مجله فرهنگ

تاسوعای حسینی نماد تبدیل من به ماست/ تجمع قلوب ما تمدن ساز است

کندوج/گلستان رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان گفت: فعالیت ها و اجتماعات حسینی ما را در برابر توطئه دشمنان واکسینه می کند.

حجت الاسلام جواد محمدزاده امروز (شنبه، 24 مرداد) در نشست خبری با اصحاب رسانه در گلستان اظهار کرد: با فرا رسیدن ماه محرم مردم با شور و شعور حسینی و برنامه های عزاداری حسینی با قوت خود فعالیت های خود را انجام می دهند. مردم انجام می دهند.

وی به برگزاری مجالس عزاداری حسینی اشاره کرد و افزود: یکی از اهداف این مجالس گردآوری قلوب است، گردآوری قلوب در تمدن اسلامی یکی از زیرساخت های اساسی ماست و در کنار جمع شدن دل ها باید وحدت وجود داشته باشد. نشان داد.

عاشورا مظهر امامت و ولایت است/ ضرورت وحدت نهادهای مذهبی در ایام سوگواری حسینی

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان با بیان اینکه در ایام سوگواری حسینی باید هر رسالت و مسجدی از من رها شود و ما بشوید، گفت: در ایام سوگواری حسینی باید هر مسجدی را رها کرد.

محمدزاده عاشورا را مظهر امامت و ولایت دانست و گفت: وقتی اجتماع برپا می شود ارتباط مردم با امام حسین (ع) بیشتر نمایان می شود و در همین راستا در روز تاسوعا امسال با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سایر نهادها، مراسم اجتماع تاسوعای حسینی که در گرگان برگزار شد، برگزار شد.

وی با بیان اینکه با برگزاری این تجمعات مردم می توانند با نظام و اندیشه های ائمه انقلاب آشنا شوند، تصریح کرد: برگزاری این مراسم و مجالس ما را در مقابل توطئه طراحی شده دشمنان انقلاب اسلامی واکسینه می کند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان با بیان اینکه امیدواریم در روز تاسوعا شاهد حضور گسترده مردم باشیم، گفت: خوشبختانه در محرم امسال فضای شهر ما به نام حضرت سیدالشهدا (ع) متبرک شد. ) و چهره شهر نسبت به سالهای قبل. تغییرات بهتری را به دنبال داشت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا