مجله ورزشی

دبیر: اکثر رشته‌ها برای مجوز واردات خودرو درخواست داده‌اند

سومین پایگاه قهرمانی کشتی در استان تهران افتتاح شد.

به گزارش کندوج، علیرضا دبیر در حاشیه افتتاح سومین پایگاه قهرمانی کشتی تهران به نام شهیدان خدمت در منطقه خاوران تهران، درباره نامه به رییس جمهور برای دریافت مجوز واردات خودرو برای ۲۱ کشتی‌گیر و مربی، اظهار کرد: اکثر فدراسیون‌ها دارند اسم می‌دهند. دیوان عدالت اداری بحث تبعیض را مطرح کرده بود، یعنی همه رشته‌ها باید باشند. روی همین حساب، کشتی ورزش اول ایران است و ما نیز ۲۱ قهرمان جهان و المپیک را معرفی کردیم.

رییس فدراسیون کشتی با اشاره به بازسازی و افتتاح خانه‌های کشتی در تهران، خاطرنشان کرد: جمعیت کشتی را از ۳۰ هزار نفر به ۴۰۰ هزار نفر رساندیم و برای اینکه این جمعیت باز هم افزایش پیدا کند، باید پایگاه‌های قهرمانی کشتی در تهران زیاد شود. در مرحله نخست ۵ سالن از شهرداری گرفتیم و قرار است در مرحله دوم نیز ۱۰ سالن کشتی از شهرداری تهران بگیریم.

وی تصریح کرد: ما این سالن‌ها را در محلات کم‌برخوردار می‌گیریم چرا که کشتی در این محلات جواب می‌دهد. امیدوارم این اتفاق الگوی همه کشور شود. هیات‌های کشتی ما نیز این بحث را دنبال می‌کنند.  بابت هر معتاد، شهرداری‌ها ۲۵۰هزار تومان هزینه می‌کنند. یک چهارم این پول را خرج ورزش کنند اتفاقی نمی‌افتد و خانواده‌ها نیز از هم نمی‌پاشند. ما با کشتی آسیب‌های اجتماعی را پایین می‌آوریم و اوقات فراغت نوجوانان و جوانان را پر می‌کنیم. کشتی ورزش اول مملکت است و در این محلات جواب می‌دهد.

انتهای پیام

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا