مجله ورزشی

دوری طولانی‌مدت مهدی طارمی از ترکیب پورتو

به گزارش خبرگزاری کندوج؛ مهدی طارمی پس از جام ملت‌های آسیا فقط در یک مسابقه لیگ برتر پرتغال مقابل آروکا به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت، اما پس از آن در دیدار برابر استوریل نیمکت نشین بود و بعد هم با مصدومیت مواجه شد تا فاصله تقریبا طولانی مدت از میادین بگیرد.

به گزارش ورزش سه، ستاره ایرانی پورتو پنج روز پس از حضور در مسابقه تیم ملی مقابل قطر در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا، در لیگ برتر پرتغال حضور تعویضی داشت، اما دیگر در بازی‌ها استفاده نشده و بخاطر مصدومیت نتوانسته تیمش را همراهی کند که دیشب هم برابر پورتیموننسی این اتفاق رخ داد.

مهدی طارمی پس از نیمکت نشینی مقابل استوریل در لگی برتر پرتغال و غیبت در سه دیدار پیاپی برابر آرسنال، ژیل ویسنته و سانتا کلارا، قرار بود در دیدار هفته گذشته با بنفیکا به میادین برگردد که این اتفاق رخ نداد و سرخیو کونسیسائو اعلام کرد که در جدال با پورتیموننسی مهاجم ایرانی را در اختیار خواهند داشت ولی بازهم او دور از لیست بود.

تیم فوتبال پورتو شب گذشته موفق به کسب پیروزی سه بر صفر در دیدار خارج از خانه مقابل پورتیموننسی بود تا 55 امتیازی شود و با یک بازی بیشتر نسبت به بنفیکا رده دومی، به سه امتیازی این تیم برسد و هنوز امیدوار به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا و حتی قهرمانی بماند، اما در این بازی هم خبری از مهدی طارمی نبود.

طارمی انتظار داشت پس از 25 روز دوری از میادین مقابل پورتیموننسی به فهرست پورتو برگردد، اما این اتفاق رخ نداد تا غیبت او در بازی‌های تیمش به یک ماه افزایش پیدا کند.

258 258

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا