کسب و کار ایرانیمجله عمومی

آیا تلویزیون ال جی حافظه داخلی دارد

قابلیت ضبط برنامه‌ها در تلویزیون هوشمند

تلویزیون‌های هوشمند ال‌جی در راستای تطابق با سبک زندگی پرمشغله شما فناوری‌های ضبط بسیار بی‌نظیری ارائه کرده‌اند که به شما امکان می‌دهد سرگرمی را برای هر وقت که راحت‌تر هستید تماشا کنید.

ماشین زمان

لازم نیست نگران از دست دادن برنامه‌های مورد علاقه خود باشید. با نسخه به‌روزشده از قابلیت محبوب ماشین زمان (Time Machine)، برنامه‌های تلویزیونی می‌توانند ضبط شوند تا شما بتوانید آنها را به عقب برگردانید، روی آنها مکث کنید یا برنامه‌های تلویزیونی مورد علاقه خود را دوباره تماشا کنید.

  • ضبط داخلی (Internal Recording): برنامه‌های مورد علاقه شما می‌توانند ضبط شوند و شما درست از طریق حافظه داخلی تلویزیون به آنها دسترسی داشته باشید.
  • تماشا و ضبط (Watch & Record): لازم نیست نگران تداخل برنامه‌های تلویزیونی و همزمانی آنها با هم باشید. یکی را نگاه کنید و دیگری را ضبط کنید.
  • پخش زنده (Live Playback): برنامه‌های زنده تلویزیون را مکث کنید، به عقب برگردانید و دوباره پخش کنید. شما اکنون می‌توانید کنترل نمایش‌ها را در دستان خود بگیرید. (به دستگاه‌های جانبی ذخیره نیاز است.)
  • ضبط زمان‌بندی‌شده (Scheduled Recording): وقتی در منزل نیستید می‌خواهید برنامه‌های مورد علاقه خود را ضبط کنید؟ مشکلی نیست، فقط کافیست ضبط خود را برنامه‌ریزی کنید.
  • پخش هوشمند (Intelligent Playback): وقتی شما برای چند دقیقه از پای تلویزیون بلند می‌شوید، تلویزیون هوشمند به صورت خودکار قسمت‌هایی را که از دست داده‌اید را ضبط می‌کند و به شما امکان می‌دهد تا در زمان برگشت آن را تماشا کنید. (فقط در مدل‌های دوربین‌دار)

گاهی پیش می آید که در تقلبی بودن یا نبودن تلویزیونی که خریداری شده است شک دارید. برای اطمینان از صحت برند ال جی کافی است که شماره سریال آن را در پشت تلویزیون درج شده است را بررسی کنید. هر تلویزیونی سریال نامبر خاص خود را دارد که با داشتن این سریال می توانید تمام اطلاعات تلویزیون تان را از سری و مدل و سال ساخت و غیره آگاه شوید. فقط کافی است که در وب سایت تلویزیون این سریال را وارد کنید تا تمام اطلاعات تلویزیونتان را ببینید. شما میتوانید هر تلویزیونی را که خریده اید در وب سایت تولید کننده کالاهای مشابه اما تقلبی را با محصول اصلی از هر لحاظ مقایسه کنید.

برای راهنمای بیشتر می توانید به nortechelectronics.com مراجعه کنید.

حرف دوم معمولا بعد از مشخصه ی پنل یا همان حرف اول نوشته می شود.که بیانگر سال طراحی و ساخت تلویزیون های ال جی است.
K: ساخت در سال ۲۰۱۸
M: ساخت در سال ۲۰۱۹
اعداد سری ساخت و تفکیک مدل
بعد از سال ساخت، عدد سری تلویزیون نوشته می‌شود. معمولا این عدد هر چه بالاتر باشد امکانات تلویزیون بیشتر است.
بعد از عدد سری، عدد دیگری برای مشخص کردن مدل تلویزیون در آن سری ذکر می‌شود.
بعد از دو عدد مدل و سری، دو عدد برای بیان اصلاحات و تغییرات به کار می‌رود.
حروفی که در تلویزیون ال جی بیانگر ناحیه هستند

اگر نیاز به مشاوره و یا تعمیر تلویزیون ال جی یا هرگونه سوالی داشتید می توانید در بخش نظرات سایت مطرح کنید تا کارشناسان سایت تا خرید ، شما را راهنمایی کنند .
منبع: youtube.com

دکمه بازگشت به بالا