این روش‌های درمانی غیرمؤثر، از نظر مالی هزینه‌بر و در مواردی آسیب‌زننده هستند.

بزرگ کردن آلت تناسلی چیست؟

ترس از اینکه آلت تناسلی شما آنقدر کوچک است که نمی‌تواند همسرتان را در طول رابطه جنسی راضی نگه دارد، ممکن است به یک ناراحتی دائمی و کاهش اعتماد به نفس منجر شود. اما اکثر مردانی که فکر می‌کنند آلت تناسلی‌ کوچکی دارند، در واقع در میان افراد با انداره معمولی در نظر گرفته می‌شوند، نه کوچک!بسیاری از مردان تصور اغراق آمیزی از اندازه آلت تناسلی و دارند و به فکر روش‌های افزایش سایز خانگی و شیمیایی هستند. دستگاه تناسلی تناسلی تنها زمانی کوچک در نظر گرفته می‌شود که در هنگام نعوظ کمتر از ۷.۵ سانتی‌متر) باشد. این وضعیتی است که میکروپنیس نامیده می‌شود.

اندازه آلت تناسلی مردان چقدر باید باشد؟

مردم معمولا شایعاتی که در مورد طول یا اندازه آلت تناسلی وجود دارد را باور می‌کنند. برای مثال برخی افراد باور دارند که داشتن آلت حدود ۳۰ سانتی‌متری طبیعی است. درحالی‌که طبق تحقیقات به‌طور میانگین اندازه طبیعی آلت تناسلی مرد در حالت نعوظ یا به‌اصطلاح راست شده بین ۱۲.۵ تا ۱۵ سانتی‌متر و در حالت خوابیده بین ۱۰ تا ۱۲ سانتی‌متر است.

خیلی از مردان فکر می‌کنند که برای نیاز به آلت بزرگتر هست. این در حالی است که طبق یک نظرسنجی از بین ۵۲۰۰۰ خانم، بیشتر از ۸۵ درصد از آن‌ها گفتند که با اندازه‌ی معمولی آلت تناسلی شریک جنسی خود  ارضا می‌شوند و به رضایت دست پیدا می‌کنند و نیازی به بزرگتر شدن آلت تناسلی شریکشان ندارند.طبق تحقیقات به‌طور میانگین اندازه طبیعی آلت تناسلی مرد در حالت نعوظ یا اصطلاح راست شده بین ۵ تا ۶ اینج (یعنی ۱۲٫۵ تا ۱۵ سانتی‌متر) است.

کینگ سایز

کرم کینگ سایز اسم یک کرم جنسیه آلمانی میباشد که برای تقویت عضو مردانه بسیار موثر و مفید است، از جمله مزایای این کرم ۴ کاره افزودن به طول و درازای آلت مردانه بوده که میتواند موجب خوشنودی خاطر وی گردد.پمادهای جنسی میتوانند برای تقویت جنسی گزینه ای عالی بوده و خطری را از لحاظ قلب و عروق برای مردان پا به سن گذاشته ایجاد نکنند، همچنین این روش به هیچ عنوان موجب کم آبیه بدن نشده و دستگاه گوارش فرد را درگیر نمیسازد.از بیرون به طول آلت تناسلی بمالید و به آرامی ماساژ دهید تا آلت تناسلی ضخیم‌تر و سفت‌تری داشته باشید

The best penis enlargement creams available in the pharmacy

بهترین روش بزرگ کردن آلت تناسلی چیست؟ (چگونه آلت را بزرگ کنیم)

با توجه به نیاز مردان به افزایش اندازه و بزرگ کردن آلت تناسلی خود، امروزه بستر اینترنت مملو از روش‌های مختلفی برای این هدف است. برخی برای افزایش طول و برخی دیگر برای افزایش ضخامت آلت (افزایش قطر آلت) معرفی‌شده‌اند. اما آیا تمامی روش‌های گفته‌شده مؤثرند؟ در ادامه به معرفی و بررسی رایج‌ترین روش‌های افزایش سایز آلت می‌پردازیم.

انواع این روش‌ها به‌طورکلی به دودسته تقسیم می‌شوند:

روش‌های غیر جراحی (Non-sergical) روش‌های جراحی (Sergical)
قرص و آمپول جراحی برای افزایش طول و قطر اندام تناسلی
دستگاه مکنده
تزریق ژل
آویزان کردن وزنه
جلق

بهترین روش بزرگ کردن آلت تناسلی چیست؟

 حجم دهنده فوری آلت + بهترین داروی افزایش سایزآلت برای افزایش سایز آلت تناسلی که در بیشتر موارد به دلیل موارد ژنتیکی است، از روش‌هایی مانند پمپ آلت تناسلی، دستگاه وکیوم، پی شات، امواج ضربه‌ای و تزریق چربی استفاده می‌شود. با این حال، اثربخشی این روش‌ها با روش علمی اثبات نشده است. استفاده سرخود از داروهای تجویز نشده و مکمل‌های غذایی نیز کار خطرناکی است. در ادامه روش‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم که با مشورت پزشک می‌توانند اثربخش باشند.بهترین قرص و آمپول بزرگ کننده آلات تناسلی دائمی مردان چیست؟ (بهترین قرص افزایش سایز اندام تناسلی در داروخانه)

این محصولات معمولاً حاوی ویتامین‌ها، مواد معدنی، هورمون‌ها و مواد گیاهی‌ای هستند که مدعی اثر مثبت بر بزرگ کردن آلت‌اند. برخلاف ادعاهای شدید و تأثیرگذار آن‌ها، به‌طور قطعی هیچ‌گونه شواهد تحقیقاتی و بالینی از کارایی آن‌ها وجود ندارد. علاوه بر این برخی از آن‌ها نیز می‌توانند آسیب‌زا باشند.برای مثال در تحقیقاتی در دانشگاه مریلند با تجزیه‌وتحلیل برخی از این مواد ردی از سرب، سموم دفع آفات، باکتری‌ای.کولای و مدفوع حیوانات را در آن‌ها یافتند. به‌عنوان‌مثال قرص‌های ویاگرا و لویترا در این گروه قرار دارند.

به نظر متخصصین اورولوژیست، استفاده از دارو برای بزرگ کردن آلت، هیچ تاثیر مثبتی ندارد. اگر موثر بودند در داروخانه‌ها موجود بودند و به فروش می‌رسیدند. استفاده از لوسیون‌ها می‌تواند برای افرادی که از آلت خود شرم دارند و خجالت می‌کشند مفید باشد و موجب راحتی آن‌ها شود. اما قطع به‌یقین در افزایش سایز آلت هیچ اثری ندارند. قبل از مصرف هر دارویی برای بهبود عملکرد جنسی یا افزایش سایز آلت تناسلی، حتما با دکتر اورولوژیست مشورت کنید.

این دستگاه دارای یک محفظه است که آلت را درون آن می‌برند. سپس با استفاده از پمپی که به محفظه متصل است، هوا را خارج می‌کنند تا خلأ ایجاد شود. خلأ ایجادشده خون بیشتری را به درون آلت می‌کشد و منجر به تورم آن می‌شود. از دستگاه مکنده یا پمپ آلت گاهی در درمان‌های کوتاه‌مدت برای افرادی که اختلال در نعوظ (راست شدن آلت) دارند استفاده می‌شود.

اما باید دانست که استفاده زیاد از پمپ‌های آلت، می‌تواند به بافت آلت آسیب بزند و موجب ضعف در نعوظ شود. شواهد بسیار ناچیزی وجود دارد که نشان‌دهنده اثر مثبت این دستگاه بر بزرگ کردن آلت باشد. از دستگاه مکنده یا پمپ آلت گاهی در درمان‌های کوتاه‌مدت برای افرادی که اختلال در نعوظ و راست شدن دارند، استفاده می‌شود.

کشنده های آلت تناسلی (Extenders)

این دستگاه از کشش و انقباض طبیعی برای کشیدن و بزرگ کردن آلت استفاده می‌کند. در یک مطالعه گزارش‌شده که بعد از ۳ ماه استفاده از دستگاه کشنده آلت، طول آلت افراد حاضر به‌طور میانگین بیش از ۱٫۵ سانتی‌متر افزایش پیداکرده است.برای استفاده گسترده از این دستگاه تحقیقات بیشتری لازم است. استفاده از کشنده‌های آلت تناسلی می‌تواند دست‌وپا گیر و دشوار باشد. همچنین کشیدگی اگر از یک حدی بیشتر شود، منجر به کبودی، آسیب عصبی و ایجاد لخته‌های خون در سیاهرگ‌های آلت می‌شود.

جلق (Jelqing)

نوعی ورزش است که در فارسی به آن جلق زدن گفته می‌شود. در این حرکات ورزشی، از حرکت دست بعد از دست استفاده می‌شود که دست‌ها یکی بعد از دیگری دور آلت از بخش پایه آلت به سمت نوک آن کشیده می‌شوند و خون را درون آلت به سمت نوک آن می‌برند. اگرچه این روش نسبت به بقیه روش‌ها ایمنی بیشتری دارد اما هیچ اثبات علمی‌ای برای آن وجود ندارد. علاوه بر این می‌تواند موجب ایجاد زخم، درد و یا بدشکلی آلت شود.

جلق را می‌توان به خودارضایی نیز تعمیم داد. و این سوال را مطرح کرد که آیا خود ارضایی باعث افزایش طول آلت تناسلی می‌شود؟ خیر. خودارضایی باعث افزایش سایز آلت نمی‌شود. بلکه یکی از ، یعنی زودانزالی را نیز می‌تواند سبب شود. درنتیجه بدون مشورت دکتر اورولوژیست، برای بزرگ کردن آلت اقدام نکنید. چراکه ممکن است نه‌تنها قد و قامت آلتتان رعنا نشود، که باعث ده‌ها آسیب بزرگ‌تر نیز شوید.

مزایا کرم لارگو

 • موثرترین کرم لارگو کلفت کننده قطر و طول آلت
 • درمان انزال زودرس و افزایش مدت زمان رابطه
 • برطرف کردن مشکل نعوظ و شق شدگی
 • افزایش میزان کیفیت رابطه و ارگاسم
 • افزایش میل و لذت جنسی
 • دارای گواهینامه بین المللی کیفیت و استاندارد
 • ساخت آلمان

تزریق ژل و فیلر، بهترین ژل افزایش سایز اندام تناسلی چیست؟

برای افزایش کلفتی و ضخامت آلت، برخی از پزشکان از فیلرها استفاده می‌کنند. مشابه مصرف فیلرها در تزریق ژل لب و گونه است. برای مثال ژل‌های ژوویدرم یا رستیلن که جزو ژل‌های بر پایه اسید هیالورونیک هستند را گاها برای کلفت کردن آلت نیز استفاده می‌کنند.از این روش به‌عنوان آمپول بزرگ کننده سایز آلت یا ژل بزرگ کننده آلت نیز یاد می‌شود.  این مواد معمولا حدود۶ ماه باقی می‌مانند و پس از آن جذب بدن می‌شوند. اطلاعاتی مبنی بر مناسب بودن این روش در دسترس نیست و نمی‌توان آن را تأیید کرد.

نکته مهم: لطفا گول تبلیغات را نخورید. ژل بزرگ کننده آلت یا آمپول افزایش سایز آلت تناسلی می‌تواند تنها جیب شما را خالی کند. علاوه بر ضرر اقتصادی، ممکن است عوارض جانبی خطرناکی نیز به همراه داشته باشد. درنتیجه قبل از هرگونه اقدامی برای بزرگ کردن آلت، با دکتر اورولوژیست مشورت کنید.

وزنه‌ها انواعی دارند. وزنه‌های حلقه‌دار آلت که در انتهای بدنه آلت قبل از سر آن پوشیده می‌شوند. و یا وزنه‌های دارای توپ یا صفحات که از انتهای بدنه آلت شما به کمک تسمه و کمربند آویزان می‌شوند. عملکرد وزنه‌ها بدین‌صورت که است در انتهای آلت شما کشش و مقاومتی ایجاد می‌کنند که به‌مرور موجب کشیدگی تاندون‌ها و عضلات بدنه آلت می‌شود. بنابراین درنهایت منجر به بزرگ شدن آلت می‌شوند.

این روش ممکن است به افزایش سایز آلت شما کمک کند. تحقیقات بسیار کمی در این زمینه وجود دارد. اما استفاده از این روش پیشنهاد نمی‌شود چراکه می‌تواند آسیب‌های دائمی ایجاد کند. این روش نیز مانند دستگاه کشنده از طریق ایجاد کشش اثرگذاری دارد و عوارض آن مانند دستگاه کشنده شامل کبودی، آسیب به اعصاب، لخته خون دارد.علاوه بر این آویزان کردن وزنه می‌تواند منجر به آسیب به عصب‌های سر آلت و کاهش حساسیت آن در رابطه جنسی شود. همچنین فشار وزنه‌ها می‌تواند منجر به پدیده‌ای به نام شکستگی آلت شود.

۲. روش‌ های جراحی برای بزرگ کردن آلت تناسلی

نمونه‌هایی از جراحی که برای افزایش طول یا ضخامت آلت تناسلی انجام می‌شود عبارت‌اند از:

 • بریدن رباط تعلیق: پرکاربردترین روش جراحی برای بلند کردن آلت تناسلی شامل بریدن رباط تعلیقی است که آلت تناسلی را به استخوان شرمگاهی متصل می‌کند
 • تزریق چربی
 • پیوند بافت
 • کاشت آلت تناسلی.

جراحی برای افزایش طول

آلت تناسلی با یک بافت فیبری محکم و سخت به‌وسیله یک رباط (لیگامنت) نگه‌دارنده به لگن متصل می‌شود. به بیانی دیگر این بافت بخشی از بدنه آلت را به‌صورت پنهان درون بدن شما نگه می‌دارد. با جراحی و برش رباط کشش آلت به درون بدن کاهش می‌یابد و (ازنظر تئوری) منجر می‌شود بخش بیشتری از بدنه آلت قابل‌مشاهده شود.برای جلوگیری از اتصال مجدد رباط و برگشت سایز آلت به قبل از جراحی، فرد متقاضی احتمالا باید تا حدود ۶ ماه روزانه از دستگاه‌های کشنده آلت یا آویزان کردن وزنه استفاده کند.

جراحی برای افزایش قطر و کلفتی آلت

تکنیک اصلی در جراحی برای زیادشدن قطر آلت تناسلی، برداشتن چربی از دیگر نقاط بدن و تزریق آن به بدنه آلت است. هدف از این کار کلفت کردن آلت است، اما این راهکار جوابگو نیست و مورداستفاده قرار نمی‌گیرد.در تکنیک جدیدتر این روش از بافت افراد مرده برای پیوند استفاده می‌کنند. روشی که در بسیاری از جراحی‌های ترمیمی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این روش ماندگاری بیشتری دارد و نتایج بهتری نیز ایجاد می‌کند.

روش‌های دیگری نیز در بحث جراحی وجود دارند. مثلا در افراد چاق و دارای اضافه‌وزن، چربی موجود در بخش انتهایی یا ریشه آلت را با روش لیپوساکشن (حذف چربی) از بین می‌برند. لازم به تذکر است که هیچ‌گونه عمل جراحی برای افزایش سایز آلت نباید بدون مشورت با پزشک باشد. در ضمن برای عمل جراحی افزایش سایز نیز باید به دکتر اورولوژیست مجرب مراجعه کنید.برخی پزشکان هر دو جراحی افزایش طول و کلفت کردن آلت را یکباره انجام می‌دهند و برخی دیگر آن‌ها را در مراحل جداگانه پیشنهاد می‌کنند.

چه زمانی استفاده از جراحی پیشنهاد می شود؟

استفاده از روش‌های جراحی به‌طور عمومی فقط در مواردی که فرد مبتلابه اختلالی خاص به نام آلت کوچک (میکروپنیس) باشد پیشنهاد می‌شود. در این حالت اندازه آلت فرد ۷٫۵ سانتی‌متر یا کمتر است.

دکمه بازگشت به بالا