مجله ورزشی

لحظه ضربه جهانبخش به تیرک دروازه قطر/ کشیدن اسلحه روی یک ایرانی!

ورزش ایران و جهان امروز با رخدادهای گوناگونی همراه بود که گزیده‌شان در این گزارش آمده است.

به گزارش کندوج، تیم فوتبال النصر عربستان در دیدار برگشت برابر العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا در ضربات پنالتی شکست خورد و از صعود به دور بعد بازماند. تیم فوتبال النصر عربستان در دور برگشت یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه خانگی خود از العین امارات پذیرایی کرد.

این بازی در حالی برگزار شد که العین در بازی رفت خود در امارات با نتیجه یک بر صفر به پیروزی دست پیدا کرده بود.

برای دوری از شائبه مهندسی انتخابات فیلم گرفتیم

سرپرست فدراسیون والیبال گفت: این موضوع که با بودجه فدراسیون جلسه بگذاریم و برای یک نفر رای جمع کنیم را قویا تکذیب می‌کنم و ابدا صحت ندارد.

ناصر میرفخرایی عضو هیات رئیسه و کمیته فنی والیبال با عنوان کردن مسائلی چون بی‌توجهی فدراسیون والیبال به پیشکسوتان و استفاده یکی از کاندیداها از امکانات فدراسیون برای تبلیغات انتخاباتی از سمت خود در هیات رئیسه، کمیته فنی و سخنگوی هیات رئیسه استعفا کرد.

حذف عجیب جوکوویچ به دست تنیسور رده ۱۲۳ جهان

مرد شماره یک تنیس جهان از راهیابی به دور چهارم مسابقات تنیس حرفه‌ای ایندین‌ولز بازماند. در ادامه رقابت‌های تنیس ایندین‌ولز بامداد امروز (سه‌شنبه) نواک جوکوویچ به دیدار لوکا ناردی، نفر ۱۲۳ جهان از ایتالیا، رفت و در کمال شگفتی با حساب دو بر یک شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

جوکوویچ در ست‌های اول و سوم با حساب ۴ بر ۶ و ۳ بر ۶ مغلوب لوکا ناردی شد و تنها در ست دوم توانست ۶ بر ۳ حریف گمنامش را شکست دهد.

افتتاح هتل ۵ ستاره فوتبال و صدور مجوز احداث ساختمان جدید فدراسیون

مجمع عمومی سالیانه فدراسیون فوتبال برگزار شد و موارد مهمی مورد بررسی قرار گرفت. مجمع عمومی فدراسیون فوتبال از ساعت یازده امروز (سه‌شنبه) در مرکز ملی فوتبال آغاز شد. در ابتدای این مجمع، هدایت‌الله ممبینی، دبیر کل فدراسیون فوتبال، گزارش مختصری درباره رویدادها و عملکرد فدراسیون در سال ۱۴۰۲ داد.

در ادامه دستور جلسه این مجمع توسط ممبینی به رای‌گیری گذاشته شد که از بین ۸۷ عضو مجمع، ۷۰ رای ماخوذه دریافت شد که در نهایت با کسب ۵۸ رای، دستور جلسه مجمع به تصویب رسید.

چالش سرمربی تراکتور با خبرنگاران

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در نشست خبری قبل از بازی با هوادار در اعتراض به سوالات خبرنگاران گفت: من مربی‌ای نیستم که تحت تاثیر خبرنگاران قرار بگیرم.

پاکو خمس، سرمربی تیم فوتبال تراکتور در نشست خبری قبل از بازی با هوادار با خبرنگاران دچار چالش شد و در پاسخ به یکی از سوالات آنها گفت: شما حق دارید هر نظری دارید بدهید و من هم حق دارم نظرم را بدهم. من مربی‌ای نیستم که تحت تاثیر خبرنگاران قرار بگیرم. شما آزاد هستید هر سوالی را مطرح کنید. مجبور نیستم در مورد هیچ مساله‌ای صحبت کنم. من هر طور که دوست دارم جواب می‌دهم ولی ادعا نکنید که عاشق تیم هستید.

دروازه‌بان تیم ملی قطر: جهانبخش که شوت زد گفتم تمام شد

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال قطر دیدار با تیم ملی ایران در نیمه‌نهایی جام ملت‌های آسیا را سخت‌ترین بازی‌شان در آن رقابت‌ها دانست.

قطر قهرمان دوره پیشین جام ملت‌های آسیا شده بود ولی در این دوره کمتر کسی روی قهرمانی‌اش حساب می‌کرد چون عنابی‌ها یک ماه قبل از شروع رقابت‌ها سرمربی‌شان را برکنار کرده بودند. با این همه میزبان با ستاره‌هایی مانند اکرم عفیف، المعز علی و حسن الهیدوس توانست از قهرمانی‌اش دفاع کند.

اسلحه‌کشی ترک‌ها برای کشتی‌گیر ایران پس از درگیری در سالن!

مربی تیم ملی کشتی فرنگی در بازگشت به ایران از اتفاقات عجیب در زمان درگیری محمدرضا مختاری با حریف ترکیه‌ای پرده برداشت.

فرزاد ایمانعلی‌زاده در گفتگو با کندوج، درباره حوادث درگیری محمدرضا مختاری فرنگی کار وزن ۷۷ کیلوگرم ایران با حریف ترکیه‌ای که با حمله دسته جمعی ترک‌ها به کشتی‌گیر ایران همراه بود، اظهار کرد: متاسفانه مسئولان برگزاری مسابقات و فدراسیون ترکیه به هیچ وجه رسم مهمان‌نوازی را به جا نیاوردند و بعد از درگیری میان دو کشتی‌گیر به جای آنکه سعی در آرام کردن فضا داشته باشند، خودشان آتش بیار معرکه شدند و به سمت مختاری و کادر فنی تیم ملی حمله ور شدند.

زارع تنها صدرنشین کشتی ایران در رنکینگ/دیوید تیلور در صدر، یزدانی در رده چهارم

رنکینگ جدید برترین آزادکاران جهان از سوی اتحادیه جهانی کشتی اعلام شد. رنکینگ جدید برترین آزادکاران جهان از سوی اتحادیه جهانی کشتی اعلام شد. در رنکینگ جدید، کایل دیک در ۷۴ و کایل اسنایدر در وزن ۹۷ کیلوگرم، هر دو از آمریکا در صدر رنکینگ اوزان خود قرار گرفتند.

در میان کشتی گیران ایران نیز تنها امیرحسین زارع در وزن ۱۲۵ کیلوگرم در صدر جای دارد و حسن یزدانی در وزن ۸۶ کیلوگرم در جایی‌که دیوید تیلور در صدر قرار گرفته است، کماکان در رده چهارم جای دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا