مجله عمومی

کانون‌های فرهنگی هنری ویژه خواهران در اردبیل راه‌اندازی می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مصطفی آمون عصر سه‌شنبه در جمع خبرنگاران از راه‌اندازی کانون‌های فرهنگی هنری ویژه خواهران در مساجد اردبیل خبر داد و اظهار کرد: این کانون‌ها در راستای تقویت فعالیت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در حوزه خانواده و بانوان و نقش آفرینی بیش از پیش خواهران در عرصه فعالیت‌های فرهنگی مسجد محور ایجاد خواهد شد.

وی با بیان اینکه برای مقابله با توطئه‌های دشمنان نیازمند تقویت مساجد هستیم، افزود: کانون‌های فرهنگی هنری ویژه خواهران در ذیل کانون‌های فرهنگی هنری عمومی مساجد تعریف شده است و با درخواست امام جماعت یا هیئت امنای مساجد دارای کانون فرهنگی هنری عمومی و با مسئولیت خواهران واجد شرایط راه اندازی و شروع به کار خواهد کرد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل بیان کرد: علاقمندان می‌توانند فرم تقاضانامه تأسیس کانون ویژه خواهران را از سامانه زیست بوم بچه‌های مسجد به آدرس www.bachehayemasjed.ir دریافت کرده و با تأیید امام جماعت یا هیئت امنای مسجد اقدام به تأسیس کانون ویژه خواهران کنند.

آمون با اشاره به فعالیت بیش از ۶۰۰ کانون فرهنگی هنری مساجد در استان اردبیل ادامه داد: امروز نیازمند عملکرد اجتماعی و فعال شدن نهادهای اجتماعی هستیم و مسجد مهم‌ترین نهاد اجتماعی محسوب می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: برنامه‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با رویکرد شعار فرهنگی «نهضت بازگشت به مسجد» و تقویت فعالیت‌های مسجد محور برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود.

دکمه بازگشت به بالا