مجله حوادث

هشدار و آماده‌باش مدیریت بحران درپی پیش‌بینی بارندگی و کاهش دما در تهران

مدیر مدیریت بحران استان تهران با اشاره به هشدار زرد کاهش دما و بارندگی در مناطق مختلف استان تهران به مردم هشدار داد و از آمادگی تجهیزات اورژانس و خدمات رسانی خبر داد.

به گزارش کندوج، آنلاین حامد یزدی امروز با اشاره به اخطار زرد کاهش دما در استان تهران از سوی سازمان هواشناسی گفت: بر اساس گزارش سازمان هواشناسی استان تهران فردا پنجشنبه 19 آذرماه در ارتفاعات بارش باران پیش بینی می شود. و شمال غرب استان.

وی افزود: همچنین بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی کشور برای جمعه 20 آذرماه در ارتفاعات، شنبه 21 آذر در نیمه شمالی و یکشنبه 21 آذر در استان تهران بارش باران، مه، گاهی رعد و برق، وزش باد شدید موقت، بارش باران پیش بینی می شود. در ارتفاعات به ویژه در مناطق شمالی استان برف و کاهش دما خواهیم داشت.

مدیر مدیریت بحران استان تهران با بیان اینکه در این راستا مدیریت بحران توصیه های مقابله ای لازم را به دستگاه های امدادی، خدماتی، انتظامی و … ارائه کرده است، گفت: ضروری است عموم مردم اعم از گردشگران، کشاورزان و دامداران عشایر، گلخانه داران، مرغداران و سایر استفاده کنندگان باید به این موضوع توجه داشته باشند و از بالا رفتن از ارتفاعات، استقرار در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها و … خودداری کنند. در عین حال به تمامی افرادی که قصد سفر و معاشرت در مسیرها و جاده های کوهستانی را دارند توصیه می کنم تجهیزات زمستانی را به همراه داشته باشند تا در صورت بروز حادثه آمادگی لازم را داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

این نکات را هنگام رانندگی در روزهای برفی و بارانی جدی بگیرید

یزدی آنلاین هوشیاری کامل نیروهای امدادی و عملیاتی استان تهران را نیز ضروری دانست و گفت: تمهیدات و تدابیر لازم در این زمینه در سطح مناطق مربوطه اندیشیده شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا