مجله اجتماعی

حاشیه تالاب استیل آستارا پاکسازی شد

کندوج/گیلان با حضور فرماندار، کارکنان اداره حفاظت محیط زیست و همچنین دوستداران طبیعت در شهرستان آستارا، زباله های حاشیه تالاب استیل این شهرستان جمع آوری و به محل دفن پسماند منتقل شد.

عنایت رضایی پور، فرماندار آستارا در حاشیه این برنامه و بازدید از تالاب استیل آستارا در گفت وگو با خبرنگار کندوج با بیان اینکه زباله مهم ترین عامل تهدید نظام طبیعی تالاب استیل آستارا است، اظهار کرد: مسافران و گردشگران ورودی به تالاب استیل آستارا باید از ریختن هر گونه پسماند در حاشیه تالاب استیل آستارا خودداری کنند.

وی افزود: تالاب زیبای استیل آستارا از سرمایه های طبیعی و خدادادی شهرستان آستارا و استان گیلان است و همه باید در صیانت از آن کوشا باشیم و به درستی برای نسل های آینده حفظ و تحویل دهیم.

فرماندار آستارا با بیان اینکه بهتر است با ریختن زباله در سطل های تعبیه شده در اطراف مناطق طبیعی از جمله تالاب استیل و سواحل شهرستان، نسبت به حفظ و صیانت از محیط سبز و زیبای خود تلاش کنیم، گفت: امروز با حضور نیروهای زحمتکش شهرداری آستارا، رئیس و کارکنان پرتلاش اداره حفاظت محیط زیست و همچنین دوستداران طبیعت، زباله های اطراف تالاب استیل پاکسازی شد که قدم موثری در حفاظت از این تالاب زیبا است.

به گزارش کندوج، تالاب استیل با ۱۳۸ هکتار وسعت و با داشتن درختان توسکا در هفت کیلومتری جاده آستارا به تالش قرار دارد و از مهم ترین مناطق گردشگری شهرستان مرزی بندر آستارا در شمال غربی استان گیلان محسوب می شود.

حاشیه تالاب استیل آستارا پاکسازی شد

حاشیه تالاب استیل آستارا پاکسازی شد

حاشیه تالاب استیل آستارا پاکسازی شد

حاشیه تالاب استیل آستارا پاکسازی شد

انتهای پیام

بخش مقالات اجتماعی

تحقیقگر جامعه‌شناسی با تجربه در مطالعه تمدن‌ها و ارتباطات بین فرهنگ‌ها.
دکمه بازگشت به بالا