مجله ورزشی

یحیی سریع: کشتی‌های آمریکایی و اسراییلی را هدف قرار دادیم

یحیی سریع: کشتی‌های آمریکایی و اسراییلی را هدف قرار دادیم

سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد که ارتش این کشور کشتی‌های آمریکایی و صهیونیستی را دریای سرخ و اقیانوس هند هدف قرار داده است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا به نقل از المسیره، یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد که ارتش این کشور عملیات‌های جدیدی را در دریای سرخ و اقیانوس هند به انجام رسانده است.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن گفت: با عنایت خدا، عملیات هدف قراردادن کشتی اسراییلی «Pacific ۰۱» با چند اژدر مناسب در دریای سرخ به انجام رسید.

وی تاکید کرد: یک ناوشکن آمریکایی را در دریای سرخ با چند پهپاد هدف قرار دادیم. این پهپادها به لطف خدا با موفقیت به اهداف خود اصابت کردند.

سریع افزود: ما گستره عملیات‌های خود علیه کشتی‌های اسراییلی یا کشتی‌های مرتبط به آن را توسعه داده و به اقیانوس هند تا دماغه امیدنیک رساندیم.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن ادامه داد: گسترش گستره عملیات‌های ما به دستور رهبر ما (عبدالملک بدرالدین الحوثی) برای یاری مظلومان فلسطین و در پاسخ به درخواست ملتمان و آزادگان امت اسلام صورت گرفت.

سریع گفت: به تمامی کشتی‌های مرتبط با اسراییل هشدار می‌دهیم که از مسیر دماغه امیدنیک عبور نکنند، در غیر این صورت اهدافی مشروع برای نیروهای ما به شمار خواهند آمد.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن ادامه داد: ۳ عملیات علیه ۳ کشتی اسراییلی و آمریکایی در اقیانوس هند با چند اژدر و پهپاد به انجام رسید.

سریع افزود: تا زمانی که تجاوز به نوار غزه و محاصره برادرانمان در این باریکه متوقف نشود، ما نیز از ممانعت از حرکت کشتی‌های مرتبط با دشمن اسراییلی در دریای سرخ، دریای عرب و اقیانوس هند دست نخواهیم کشید.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا