ممنوعیت دستفروشی در چهارراه ولیعصر باراه‌اندازی بازارچه«سرمد»/نصب بنرهای اطلاعیه برای دستفروشان

شهردار منطقه ۱۱ اعلام کرد: پس از راه‌اندازی بازارچه محلی سرمد در چهارراه ولیعصر (عج) با توان حداکثری با دستفروشی در این چهارراه برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

به گزارش کندوج، سیدمحمد موسوی در این باره گفت: موضوع سدمعبر توسط دستفروشان در محدوده چهارراه امیراکرم تا چهارراه حضرت ولیعصر (عج) به اعتراضات گسترده مردم، کسبه و هنرمندان تئاتر شهر منجر شده که به همین دلیل، در بازارچه سرمد، فضایی برای ساماندهی این قشر در نظر گرفته شد.

وی با تأکید بر اینکه پس از اسکان بساط‌گستران در این بازارچه در صورت مشاهده هرگونه تضییع حقوق شهروندی و سدمعبر مطابق قانون انجام وظیفه می‌کنیم، افزود: ملک واقع در چهارراه حضرت ولیعصر (عج) در کوچه سرمد از یک ماه پیش آماده‌سازی شده و تسطیح و آسفالت کامل این زمین به متراژ بیش از ۲ هزار مترمربع انجام شده تا شرکت ساماندهی مشاغل شهرداری تهران، غرفه‌های بازارچه برای دستفروشان را در آن ایجاد کند.

شهردار منطقه ۱۱ همچنین اعلام کرد: به همه دستفروشان اطلاع‌رسانی کردیم و بنرهای اطلاعیه نیز در محل، طی چند نوبت نصب می‌شود تا دستفروشان برای انتقال به بازارچه اقدام کنند.

بر اساس گزارش سایت شهر، موسوی اولویت مدیریت شهری را مدیریت انضباط شهری دانست و بیان کرد: ما مطابق قانون وظیفه‌مان را انجام می‌دهیم و از شهروندان تقاضا داریم در صورت مشاهده سدمعبر و تضییع حقوقشان گزارش محل را به سامانه ۱۳۷ اطلاع‌رسانی کنند و در اجرای طرح‌های انضباط شهری مانند گذشته پشتیبان مدیریت شهری باشند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا