مجله فرهنگ

تاریخ شکست رژیم صهیونیستی در عملیات «طوفان‌الاقصی» را فراموش نمی‌کند

تاریخ شکست رژیم صهیونیستی در عملیات «طوفان‌الاقصی» را فراموش نمی‌کند

دبیرکل مجمع خبرنگاران و نویسندگان دفاع مقدس و مقاومت گفت: پیروزی در عملیات «طوفان‌الاقصی»، یک بار دیگر نشان داد رژیم صهیونیستی برخلاف ادعاها و تبلیغات دروغین، یک قدرت شکننده و پوشالی است.

دکتر حسین زکریائی عزیزی در گفت‌وگو با کندوج، اظهار کرد: رژیم صهیونیستی تصور می‌کرد می‌تواند به دست‌اندازی‌ها و تجاوزات و اهانت‌های خود به مقدسات مردم فلسطین به ویژه مسجدالاقصی ادامه دهد اما مبارزان فلسطینی در یک عملیات حساب شده و خارج از تصور سردمداران صهیونیستی، ضربه‌ای تاریخی به این رژیم وارد کردند؛ضربه‌ای که تاریخ آن را برای سایر ظالمان ادوار مختلف به یادگار نگه خواهد داشت.
وی ادامه داد: سیر تحولات و مبارزات مردم و مبارزان فلسطین و همچنین حمایت آزادگان سراسر جهان از مردم مظلوم فلسطین، پیش‌بینی دقیق رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران مبنی بر رو به پایان بودن عمر رژیم جعلی صهیونیستی را بیش از پیش نمایان ساخته است.
 زکریائی عزیزی یادآور شد: ماجراجویی‌های رژیم صهیونیستی در حمله به مناطق مسکونی غزه،«دانشکده نظامی حمص» در سوریه و تهدید علیه مردم جنوب لبنان، حمله به شهر و اردوگاه جنین، شرایط منطقه و حوادث مشابه موارد یاد شده نشان می‌دهد رژیم صهیونیستی باید آماده دریافت فشارهای سنگینی باشد و به همین خاطر است که  ارتش این رژیم برای نخستین‌بار در طول ۱۰ سال گذشته به حالت آماده‌باش درآمده و حتی نیروهای ذخیره‌اش را فرا خوانده است. این فراخوان نشان‌ می‌دهد سران جنایتکار رژیم صهیونیستی از عاقبت جنایت‌های‌شان به هراس افتاده‌اند و البته تهدیدهای‌شان مثل همیشه راه به جایی نخواهد برد.

انتهای پیام

نشر علوم هنری

با استفاده از ابزارهای زبانی، شما را به دنیای تخیل و هنر می‌برم.
دکمه بازگشت به بالا