کسب و کار ایرانیمجله علمی و سلامت

طرز استفاده از دندان لمینت متحرک

طرز استقاده لمینت متحرک دندان فیلم قالب گیری محصول اسنپ اسمایل در فضای مجازی موجود است و ما اینجا بیشتر برایتان توضیح خواهیم داد کامپوزیت متحرک دندان یک محصول جدید و پرکاربرد است. ابتدا خمیر را در داخل اب جوش قرار داده و بعد اقدام به قالب گیری نمایید که قالب گیری دقیقا همانند قالب گیری در دندانپزکشی است و حتما قبل از انجام این کار کلیپ های قالب گیری  را در فضای مجازی را مشاهده بفرمایید تا با این محصول به مشکل خاصی بر نخورید البته باید دقت نمایید که یک قالب بی نقص برای خود بسازید این محصول برای انهایی که میخواهند موقت دندان خورد را زیبا کنند و دوست ندارد دندانشان تراشیده و نابود شود مناسب است .

نحوه ی استفاده از لمینت متحرک دندان

بعد دریافت محصول توسط ما باید خمیر مخصوص را در یک لیوان اب جوش قرار دهید تا خمیر نرم و تا با ان بتوانید قالب گیری را انجام دهید و بعد قالب دندان پلاستیکی  را برداردی زمانی که خمیر نرم شود و بعد نرم شردن کمی سرد شد خمیر را در داخل قالب بگذارید و قالب را همانند قالب گیری که در دندان پزشکی انجام میگیرد داخل فک بالا یا پایین بگذارید بعد کاملا فشار دهید تا قالب دندان شکل بگیر که باید حواستان باشد قالب و خمیر را درست در داخل دندان قرار دهید چون اگر این کار درست انجام نگیرد قالب بد فرم و بد شکل خواهد شد و زمانی که قالب شکل گرفت و حس کردید در داخل دهان سفت شد به ارامی بیرون بیاروید و اگر خطوط دندان درست نشده بود با چاوق قالب را مرتب نمایی و برای دندان خطوط بسازید و بعد پایان با اب سرد قالب را سف نمایید یعنی در داخل اب سرد بگذارید تا سفت و سفید شود

دندان ها یکی از مهمترین اعضای بدن هستند که برای حفظ سلامتی و زیبایی همیشه نیاز به توجه و مراقبت ویژه دارند. متاسفانه بسیاری از افراد با مشکل حفره روبرو هستند و بیشتر آنها باعث تغییر رنگ و زردی دندان های افراد می شوند. مشکلی وجود دارد.همانطور که می دانید ، اگر دندان های شما زرد یا لکه های کوچکی دارند ، اولین راه حل این مشکل یک روش پزشکی است که بسیار گران است و گاهی اوقات می تواند عوارض خاص خود را داشته باشد.

 لمینت  موقت چه مزیتی دارد؟

 • این می تواند دندان های کج ، لکه دار ، نامرتب و از دست رفته را بپوشاند.
 • این مقرون به صرفه تر از اکثر درمان های زیبایی دندان است.
 • استفاده از آن آسان و بدون درد است.
 • این دندان های طبیعی را تقلید کرده و لبخندی زیبا ایجاد می کند.
 • نازک اما قوی است.
 • می توانید با آن در دهان خود بخورید یا بنوشید.
 • مراقبت و تمیز کردن آن آسان است.
 • هم روی دندان های بالا و هم دندان های پایین قابل استفاده است.
 • این می تواند به شما اعتماد به نفس دهد (حتی برخی آن را “تغییر دهنده زندگی” توصیف کرده اند).
 • این فقط به دو مراجعه کوتاه و ساده به دندانپزشک شما نیاز دارد.
 • دندانهای اصلی شما آسیب نمی بینند ، تراشیده نمی شوند و از بین نمی روند.
 • شما می توانید سبک ، شکل و سایه دندان های جدید خود را انتخاب کنید.
 • شکاف ، دندان های کج ، لکه دار یا از دست رفته
 • کسانی که کاندیدای پل یا کاشت نیستند
 • هر کسی که لبخند تحول آفرین را بدون هزینه و ناراحتی از اقدامات پیچیده و تهاجمی دندانپزشکی بخواهد
 • هر کسی که دارای پروتز جزئی متحرک به سبک قدیمی باشد و یک گزینه راحت تر و زیبا بخواهد
 • آسان است ، بدون درد است و امروز می توانید شروع کنید.

معایب لمینت متحرک خانگی چیست :

خب هر محصول در جهان مزایا و معایب خاص خود را دارد که مزیت این محصول قیمت ارزان است اما معایب این محصول این است که نباید همیشه بزارید در داخل دندان خود و فقط موقعی باید این کار انجام شود که نیاز به بیرون رفتن دارید و طبیعتا نباید از این کالا انتظار لمینت های چند میلیونی را داشته باشید.

قبل استفاده از خمیر لمینت با خمیر های خوراکی دیگر قالب نمایید:

را چگونه استفاده کنیم طرز استفاده لمینت متحرک چگونه است طریقه طرز نحوه روش آموزش استفاده اسنپ اسمایل  طبیعا کسانی که بار اول عمل قالب گیری را انجام میدهد پیشنهاد میشود با یک خمیر بی ضرر خوراکی مثل ادامس یا هر خمیر خوراکی دیگر عمل قالب گیری را با قالب پلاستیکی که در این لمینت سرامیکی متحرک است انجام دهید تا دستانتان را بی افتاد البته مراقب باید که به قالب پلاستیکی اسیب وارد نشود. قیمت لمینت متحرک دندان در داروخانه کرج رشت اصفهان اهواز اردبیل همدان قم کرمانشاه و همه شهرهای کل ایران موجود است و میتوانید در 24 ساعت شبانه روز از سایت ما خرید نمایید

طریقه شستشو لمینت متحرک دندان چگونه است

خرید کامپوزیت متحرک دندان تک فک برای شستن لمینت مصنوعی دندان  از هر وعده غذایی لمینت ها را با یک مسواک نرم به آرامی تمیز کرده و بعد با آب بشویید البته بهتر از با لیمنت دندان مواد غذا استفاده فرقی هم ندارد لمینت موقت دندان شما چه قیمت باشد هر قیمتی باشد بهتر است مواد غذایی استفاده نشود تا طول عمر بالایی داشته باشد.

لمینت متحرک دندان متحرک اسنپ ان اسمایل چیست:

لمینت متحرک دندان متحرک اسنپ ان اسمایل اصل برای دو فک است البته لمینت تک دندان هم داریم و جای خالی دندان ها را پر خواهد کرد و به عنوان کاورد ندان موقت به کار میرود و از همه مهم تر قابل جدا شدن است. این قیمت لمینت ژله ای دندان چند ماهی است که وارد بازار شده است و در فروشگاهای جهان به فروش میرسد.  فقط باید قالب و خمیر را روی دندان خود قرار دهید و تمام البته باز هم تاکید میشود قبل انجام این کار باید اموزش دندان مصنوعی لمینتی ان را که در اینترنت است مشاهده فرمایید.

جنس لمینت مصنوعی دندان ان اسمایل از چیست :

لمینت موقت دندان جنس پلاستیک صمغی دندان پزشکی است و مناسب برای همه دندانها بوده البته فقط دندان بزرگسالان را مناسب است نه برای کودکان خرید روکش ژله ای دندان باید فقط برای انهایی که فکشان رشد کرده استفاده شود

لمینت ان اسمایل مناسب چه کسانی نیست :

این کامپوزیت ترواسمایل باری کودکان مناسب نیست برای انهایی که هیچ دندانی ندارد هم مناسب نمی باشند اگر مشکلات دهان و دندان دارید حتما با پزشک خود مشورت نمایید و طرف استفاده از لمیت را قبل استفاده اموزش ببینید. ایا داروخانه ها لمینت متحرک دارند که باید بگوییم بلی در برخی موجود است و در برخی موجود نیست قیمت کامپوزیت متحرک ترواسمایل هم بستگی دارد شما از کدام فروشگاه تهیه نمایید ممکم است متفاوت باشد. مثلا برخی لمینت متحرک بیگ اسمایل که همان اسنپ اسمایل است را ممکن است حتی گران تر از مدل ترو اسمایل هم بدهند و این بستگی به فروشنده مورد نظر دارد

قیمت لمینت متحرک دندان چنده ؟

قیمت اسنپ آن اسمایل چند است لمینت متحرک دندان چه قیمت است اگر بخواهیم رنج قیمتی را برای لمینت متحرک را  بگوییم معمولا اسنپ اسمایل قیمت 100 تومان است. و سو اسمایل هم قیمت 200 هزار تومان اما بهترین نوع لمینت متحرک سو اسمایل میباشد که قیمت واقعی ان 200 هزار تومان میباشد  سعی کنید لمینت را از فروشگاه های معتبر و پشتیبان دار تهیه نمایید تا در آینده با مشکل روبه‌رو نشوید.

نظرات در مورد لمینت متحرک دندان :

لمينت متحرک دندان فک بالا یا پایین هم نظرات مثبت و منفی دارد و نظرات منفی ان برای این است که برخی توقع لمینت های چند میلیونی را از این محصول دارند و توقع دارند با این محصول میتوانند همه کار از خوردن غذای سفت یا همانند دندان طبیعی براشان کار کند و حتی شیوه درست قالب گیری را هم به درستی انجام نمیدهند که طبیعتا راضی نخواهند بود.چون کسی که در انجام قالب گیری دقت لازم را انجام ندهد نمیتواند به نتیجه برسد.حتی بعد قالب گیری شما باید با لوازمی چون قیچی و یا ابزار های دیگر ایرادات را بر طرف نمایید و خطوط بین دندان را با دقت ایجاد نمایید. چون شما نقش یک قالب ساز دندانپزشکی را ایفا خواهید کرد.اگر بخواهیم یک مثال ساده برایتان زده باشیم فرض کنید شما برای بار اول میخواهید سفالی را بسازید طبیعتا برای بار اول این کار را نمیتوانید انجام دهید وپس اموزش قبل استفاده از این محصول بسیار مهم است.

چیکار کنیم رنگ لمینت تغییر نکند :

فوايد لمينت متحرک دندان قیمت مناسب ان است گر بخواهیم صادقانه بگوییم هر کاری کنید بعد از چند ماه ممکن است کمی رنگ لمینت تغییر رخ دهد و فرقی هم نمیکند چه مارکی و چه قیمتی از لمینت را تهیه کرده اید چون این محصولات ارزان هتسند و نباید از آنها عمر بالایی را توقع داشت چه بسا لمینت های چند میلونی هم با گذشت زمان کمی تغییر رنگ میدهند اما شما میتوانید از مواد غذایی رنگی استفاده نکنید و اگر هم استفاده شد بعد لمینت را سریعا شستشو بدهید.

لمینت متحرک برای چه دندان هایی مناسب است:

این سوالی است که خیلی از مشتریان از ما میپرسند که  مناسب است لمینت متحرک برای چه سنی است که باید خدمتتان عرض کنیم برای کودکان و نوجوانان که دندان سالمی دارند استفاه نشود و اگر شخصی تعداد زیادی دندان ندارد هم مناسب نبست چون ممکن است از دهانش خارج شود در مودر ندان کج هم ایراد ندارد چون قالب گیری خواهد شد اما کسانی که میخواهید یک عدد دندان را قالب گیری کننند با دست میتوانند این کار را انجام بدهند و نیازی به قالب سفید رنگ نمیباشد.

چرا خمیر مخصوص لمینت از جنس رزین و سیلیکون است :

توجه نمایید اگر خمیر مخصوص لمینت کاملا سفت باشد بدون شک با قرار دادن ان روی دندان خود باعث میشود که دندان شما اسیب ببیند چون قرار داست تا چند ساعت روی دندان شما بماند چون این لمینت همانند لمینت دندان سرامیکی به صورت جدا گانه روی دندان قرار نمیگیرد و تمام قالب باید روی دندان قرار بگیرد پس اگر خمیر کاملاس سفت باشد فاشر ناشی از لمینت باعث اسیب به دندان شما خواهد شد و این نکته را باید در نظر بگیرید.

چرا نباید لمینت متحرک را بدون اموزش قالب گیری نکرد :

به دلیل این که صفر تا صد کار با شماست و باید قبل حتما اموزش را مشاهده نمایید مخصوصا کسانی که اصلا تا به حال قالب گیری دندان را مشاهده نکرده اند بدون اموزش بدان معناست که هیچ وقت نمیتوانند لمینت بسازند اما مورد بعدی استفاده ان برای چند روز در خانه است ان هم به دلیل این که باید به ان عادت کنید نوع صبحت کردن شما و حرکات دندان با زمانی که لمینت در دهان ندارید متفاوت خواهد بود که باید به این موضوع دقت کنید.

ایا میتوانم با لمینت متحرک غذا بخورم :

سازنده این محصول گفته است که میشود مواد غذایی نرم استفاده کرد اکا بهتر است با این محصول غذاهای رنگی و یا فشار زیادی روی ان وارد نشود چون نباید از یک محصول با این قیمت توقع زیادی داشت پس بهتر از فقط برای زیبایی استفاده شود و موقع صرف غذا هم به دندان فشار نیاورید و با دندان های اسیاب غذا میل بفرمایبد البته حتما در خانه این دندان را مدتی استفاده نمایید و بعد اقدام به استفاده در بیرون خانه نمایید و به قول معروف تا قلقش دستتان بیایید. البته اب و غذاهای سبک بی رنگ میتوانید میل بفرمایید.در کل با هیچ لمینت متحرک نباید غذا خورد چون هم به لمینت فشار وارد میشود و هم به دندان شما پس مراقب باشید.

لمینت متحرک دندان را همه میتوانند استفاده کنند چون عوارض خاصی ندارد و فقط باید قالب گیری درست را انجام بدهید هر چند کسی که این اسنپ اسمایل را تهیه میکند نباید انتظار یک لمینت کامپوزیتی را از این محصول داشته باشد چون منقطی نمیباشد پس ابتدا در مورد محصول تحقیق نمایید هر چند تا از اسنپ اسمایل یا ترو اسمایل یا سو اسمایل یک روکش موقت زیبایی میباشند و مناسب دندان های زرد رنگ و جای خالی دندان میباشد.

 

دکمه بازگشت به بالا