مجله حوادث

مراقب لینک های جعلی ثبت نام اینترنت رایگان اهدایی دولت باشید

کندوج/سمنان رئیس پلیس فتا استان سمنان از عموم شهروندان و کاربران فضای مجازی خواست: مراقب لینک های جعلی با عنوان ثبت نام اینترنت رایگان اهدایی دولت باشند.

سرهنگ محمدرضا فدائیان رئیس پلیس فتا سمنان شامگاه ۱۹ دی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به طرح هدیه اینترنت رایگان هیأت دولت به مردم، افراد باید دقت داشته باشند که در دام افراد سودجو و فرصت طلبی که از هر موضوعی برای کلاهبرداری و اقدامات مجرمانه استفاده می‌کنند گرفتار نشوند.
وی خطاب به شهروندان تاکید کرد: حتما از طریق مبادی اعلام شده نسبت به فعالسازی این هدیه اقدام کنند.

این مسئول ارشد حوزه سایبری افزود: بسته اینترنت رایگان هدیه دولت به همه مردم عزیز کشور، صرفاً و تنها از طریق درگاه “پنجره ملی خدمات دولت هوشمند” به آدرس http://my.gov.ir قابل فعال سازی است.

رئیس پلیس فتا استان سمنان از عموم مردم خواست در صورت مواجه شدن با موارد مشکوک و مجرمانه مراتب را از طریق سامانه فوریت‌های سایبری به شماره ۰۹۶۳۸۰ و یا سایت پلیس فتا به آدرس اینترنتی www.cyberpolice.gov.ir گزارش کنند.

به گزارش کندوج- براساس اعلام وزارت ارتباطات فعال‌سازی اینترنت رایگان دولت برای مردم در قالب ۱۰ گیگابایت اینترنت داخلی (معادل ۵ گیگ اینترنت بین الملل) برای یکی از سیم‌کارت‌های افراد انجام می‌شود.
نحوه ارائه این بسته اینترنتی به این صورت است که در ابتدا برای دریافت و ثبت نام می توانید از بین شماره‌های خود یکی را به دلخواه برای دریافت اینترنت رایگان انتخاب کنید. سپس وارد سایت خدمات دولت هوشمند شوید. پس از وارد کردن شماره موبایل خود و احراز هویت وارد صفحه اصلی شوید و سپس گزینه فعال‌سازی اینترنت رایگان هدیه دولت را انتخاب کنید و در نهایت شماره تلفن خود را وارد کرده و کلید تأیید را فشار دهید.
انتهای پیام

تیم تحریریه مقالات حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در تحلیل و پیش‌بینی رویدادها هستم. توانایی بررسی روند و رخدادهای آینده را دارم و بر اساس آن به خوانندگان پیشنهادهایی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا