مجله عمومی

مدیران اجرایی مردم را با دستاوردهای انقلاب آشنا کنند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، نشست هم‌اندیشی ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، بعد از ظهر سه‌شنبه به ریاست محمد هادی ایمانیه با حضور سایر اعضای این ستاد در سالن شهید قاضی استانداری فارس برگزار شد.

استاندار فارس در این نشست ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی به ویژه شهدای حادثه تروریستی کرمان گفت: در ایام الله دهه فجر همانند سنوات گذشته طبیعتاً شاهد افتتاح برخی پروژه‌ها خواهیم بود که سفارش می‌کنم همزمان با بهره‌برداری‌ها، پروژه‌ها برای استفاده در اختیار مردم قرار گیرد.

وی به کلنگ‌زنی‌های قابل انجام در این دهه هم اشاره کرد و گفت: رویکرد دولت سیزدهم، آغاز پروژه جدیدی نیست مگر اینکه همه اعتبار برای اجرا و تکمیل آن فراهم شود لذا همه کلنگ زنی‌ها باید به شرط تأمین اعتبار تا پایان پروژه انجام گردد؛ همچنین ارائه جدول زمانبندی اجرای این پروژه‌ها به صورت پیوست مد نظر قرار گیرد

نماینده عالی دولت در فارس مدیران را مکلف به برگزاری میزهای خدمت توسط مدیران کل و رؤسای سازمان‌ها در شیراز و همچنین در سایر شهرستان‌ها کرد و خطاب به سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت: در این دهه برای انجام ورزش‌های همگانی در شهر شیراز و در سایر شهرها نیز با همکاری شهرداری‌ها برنامه‌ریزی مناسب انجام شود.

ایمانیه در ادامه بر ضرورت ارائه دستاوردهای انقلاب اسلامی تاکید کرد و از رؤسای سازمان‌ها خواست مدیران روابط عمومی دستگاه‌ها را مکلف کنند تا آنچه در حوزه تخصصی خود پس از انقلاب اسلامی به وجود آمده است را با ذکر اعداد و ارقام به عموم مردم معرفی نمایند.

شهرداری همانند ایام فاطمیه و محرم پای کار جشن‌های انقلاب باشد

وی، قابل انتشار بودن این مطالب و دستاوردها را منوط به ذکر دقیق ارقام و اعداد دانست و افزود: قابلیت راستی آزمایی و عدم وجود مغایرت در گفته‌ها دو شرط اصلی در ارائه گزارشات دستاوردهای ۴۵ ساله انقلاب اسلامی است.

استاندار فارس در بخش دیگر سخنان خود بر توجه به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد به ویژه بانوان زندانی در این ایام اشاره و اظهار کرد: در صورتی که اعتباری فراهم کنیم و بتوانیم با آزادی زندانیان جرایم غیرعمد خانواده‌ای را دور هم جمع کنیم، قطعاً گام مؤثری برای تقویت بنیان خانواده برداشته‌ایم.

وی در ادامه خواستار معرفی سازمان‌ها و دستگاه‌هایی که در سال گذشته فعال‌تر بوده‌اند شد و از ضرورت الگوبرداری از الگوهای برتر سخن گفت.

ایمانیه همچنین از مشارکت هیأت‌های مذهبی و گروه‌های مردمی در برپایی چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سخن گفت و در پایان با اشاره بر اقدامات ارزشمند شهرداری شیراز در ایام محرم و صفر و ایام فاطمیه سال جاری، گفت: نظر به هم‌زمانی دهه فجر با ماه‌های رجب و شعبان، توقع می‌رود شهرداری شیراز همانند گذشته پررنگ، فعال، و اثر گذار ظاهر شود و اقدامات مناسبی را در سطح شهر و در جشن‌های پیش رو انجام دهد.

دکمه بازگشت به بالا