کسب و کار ایرانیمجله ورزشی

5 مدل پدال دوچرخه فلزی در ایران

بهترین بالش های کمپینگ

قبلاً به بررسی پدال های بلبرینگ پرداختیم و اشاره کردیم که این مدل از رکاب ها دارای یاتاقان ساچمه ای است که رکاب زدن را راحت تر، روان تر و بسیار سرگرم کننده می کند.

پدال دوچرخه توپی مدل 650 26 به صورت جداگانه و جمعی یکی از بهترین پدال های بلبرینگ موجود با قیمت مناسب می باشد.

جدول مشخصات این پدال در زیر آمده است، برای مشاهده قیمت پدال دوچرخه و سایر جزئیات کافیست روی نام محصول کلیک کنید.

پدال بدون گیره چیست؟

پدال‌های بدون گیره (یعنی گیره‌ها) از آرایش پدال‌ها و پنجه‌های قدیمی که تقریباً هر دوچرخه جاده‌ای تا اواخر دهه 80/اوایل دهه 90 برای نگه داشتن پا روی پدال داشت، تکامل یافته است. پدال های بدون گیر از گیره هایی استفاده می کنند که به زیره کفش متصل می شوند و پدال را به صورت مکانیکی کار می کنند. مثل زمانی است که به اسکی بسته شده است.

روی پدال ها کلیک کنید، روی پدال قدم بگذارید و پای خود را به جلو یا پایین فشار دهید تا گیره درگیر شود. برای رها کردن پای خود کافی است آن را به سمت بیرون بچرخانید. ما راهنمای دوچرخه سواری خودکار داریم که استفاده از پدال های خودکار را با جزئیات بیشتری توضیح می دهد. اگرچه بیشتر پدال های گیره دار از فناوری مشابهی استفاده می کنند، اما تفاوت های زیادی در طراحی، ساخت و قیمت وجود دارد.

بسیاری از دوچرخه‌سواران به سرعت از مزایای پدال‌های بدون گیره استفاده می‌کنند – تعویض دنده یک روش رایج در بین دوچرخه‌سواران است – اما استفاده از پدال‌های بدون گیره و پدال‌های تخت مزایا و معایبی دارد. با این حال، در اینجا بهترین دوچرخه‌های جاده‌ای را انتخاب می‌کنید و هنگام انتخاب یک دوچرخه بدون قفل باید به دنبال آن باشید. این گزیده ای از پدال های جاده ای مورد علاقه ما است که در BikeRadar بررسی کرده ایم، اما گزینه های بیشتری وجود دارد، و اگر بودجه کافی ندارید، ما لیستی از پدال های دوچرخه ارزان قیمت داریم.

اکنون از Wiggle (779.99 پوند)، Sigma Sports (849.00 پوند) و Tweeks Cycles (873.00 پوند) خرید کنید.

داده های برق را درست کنید

پدال های Garmin Rally RS200 اولین نسل پدال های قدرت سنج Shimano SPD-SL هستند. این برای همه طرفداران شیمانو عالی است، اما گارمین آن را به سطح بالاتری رسانده است. این پدال دارای گزینه های شاسی انعطاف پذیر است بنابراین می توان آن را به پدال SPD شیمانو برای استفاده در خارج از جاده در دوچرخه های کوهستانی و راک تبدیل کرد. به گفته گارمین، این تغییر نام را از پدال های بردار خروجی توجیه می کند. اگر نه، این دو پدال از نظر ظاهر تمیز و بهره وری قدرت بسیار شبیه به هم هستند.

خوانش سنج های برق دقیق است، اما آزمایش نشان داده است که خواندن داده ها ممکن است چند ثانیه طول بکشد. این یک تفاوت جزئی برای اکثر دوچرخه‌سواران است، اما می‌تواند برای دوندگانی که در مسابقات کوتاه‌تر (مانند مسیر یا کوهستان) رقابت می‌کنند، نگران‌کننده باشد. زمانی که برخی از پدال‌های پاورمتر گران‌تر در دسترس باشند، قیمت پایه ارزان‌تر خواهد بود. اما پدال ها نشان می دهند که از بسیاری جهات پیشرو هستند.

اکنون از Sigma Sports (559 پوند)، Chain Reaction Cycles (599.00 پوند) و Wiggle (666.99 پوند) خرید کنید.

639 پوند همانطور که آزمایش شد

خوانش دقیق قدرت

باتری قابل شارژ

نرم افزار اختصاصی، آسان برای استفاده

پدال‌های Favero Assiomo Duo دارای تجهیزات الکترونیکی سنجش قدرت هستند که در یک محفظه متصل به دوک پدال قرار دارند. Assioma Duo با یک پاور سنج بر روی هر پدال، خوانش دقیقی به شما می دهد و تفاوت بین قدرت پای چپ و راست را محاسبه می کند. خوانش پدال در طول آزمایش دقیق و ثابت بود، حتی پس از تعویض پدال بین دوچرخه. می توانید از این برنامه برای به روز رسانی سیستم عامل، بررسی سطح باتری و دسترسی به پشتیبانی محصول استفاده کنید.

پدال های درام

Favero Assioma قابل شارژ است که در مقایسه با سایر پاورمترهای پدالی که از باتری های سکه ای استفاده می کنند جذاب است و گفته می شود بین شارژ 50 ساعت دوام می آورد. سیستم کلیپ روی پدال همانند پدال Look است. آنها مانند کولیس های Shimano SPD-SL قابل تنظیم نیستند.

اما این مشکل فقط برای سوارکارانی است که در شدیدترین شرایط گرفتار می شوند.

پدال دوچرخه چیست؟

پدال قفل دوچرخه یکی از مدل های پدال دوچرخه است.

این پدال طوری طراحی شده است که کفش های دوچرخه سواری قفل می شوند و به ورزشکار اجازه می دهد با کمترین میزان اتلاف انرژی بیشترین کارایی را داشته باشد.

پدال قفل دوچرخه در طرح های مختلف برای رشته های مختلف دوچرخه سواری استفاده می شود. از کاربردهای آن می توان به پدال های دو طرفه برای اسکیت های کراس کانتری، پدال های یک طرفه برای تورها و غیره اشاره کرد.

اگر متوجه پدال های یک طرفه یا دو طرفه نشده ایم، نگران نباشید، به تفصیل توضیح خواهیم داد

انواع پدال قفل دوچرخه:

پدال های شبیه دوچرخه به سه دسته کلی تقسیم می شوند.

پدال قفل چهار طرفه: یک شرکت معروف در صنعت تولید دوچرخه Crank Brother می باشد که یکی از پدال های ساخت این شرکت پدال قفل چهار طرفه می باشد. یعنی کفش های شما در این مرحله از چهار طرف قفل می شوند.

پدال قفل دار دو طرفه: نوعی پدال قفل دار است که از هر دو طرف قفل می شود.

دو مدل پدال لوک دو طرفه وجود دارد:

مدل اول یک پدال دو طرفه است که به جز قابلیت قفل کردن دو طرف، به طور معمول قابل استفاده است.

مدل دوم پدال دو طرفه به گونه ای طراحی شده است که فقط می توان آن را قفل کرد و برای استفاده با کفش های معمولی مناسب نیست.

پدال یک طرفه: به پدالی می گویند که از یک طرف قفل شود و طرف دیگر دال کفشی باشد رایج است و عاقلانه از آن استفاده کنید.

دکمه بازگشت به بالا