کسب و کار ایرانیمجله ورزشی

نگاهی به کلکسیون جواهرات کریستیانو رونالدو و نامزدش جورجینا رودریگز

کریستیانو رونالدو، ستاره فوتبال و نامزدش جورجینا رودریگز خوب می دانند چطور نگاه ها را به خود جلب کنند. این زوج اخیراً مهمان مراسم اهدای جوایز گلوب ساکر دبی بودند و در آنجا علاقه خود به جواهرات را به رخ کشیدند. در حقیقت رونالدوی ۳۵ ساله وقتی جایزه بازیکن قرن را دریافت کرد در یک دستش ساعتی به ارزش بیش از ۶۰۰ هزار پوند داشت. در عین حال، سپتامبر سال گذشته میلادی جورجینا رودریگز ۲۶ ساله یک انگشتر نامزدی به ارزش ۶۱۵ هزار پوند از رونالدو دریافت کرد. تخمین زده می شود کلکسیون جواهرات این زوج دست کم ۲/۶ میلیون پوند قیمت داشته باشد. در ادامه نگاهی به جواهرات رونالدو و رودریگز خواهیم داشت.

ساعت ۱/۲ میلیون پوندی

در سال ۲۰۱۸، پیش از بازگشت به اولدترافورد در جریان رو در رو شدن دو تیم یوونتوس و منچستر یونایتد در لیگ قهرمانان، رونالدو حضور چشمگیری در یک نشست خبری داشت. او در این نشست یک ساعت فرانک مولر با روکشی از الماس به قیمت ۱/۲ میلیون پوند به دست داشت. اکسسوری محبوب رونالدو با ۴۲۴ الماس سفید درخشان پوشانده شده بود. پیش از آن او با یک ساعت تولید محدود از برنده جاکوب اند کو به قیمت ۱۰۰ هزار پوند دیده شده بود که یک الماس کامل ۱۵/۲۵ قیراطی داشت. رونالدو در سال ۲۰۱۳ زمانی که برای تیم رئال مادرید بازی می کرد سفیر برند جاکوب اند کو بود.

انگشتر نامزدی

اینطور که گفته می شود رونالدو یک انگشتر نامزدی ۶۱۵ هزار پوندی به نامزد خود جورجینا رودریگز هدیه داده است. این انگشتر مزین به یک یاقوت کبود بزرگ و پوشیده از الماس است. برخی گران قیمت ترین انگشتر نامزدی خریداری شده در دنیای فوتبال را متعلق به رونالدو می دانند. جورجیا انگشتر نامزدی خود را مرتباً در اینستاگرام خود به رخ ۲۳ میلیون دنبال کننده اش می کشد.

گران قیمت ترین ساعت رولکس تاریخ

رونالدو ماه گذشته در مراسم اهدای جوایز گلوب ساکر دبی با یک ساعت ۳۸۰ هزار پوندی رولکس، مدل GMT Master Ice دیده شد. این ساعت را گران قیمت ترین رولکس ساخته شده تاکنون می دانند. این ساعت رونالدو از طلای سفید ۱۸ قیراطی ساخته شده و با صدها الماس ۳۰ قیراطی پوشیده شده است.

انگشترهای جدید

رونالدو نه تنها در خرید انگشتر برای نامزد خود سنگ تمام گذاشته، بلکه خود هم دو انگشتر بسیار گران قیمت دارد. این بار هم در دبی، رونالدو یک انگشتر زنانه (که تصور می شود ۲۰۰ هزار پوند قیمت داشته باشد) در جریان مراسم اهدای جوایز گلوب ساکر در دست داشت. این انگشتر به یک الماس زرد مزین بود که دور تا دور آن الماس های سفید کار شده و روی پایه ای پوشیده از الماس قرار گرفته بود. رونالدو حلقه ای پوشیده ای از الماس هم در انگشت حلقه ی خود داشت که قیمت آن ۵۰ هزار پوند تخمین زده می شود.

۷۲۰ هزار پوند تنها در یک دست

سال گذشته، جورجینا با انتشار تصویری که یک دست او را مملوء از جواهرات نشان می داد دنبال کنندگان اینستاگرام خود را حیرت زده کرد. او علاوه بر انگشتر نامزدی ۶۱۵ هزار پوندی اش، ساعتی از برند پاتک فیلیپ مدل TWENTY 4 هم در دست داشت که از طلای رزگلد ۱۸ قیراطی ساخته شده و دور صفحه ی آن الماس کار شده بود. جورجینا ۳ دستبند الماس نشان هم در دست داشت که قیمت هر یک ۲۵ هزار پوند بود.

گوشواره ۱۰ هزار پوندی

رونالدو یکی از چندین ستاره دنیای فوتبال است که از جواهرات الماس نشان استفاده می کند. اما او به دنبال چیزی متفاوت از هم دوره های خود بود. در سال ۲۰۱۳ رونالدو یک جفت گوشواره بسیار نادر با الماس سیاه خریداری کرد. گفته می شود او برای این گوشواره ها ۱۰ هزار پوند پرداخت کرده بود.

ارزش شگفت‌انگیز کلکسیون جواهرات رونالدو و نامزدش/عکس

زندگی لوکس کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگس در برنامه نتفلیکس «من جورجینا هستم» در حال پخش است. و اولین چیزی که توجه‌ها را به خود جلب می‌کند علاقه ذاتی آن‌ها به جواهرات است. استیون استون متخصص جواهرات، باارزش‌ترین قطعات کلکسیون جواهرات این زوج را بررسی کرده، از حلقه نامزدی ۶۰۰ هزار پوندی تا ساعت ۱٫۲ میلیون پوندی فرانک مولر. استون معتقد است ارزش این مجموعه ۵٫۵ میلیون پوند است.

جورجینا رودریگس

جورجینای ۲۸ ساله به طور مرتب جواهرات خود را در شبکه‌های اجتماعی به معرض نمایش می‌گذارد و تعداد خیلی بیشتری از انگشترها، ساعت‌ها، گوشواره‌ها، دستبندها و موارد دیگر را در مستند او دیده‌ایم. او در پیش‌نمایش این مستند سرویس الماس ۲٫۷۰۰٫۰۰۰ پوندی شگفت‌انگیزی را به نمایش گذاشت، با گردنبندی خیره‌کننده، گوشواره و انگشتر. در صحنه دیگری که جورجینا در حال عکاسی است، دستبندی به دست دارد که زاک استون (متخصص جواهرات) معتقد است ارزش آن در حدود ۱ میلیون پوند است. در جای دیگر هم انگشتر یاقوت کبودی که گفته می‌شود در حدود ۷۵۰٫۰۰۰ پوند ارزش دارد زینت‌بخش انگشت جورجیناست.

رونالدو در سال ۲۰۲۱ انگشتر نامزدی کارتیه به جورجینا هدیه داد که ارزشش در حدود ۶۰۰ هزار پوند تخمین زده شده است. در جشنواره فیلم کن سال گذشته، رودریگس با گوشواره‌های حلقه‌ای به ارزش ۲۵٫۰۰۰ پوند، بیشتر از ستاره‌های سینما درخشید. در کنار گوشواره‌ها می‌توان انگشتر الماسی که بر انگشت دارد را مشاهده کرد که به گفته استون در حدود ۲۰۰ هزار پوند می‌ارزد. اساساً الماس‌ها بهترین دوستان جورجینا رودریگس هستند و جای تعجب نیست که او ۱۰۸ هزار پوند برای صندوق جواهرات لوئی ویتون پرداخت تا جواهراتش را در آن محفوظ بمانند.

کریستیانو رونالدو

ستاره ۳۷ ساله پرتغالی ثروتمندترین فوتبالیست جهان است و مطمئناً ترسی ندارد که بیشتر از بقیه در چشم باشد. اولین جواهراتی که از او دیده‌ایم گوشواره‌های میخی الماس ۱۵ هزار پوندی او بوده است. او در سال‌های اخیر عاشق جمع کردن ساعت شد و می‌دانیم که سه ساعت دارد که مجموع قیمتشان ۱٫۵ میلیون پوند است. در سال ۲۰۱۸ قبل از اینکه به اولدترافورد بیاید، به عنوان ستاره یوونتوس در بازی حساس لیگ اروپا در کنفرانس مطبوعاتی حسابی به خودش رسیده بود.

ساعت براق فرانک مولر ۱٫۲ میلیون پوندی الماس نشان و دستبند و انگشتر. زمانی که کریستیانو در مراسم اهدای جوایز گلوب ساکر دوبی شرکت کرد روی یک دستش به اندازه ۶۰۰ هزار پوند جواهرات داشت. رولکس مستر آیس ۱۸ عیار که گران‌ترین رولکس ساخته شده است و ۳۸۰ هزار پوند می‌ارزد. و آن را با انگشتری از الماس زرد که با هاله‌ای از الماس‌های سفید احاطه شده و روی حلقه‌ای از الماس قرار داشتند ست کرد. ارزش این انگشتر رونالدو ۲۰۰ هزار پوند است و در انگشت حلقه‌اش هم حلقه‌ای از الماس به ارزش ۵۰ هزار پوند پوشیده بود. در مجموع، وقتی پای جواهرات در میان باشد رونالدو از جورجینا عقب نمی‌افتد. اما این هنوز جورجینا است که حکمرانی می‌کند و مطمئناً پرزرق و برق‌ترین بانوی مشهور است.

دکمه بازگشت به بالا