مجله ورزشی

درویش: مگر سایر تیم‌ها تمدید قرارداد بازیکنان را شروع کردند؟/ از اوسمار برنامه خواستیم+ فیلم

درویش: مگر سایر تیم‌ها تمدید قرارداد بازیکنان را شروع کردند؟  از اوسمار برنامه خواستیم+ فیلم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: تیم‌های رقیب ما را نگاه کنید، هیچ کدام درباره تمدید قرارداد بازیکنان حرف زده‌اند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، رضا درویش در حاشیه تمرین پیشکسوتان پرسپولیس اظهار کرد: مدت‌ها بود می‌خواستم در تمرین این عزیزان شرکت کنم که به دلیل مشغله کاری شرایط فراهم نشد و امروز با رخصت علی پروین در تمرین حاضر شدم. پیشکسوتان عین ۴۰ سال پیش هنوز هم با انگیزه و با تعصب تمرین می‌کنند. رفاقت مثل گذشته بین آنهاست و اگر در تمرین اشتباهی در حین بازی می‌شود علی آقا با جدیت تذکر می‌دهد. یاد گذشته‌ها افتادم.

وی در مورد اینکه جریمه‌های سنگینی برای مصاحبه و بیانیه تصویب شده است، گفت: همیشه که جریمه بازدارنده نیست و باید فرهنگ موارد مختلف را جا بیندازیم تا هر کسی برای هر مقوله‌ای اقدام به صور بیانیه نکند. اگر از اول برخورد قاطعی صورت می‌گرفت برای ضربه کرنر و پرتاب اوت دستی هم بیانیه صادر می‌کنند. البته بنا نیست کسی این جریمه‌ها را بپردازد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد وظیفه‌ای که در هفته‌های پایانی لیگ برتر دارد چیست، عنوان کرد: رسالت ما این است بچه‌ها در بازی‌های باقیمانده برنده از زمین بیرون بیایند. ان‌شاءالله خدا کمک کند و همانند سال‌های گذشته قهرمان شویم.

وی در مورد جلسه با اوسمار و تمدید قرارداد سرمربی تیم گفت: پیرامون ادامه همکاری و روند بازی‌های تیم صحبت کردیم. اوسمار برنامه‌های خود را تا پایان فصل داد و به او گفتیم برنامه‌های خود را تا پایان فصل بدهد.

درویش درباره مذاکره برخی بازیکنان پرسپولیس با دیگر تیم‌ها تصریح کرد: فضای مجازی است و حاشیه‌ای که دلالان درست می‌کنند. ۱۵ تیم دیگر لیگ برتری داریم و حرفی در این رابطه نیست. دیگر بحثی ندارند درباره نقل و انتقالات می‌گویند. تیم‌های رقیب ما را نگاه کنید، هیچ کدام درباره تمدید حرف زده‌اند. الان سه هفته است درباره تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس حرف می‌زنند. ما مثل قبل در هفته‌های آخر وارد مذاکره می‌شویم. در این مدت هم به دنبال مجوز حرفه‌ای و مالکیت بودیم. این بازیکنان برای پرسپولیس هستند و با علاقه به این تیم آمده‌اند و به خاطر پول نیامدند.

وی در مورد واکنش دانیال اسماعیلی‌فر، مهدی ترابی و وحید امیری که گفتند با آنها مذاکره‌ای نشده و باشگاه ما را نمی‌خواهد، خاطرنشان کرد: مگر تیمی سراغ دارید با بازیکنان خود برای فصل بعد مذاکره کرده باشند. ما به دنبال مجوز حرفه‌ای بودیم تا مثل سال قبل مشکلی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا نداشته باشیم. اولویت با مجوز حرفه‌ای بود. لیست هم هنوز ارسال نشده است.

درویش در مورد اینکه هواداران خواهان تمدید قرارداد اوسمار شده‌اند، گفت: همان زمان که اوسمار انتخاب شد گفتم که دلالان به دنبال آلوده کردن فضا هستند. مهم‌ترین کسی که از او مشورت گرفتیم علی پروین بود و راهنمایی‌های او به انتخاب اوسمار کمک کرد. بازیکنان هم می‌گفتند مربی که یک سال و نیم با تیم بوده بهتر از مربی خواهد بود که تازه به تیم می‌آید.  

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا