اقتصادی

بیش از ۸۲۰۰ فقره اتفاقات شبکه آبفا در شهرستان ساری رفع شد

بیش از ۸۲۰۰ فقره اتفاقات شبکه آبفا در شهرستان ساری رفع شد

کندوج/مازندران مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران از رفع بیش از ۸۲۰۰ فقره اتفاقات شامل شکستگی در خطوط انتقال، شبکه توزیع و انشعاب آب طی ۱۰ ماهه امسال در شهرستان ساری خبر داد.

به گزارش کندوج، به نقل از روابط عمومی آبفای مازندران؛ بهزاد برارزاده امروز درحاشیه بازدید از واحد اتفاقات شهرستان ساری در جمع خبرنگاران، گفت: از این میزان ۴۷۰۰ فقره اتفاقات مربوط به انشعاب، ، ۳۱۰۰ فقره شبکه توزیع و ۴۰۰ فقره خطوط انتقال در اقطار مختلف بوده است.
او ادامه داد: در این مدت ۵۰۰ انشعاب همراه با اصلاح شبکه استاندارد سازی، ۴۸۵۲ انشعاب جدید ثبت و تحویل گیری و نیز ۴۰۰۰فقره گرفتگی و نشتی کنتور های مشترکین برطرف شد.
مدیرعامل آبفای مازندران، با اشاره به تعویض ۴۷۷۵ کنتور خراب، ۱۲۰ فقره مرئی سازی شیرآلات شبکه و شستشوی ۱۰۵ کیلومتر شبکه آبرسانی و یک هزار مورد کلر سنجی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون ۶۲ کیلومتر عملیات اصلاح و توسعه شبکه توزیع و خط انتقال در این شهرستان به اجرا در آمد.
برارزاده خاطرنشان کرد: به منظور خدمت رسانی مستمر به مشترکین محترم این شهرستان و نیز تامین آب شرب به ویژه در ایام تعطیل و پیک مصرف، در این مدت ۲ حلقه چاه تجهیز، ۱۰حلقه چاه بهسازی و ۷۶ دستگاه الکتروپمپ تعویض شد.

بیش از ۸۲۰۰ فقره اتفاقات شبکه آبفا در شهرستان ساری رفع شد
وی یکی از مهمترین وظایف و هدف گذاری شرکت آب و فاضلاب را شناسایی و رفع سریع اتفاقات اعلام و تصریح کرد: در همین راستا از مشترکین گرامی تقاضا داریم هر گونه شکستگی، نشتی و هدر رفت آب را از طریق سامانه ارتباط مردمی ۱۲۲ اطلاع رسانی کنند تا همکاران شرکت برای رفع آن اقدامات لازم را به عمل آورند.

انتهای پیام

تیم تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی حرفه‌ای هستم که با تجربه و تخصص در زمینه تحلیل‌های اقتصادی فعالیت می‌کنم. با استفاده از روش‌های پیشرفته و دسترسی به منابع معتبر، سعی می‌کنم تا به شما اطلاعات موثق و تحلیل‌های قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در تصمیم‌گیری‌های مالی خود بهترین تصمیمات را بگیرید.
دکمه بازگشت به بالا