مجله عمومی

لرستان آماده برگزاری برنامه‌های دهه فجر/ ۲۵ کمیته تخصصی ایجاد شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، احمدرضا دالوند معاون عمرانی استانداری لرستان در جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی، ایجاد فضای امید در جامعه را لازمه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی دانست و اظهار داشت: این ستاد درصدد است تا با برنامه‌ریزی مناسب و به‌منظور برگزاری باشکوه‌تر شدن دهه مبارک فجر خدمات شاخص و ارزنده دولت را در لرستان به آگاهی مردم برساند.

دستاوردهای انقلاب و دولت تبیین شوند

وی در ادامه با بیان اینکه از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم در استان بیش از ۹۷۰ پروژه متوقف شده بود، افزود: پروژه‌های شاخص و پیشرانی که در ایجاد اشتغال، رونق و رشد اقتصادی منطقه تأثیر به‌سزایی داشتند همگی مجدد فعال شدند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان، تصریح کرد: چهارخطه‌ها، تقاطع غیرهم‌سطح دانشگاه لرستان و خیابان شریعتی، سد «تاج امیر» نورآباد و سد «کمندان» ازنا، ابرپروژه راه‌آهن، بیمارستان‌های خرم‌آباد، دورود و کوهدشت، ورزشگاه ۱۵ هزارنفری دهکده المپیک، ساخت ۷۲ پل که در اثر سیل تخریب شده بودند، لوله‌کشی ۱۲۵۰ کیلومتر و گازرسانی به مناطق کوهستانی سپیددشت و شول‌آباد و… نمونه‌هایی از این پروژه‌ها است.

لرستان آماده برگزاری برنامه‌های دهه فجر/ ۲۵ کمیته تخصصی ایجاد شد

دالوند، تصریح کرد: اگر اقدامات دولت سیزدهم به‌خوبی تشریح و به آگاهی مردم برسد باعث امیدآفرینی و حضور حداکثری مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به نقش شهدا و رزمندگان در زمان انقلاب و جنگ تحمیلی اشاره کرد و گفت: فرهنگ ایثار و شهادت تاکنون به‌خوبی به نسل‌های آینده منتقل نشده و باید با برنامه‌ریزی مناسب‌تری نسبت به این مقوله مهم بپردازیم.

جشن‌های دهه فجر برگزار شوند

حجت‌الاسلام حقیان رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه لرستان نیز در این جلسه، اظهار داشت: دستاوردهای نظام در دهه فجر برای مردم تبیین شود.

وی گفت: استفاده از شیوه‌های هنری و رسانه‌ای در ارائه دستاوردهای نظام باید موردتوجه مسئولان کمیته‌های تخصصی ستاد قرار گیرد.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه لرستان، افزود: امیدواریم جشن‌های دهه فجر سال جاری مقدمه‌ای برای حضور گسترده و مشارکت قوی مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری باشد.

لرستان آماده برگزاری برنامه‌های دهه فجر/ ۲۵ کمیته تخصصی ایجاد شد

۲۵ کمیته تخصصی ایجاد شد

حجت‌الاسلام احمدرضا غلامی سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان نیز در این جلسه، اظهار داشت: ۲۵ کمیته تخصصی در دهه فجر انقلاب اسلامی فعالیت خواهند داشت.

وی گفت: حضور پرشور مردم استان در مناسبت‌های مختلف به‌ویژه دو هفته اخیر نشان‌دهنده عمق پایبندی آنها به انقلاب و بسیار تحسین‌برانگیز بوده است.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان، تصریح کرد: دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای نظام و بازشناسی ارزش‌های انقلاب اسلامی است و ۲۵ کمیته تخصصی در استان وظیفه برنامه‌ریزی برای دهه فجر امسال را بر عهده دارند.

دکمه بازگشت به بالا