مجله حوادث

کشف تجهیزات پزشکی غیرمحاز از ساختمانی اداری در مرکز تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 14 هزار قلم انواع تجهیزات پزشکی غیرمجاز از یک ساختمان اداری در مرکز تهران خبرداد.

به گزارش کندوج، سرهنگ مهدی افشاری در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به کشف محل دپوی تجهیزات پزشکی غیر مجاز در محدوده مرکز تهران شدند. رسیدگی به این پرونده در پی اقدامات اطلاعاتی ماموران در دستورکار قرار گرفته و در جریان آن مشخص شد که مقادیری تجهیزات پزشکی غیرمجاز در ساختمانی اداری در مرکز تهران  دپو و نگهداری شده است.

وی با اشاره به هماهنگی با مقام قضایی برای بازدید و بازرسی از این محل افزود: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ در جریان بازرسی از این دفتر اداری مشاهده کردند که محل مذکور، دفتر شرکت پخش تجهیزات پزشکی  است و در آن مقادیر انبوهی ویال لیدوکائین و ویال مزوتراژی و … که همگی غیرمجاز و فاقد مدارک گمرکی است، نگهداری می‌شود.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه کالاها شامل 14 هزار و 125 قلم ویال لیدوکائین و ویال مزوتراژی و …  بود، گفت:‌ کارشناسان ارزش ریالی اقلام قاچاق کشف شده را بالغ بر 20 میلیارد ریال اعلام کرده‌اند.

وی از تشکیل پرونده قضایی در همین خصوص خبر داد و گفت: یک نفر نیز در جریان رسیدگی به این پرونده دستگیر و به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

انتهای پیام

تیم تحریریه مقالات حوادث

نویسنده حوادث با استعداد در تحلیل و پیش‌بینی رویدادها هستم. توانایی بررسی روند و رخدادهای آینده را دارم و بر اساس آن به خوانندگان پیشنهادهایی می‌دهم.
دکمه بازگشت به بالا