کسب و کار ایرانیمجله عمومی

آیا دریافت پاسپورت دبی با خرید ملک امکان پذیر است؟

امارات متحده عربی یکی از رویایی‌ترین کشورهای جهان برای ایجاد کسب و کار و تجارت است. وجود مالیات صفر درصد در کشور امارات باعث شده است که تعداد بسیار زیادی از کسب و کارهای بین المللی در دبی و مناطق دیگر امارات فعال باشند و با ایجاد شرکت در امارات به تجارت خود رونق بدهند.

در این مقاله قصد داریم به بررسی روش های اخذ اقامت امارات بپردازیم. در این مطلب راه هایی همچون اخذ اقامت امارات (دبی) با خرید ملک ، اخذ اقامت امارات (دبی) از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت ( شریک لایسنس امارات (دبی) ) ، اقامت امارات (دبی) از طریق تحصیل و اقامت امارات از طریق کار به صورت کامل بررسی خواهد شد و مزایا و معایب روش های اخذ اقامت امارات (دبی) نیز بیان می‌شود.

حامی مهاجر به عنوان یک شرکت مهاجرتی معتبر ارائه دهنده خدمات  ،  و ارائه کلیه خدمات مربوط به است. در صورت نیاز به خدمات  در این زمینه ها می‌توانید از طریق شماره  با کارشناسان ما تماس بگیرید.

به صورت کلی دریافت اقامت امارات از طریق راه های اخذ اقامت امارات با خرید ویلا لوکس در دبی ، اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت و شریک لایسنس ، دریافت اقامت امارات از طریق تحصیل و اخذ اقامت امارات از طریق کار امکان‌پذیر است.

در این مطلب قصد داریم واقعیت ها درباره اخذ اقامت امارات را به دور از هرگونه تبلیغات غیرواقعی برای شما بیان کنیم. چرا که بسیاری از مطالبی که در وبسایت ها و شبکه های اجتماعی درباره اقامت امارات منتشر می‌شوند یا دروغ هایی تبلیغاتی هستند و یا آنکه همه واقعیت را درباره دریافت اقامت امارات بیان نمی‌کنند.

بنابراین در این مقاله سعی کرده ایم که روش های اخذ اقامت امارات را به همراه معایب و مزایای آن بررسی کنیم و آگاهی شما را در این زمینه افزایش دهیم. در ابتدا به این موضوع می‌پردازیم که آیا دریافت اقامت دائم امارات یا اخذ پاسپورت امارات امکان‌پذیر است یا خیر.

در همین ابتدا باید بگوییم که کشور امارات سیاست های بسیار سخت گیرانه ای در زمینه اعطای پاسپورت امارات به مهاجران دارد و یا بهتر است بگوییم که امارات هیچگونه سیاست مهاجرتی برای اعطای پاسپورت به شهروندان خارجی ندارد.

بیشتر مجوزهای اقامتی که برای شهروندان کشورهای خارجی صادر می‌شوند، اکثرا 3 ساله و قابل تمدید هستند و چیزی به اسم مجوز اقامت دائم امارات وجود ندارد. شهروندان خارجی که اقامت امارات را دریافت می‌کنند باید هر چند سال یکبار اقامت خود را تمدید کنند.

گرچه عموما مشکل خاصی در زمینه تمدید اقامت امارات وجود ندارد، اما ادعای اینکه می‌توانید در مدت کوتاهی پاسپورت امارات یا اقامت دائم امارات را دریافت کنید، سنجیده نیست و این کار به راحتی امکان‌پذیر نخواهد بود. اخذ اقامت امارات با هر روش صرفا یک نوع اقامت موقت و قابل تمدید است.

بیشتر بخوانید :

یکی از شیوه های اخذ اقامت امارات که اخیرا بسیار در مورد آن صحبت و تبلیغ می‌شود، دریافت اقامت امارات با خرید ملک است. بسیاری از تبلیغات خرید ملک در دبی ادعا دارند که اقامت دائم دبی با خرید ملک امکان‌پذیر است و برخی اغراق بیشتری می‌کنند و ادعا می‌کنند که دریافت پاسپورت امارات با خرید ملک هم امکان‌پذیر است.

اما باید به صورت روشن بگوییم که اقامت امارات با خرید ملک یک اقامت 6 ماهه یا دو ساله است و باید پس از اتمام دوره اقامتی خود نسبت به تمدید آن اقدام نمایید. همچنین اخذ اقامت امارات از طریق خرید خانه به شما اجازه کار در این کشور را نمی‌دهد و برای کار در امارات و دبی باید مجوزهای دیگری اخذ کنید.

شهر دبی یکی از محبوب ترین شهرهای امارات برای خرید ملک است، بسیاری از ایرانیان به منظور سرمایه گذاری و اخذ اقامت دبی نسبت به خرید خانه در دبی اقدام می‌کنند. سرمایه گذاری در املاک دبی اگر با یک بینش اقتصادی صحیح انجام شود، می‌تواند سود زیادی را برای سرمایه گذار به دنبال داشته باشد، ولی خریدار ملک در امارات همواره باید مراقب کلاهبرداری ها در این زمینه باشد. در ادامه به بیان شرایط کامل اخذ اقامت دبی با خرید خانه خواهیم پرداخت.

شهروندان خارجی صرفا با خرید یک خانه در دبی نمی‌توانند اقامت امارات را کسب نمایند و باید حتما این کار را تحت شرایط خاصی انجام دهند. شرایط گرفتن اقامت دبی با خرید ملک شامل موارد زیر است :

 • برای اخذ اقامت امارات قیمت ملک خریداری شده در دبی باید حداقل 1 میلیون درهم ( حدود 10 میلیارد تومان ) باشد. در نظر داشته باشید که ملاک برای قیمت خانه، قیمت ذکر شده در سند ملک است و ارزش فعلی خانه ملاک نیست. به طور مثال اگر قیمت خانه در سند 900 هزار درهم باشد، ولی ارزش فعلی خانه در بازار 1 میلیون درهم باشد، نمی‌توانید اقامت امارات را اخذ کنید.
 • در صورتی که در سند خانه چند نفر با یکدیگر شریک هستند، سهم هر نفر به منظور اخذ اقامت امارات باید حداقل یک میلیون درهم باشد.
 • سند ملک خریداری شده نباید در رهن و وثیقه باشد.
 • به ازای خرید خانه ای که پیش خرید شده و هنوز سند مالکیت ندارد، اقامت امارات داده نمی‌شود و داشتن سند خانه برای اخذ اقامت امارات الزامی است.
 • در بیشتر مواقع ملکی که در دبی خریداری می‌کنید، دارای هزینه هایی همچون شارژ نگهداری ساختمان یا هزینه استفاده از تهویه مطبوع است. مالک باید ماهانه یا سالانه این هزینه ها را نیز پرداخت نماید.

در صورت خرید خانه ‌ای با ارزش بیشتر از یک میلیون درهم در دبی، اقامت 6 ماهه و یا دو ساله برای شما و خانواده تان صادر می‌شود. در واقع با خرید ملک در امارات یک نوع اقامت موقت برای شما صادر می‌شود که باید هر چند مدت یکبار تمدید شود.

بنابراین اخذ اقامت دائم امارات با خرید خانه یا اخذ پاسپورت امارات با خرید ملک ادعای سنجیده ای نیست و ادعای تبلیغاتی برخی موسسات مهاجرتی گاها خلاف واقعیت است. همچنین باید اشاره کنیم که با داشتن اقامت خرید ملک، شما و خانواده تان اجازه کار در امارات را نخواهید داشت. در ادامه به بررسی معایب و مزایای خرید خانه در دبی می‌پردازیم.

 • در صورتی که با بینش اقتصادی خریداری شود، می‌تواند سرمایه گذاری بسیار خوبی باشد.
 • اخذ اقامت امارات
 • زندگی در شهر مدرن دبی
 • بهره‌مندی از امکانات مدرن خانه های دبی
 • برای اخذ اقامت دبی از طریق خرید مسکن باید حداقل یک میلیون درهم هزینه کنید.
 • بر طبق قانون امارات، ملک خریداری شده توسط شما به ارث نمی‌رسد.
 • دو نوع مالکیت مسکن در قوانین امارات وجود دارد، در مالکیت مطلق شما صاحب زمین ساختمان نیز هستید و در مالکیت دیگر شما فقط صاحب ساختمان و اعیان هستید. بنابراین اغلب خارجی ها فقط صاحب ساختمان هستند و مالک زمین ساختمان نیستند.
 • امکان اخذ پاسپورت امارات با خرید ملک وجود ندارد.
 • با خرید خانه در امارات، صرفا اقامت این کشور را دارید و اجازه کار در این کشور را نخواهید داشت.
 • خرید خانه در دبی خرج های دیگری نیز همچون هزینه شارژ ساختمان و هزینه تهویه ساختمان دارد که باید سالانه پرداخت شود.

ترکیه و امارات دو مقصد بسیار محبوب ایرانیان برای خرید خانه و سرمایه گذاری هستند. بنابراین برای آگاهی‌بخشی بیشتر تصمیم گرفتیم که در جدول زیر مقایسه ‌ای میان خرید خانه در ترکیه و امارات داشته باشیم و به این ترتیب بتوانیم به تصمیم‌گیری بهتر شما کمک کنیم.

قوانین اقامت و خرید ملک خرید ملک در امارات خرید ملک در ترکیه
امکان دریافت پاسپورت با خرید ملک وجود ندارد. وجود دارد. با خرید ملک با ارزش بیش از 400 هزار دلار (حدود 16 میلیارد تومان) امکان دریافت پاسپورت ترکیه در عرض دو هفته وجود دارد.
امکان به ارث گذاشتن ملک وجود ندارد. بر طبق قانون ترکیه، ملک خریداری شده توسط شما به فرزندان شما به ارث خواهد رسید.
نوع اقامت دریافتی با خرید ملک از نوع موقت و قابل تمدید اقامت موقت و قابل تمدید (با خرید خانه با ارزش کمتر از 400 هزار دلار )، اقامت دائم و اخذ پاسپورت ( با خرید خانه بیش از 400 هزار دلار)
حداقل سرمایه برای اخذ اقامت یک میلیون درهم (حدود 10 میلیارد تومان) با خرید خانه به ارزش 50 هزار دلار
امکان کار با خرید ملک وجود ندارد. در صورت خرید ملک با ارزش بیش از 400 هزار دلار شما شهروند ترکیه محسوب می‌شوید و از تمام امکانات یک شهروند ترکیه بهره‌مند خواهید شد.
امکان عدم تمدید اقامت و باطل کردن آن وجود دارد. در صورت خرید ملک با ارزش بیش از 400 هزار دلار، امکان لغو تابعیت وجود ندارد.
نوع مالکیت مسکن در بیشتر موارد فقط مالک ساختمان و اعیان آن هستید. در بیشتر موارد مالک زمین خانه نیز هستید و امکان خرید خانه ویلایی را نیز خواهید داشت.
شهرهای مجاز برای خرید ملک مناطق آزاد امارات تقریبا در همه شهرهای ترکیه امکان خرید ملک وجود دارد.

با توجه به جدول بالا اگر قصد خرید خانه در خارج از کشور را دارید، به شما توصیه می‌کنیم که به خرید ملک در کشور ترکیه فکر کنید. کشور ترکیه دارای آب و هوای بسیار عالی است و مردم ترکیه از لحاظ فرهنگی به ایرانیان نزدیک تر هستند. همچنین به دلیل نزدیکی ارزش پول ایران و ترکیه، مخارج زندگی در ترکیه تفاوت چندانی با ایران ندارد.

شما می‌توانید با هزینه کمتر در ترکیه ملک خریداری کنید و حق شهروندی و پاسپورت ترکیه را برای خود و خانواده‌تان اخذ نمایید، در صورتی که با هزینه بیشتر در امارات فقط می‌توانید اقامت موقت 6 ماهه یا دو ساله این کشور را اخذ نمایید که اجازه کار نیز به شما نمی‌دهد. برای خواندن مطالب بیشتر در مورد خرید ملک در ترکیه، می‌توانید مقاله  را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید :

بهترین و سریع‌ترین راه اخذ اقامت امارات به شمار می‌رود. از جمله مزایای ثبت شرکت در دبی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • اخذ اقامت امارات (با تمدید نامحدود) به وسیله ثبت شرکت در دبی
 • امکان اخذ اقامت امارات برای خانواده
 • ثبت شرکت در دبی بدون نیاز به شریک یا کفیل اماراتی با مالکیت صددرصد
 • نرخ مالیات بردرآمد صفر درصد برای شرکت ثبت شده در دبی
 • افتتاح حساب بانکی در امارات
 • برای تمدید اقامت نیازی به اثبات سوددهی شرکت نیست.
 • برای ثبت شرکت در دبی الزامی به اجاره یا خرید دفتر ندارید. (ثبت شرکت با دفتر مجازی امکان‌پذیر است.)
 • برای ثبت شرکت در دبی الزامی به استخدام منشی، حسابداری یا مدیر اماراتی وجود ندارد.
 • با ثبت شرکت در امارات و دبی می‌توانید در مناقصه‌های دولتی آن کشور شرکت کنید.
 • با ثبت شرکت امکان خرید املاک و مستغلات در امارات را بدست می‌آورید.
 • ثبت شرکت در امارات امکان تجارت آزاد در بازارهای جهانی را به شما می‌دهد.
 • با ثبت شرکت در امارات امکان تجارت در منطقه GCC را پیدا می‌کنید.
 • فاصله کم با ایران و وجود پروازهای همیشگی از ایران به امارات
 • امکان ثبت شرکت با کاربری تجاری، تولیدی یا خدماتی

ثبت شرکت در شهرهای دبی ، ابوظبی، عجمان، شارجه، راس الخیمه ، فجیره ، ام القوین امکان‌پذیر است؛ اما با توجه به موقعیت استراتژیک دبی در تجارت جهانی، ثبت شرکت در دبی محبوب تر از سایر شهرهای امارات است. سرمایه گذاران می‌توانند انواع گوناگونی از شرکت ها را در امارات و دبی به ثبت برسانند که درباره شرایط ثبت شرکت در امارات در بخش بعدی صحبت خواهیم کرد.

ویژگی های کلی ثبت شرکت در دبی توضیحات
مدت زمان پروسه ثبت شرکت دبی 1 تا 4 هفته
زمینه های مجاز برای ثبت شرکت در دبی تجارت، تولید و صنعت، خدمات
میزان مالیات بر درآمد شرکت های دبی صفر درصد
امکان اخذ اقامت دبی با ثبت شرکت اخذ اقامت همراه با خانواده
مدت اقامت با ثبت شرکت در دبی 3 ماه، یکسال، سه سال و… (تمدید نامحدود)
شرط تمدید اقامت با ثبت شرکت در دبی شرطی وجود ندارد. تمدید اقامت به صورت نامحدود است و حتی شرط سوددهی شرکت نیز وجود ندارد.
نیاز به کفیل یا شریک برای ثبت شرکت دبی وجود ندارد. طبق قانون جدید با ثبت شرکت در دبی، مالک صد در صد شرکت خود هستید.
میزان حضور در دبی برای انجام ثبت شرکت حدود یک هفته (با همراهی کامل تیم حامی مهاجر)
نیاز به استخدام کارمند اماراتی (منشی، حسابدار و…) وجود ندارد
نیاز به اجاره یا خرید ملک برای ثبت شرکت دبی وجود ندارد
امکان افتتاح حساب بانکی در دبی با ثبت شرکت وجود دارد
افراد واجد شرایط برای ثبت شرکت دبی همه افراد بالای 18 سال که به دنبال سریع‌ترین روش برای اخذ اقامت امارات هستند. اما شرایط برای تاجران و صاحبان کسب و کار مناسب‌تر است.

قبل از این برای ثبت شرکت در دبی، داشتن یک شریک اماراتی الزامی بود و امکان ثبت شرکت بدون داشتن شریک اماراتی وجود نداشت و باید حتما 51 درصد از سهام شرکت شما، به نام یک شریک اماراتی بود؛ اما در حال حاضر چنین قانونی وجود ندارد و متقاضیان می‌توانند بدون داشتن کفیل یا شریک اماراتی، ثبت شرکت در دبی را با مالکیت صد در صد انجام دهند.

گفتنی است که محدودیتی برای نوع شرکت ثبتی در امارات وجود ندارد و با توجه به درخواست سرمایه گذار می‌توان شرکت های متفاوتی را به ثبت رساند. در مورد محل فعالیت شرکت نیز محدودیت چندانی وجود ندارد و متقاضیان می‌توانند عملیات ثبت شرکت را در دبی ، ابوظبی، عجمان، شارجه، راس الخیمه ، فجیره ، ام القوین به انجام رسانند.

سریع ترین راه اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت در دبی است. اقامت امارات از طریق ثبت شرکت به صورت نامحدود قابل تمدید است و معیارهایی همچون درآمد سالیانه شرکت یا سوددهی آن برای تمدید اقامت مطرح نیست.

اگر قصد اخذ اقامت یک کشور خارجی از طریق ثبت شرکت را دارید. ثبت شرکت در دبی بهترین گزینه برای شماست. پس از اتمام مراحل ثبت شرکت در دبی، اقامت 3 ماهه امارات دریافت خواهید کرد، پس از سه ماه این اقامت به مدت 2 سال تمدید می‌شود و هربار که اقامت خود را تمدید کنید، مدت زمان اعتبار کارت اقامت امارات بیشتر می‌شود و حتی می‌توان اعتبار آن را به 10 سال نیز رساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تمام مراحل ثبت شرکت امارات و هزینه‌های آن، توصیه می‌کنیم که مقاله را بخوانید.

در صورت نیاز به خدماتی همچون یافتن شریک مناسب برای ثبت شرکت در دبی، ثبت شرکت در امارات، اخذ اقامت امارات از طریق شریک لایسنس و ثبت شرکت می‌توانید از طریق شماره با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید و از خدمات حامی مهاجر در این زمینه بهره‌مند شوید.

از جمله خدمات حامی مهاجر در این زمینه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • ارائه مشاوره کامل قبل از انجام پرونده
 • انجام صفر تا صد مراحل
 • انجام پروسه در 7 تا 12 روز کاری
 • بدون نیاز به شریک اماراتی
 • اخذ کارت اقامت امارات
 • بدون شرط حضور
 • ارائه خدمات ویژه همراهی
 • ارائه خدمات تور مسافرتی

بیشتر بخوانید:

به دلیل ارزش بالای پول امارات، ایرانیان زیادی تمایل دارند که برای کار به امارات بروند و اقامت امارات و دبی از طریق کار را به دست بیاورند. متقاضیان کار در این کشور با توجه به سوابق و شرایط کاری، مدرک تحصیلی، وضعیت جسمانی، وضعیت تاهل، سن، و میزان آشنایی با زبان عربی و انگلیسی می‌توانند نسبت به اخذ اقامت کاری این کشور اقدام کنند.

برای کار در امارات شما نیاز به یک کارفرما دارید که در کشور امارات به آن کفیل می‌گویند. در کشور امارات کفیل مسئول اخذ اقامت امارات از طریق کار است و تمام مراحل دریافت اقامت باید از طریق کفیل صورت گیرد. کفیل برای به کارگیری کارمندان و کارگران خارجی باید ضمانت هایی را به دولت امارات بدهد.

بنابراین کفیل در ازای این ضمانت ها معمولا پاسپورت کارمندان و کارگران خارجی را به عنوان گرو در نزد خود نگه می‌دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقامت امارات از طریق کار می‌توانید مقاله‌های  و  را بخوانید.

با توجه به مطالبی که در بخش بالا گفتیم، گرفتن اقامت دبی از طریق کار را توصیه نمی‌کنیم، معمولا کسانی که برای کار به دبی می‌روند، مجبور به انجام کارهای سخت می‌شوند و از آنجا که معمولا کفیل آن‌ها پاسپورتشان را گرو نگه داشته است، توانایی اعتراض و یا ترک کار را نخواهند داشت.

درست است که پول امارات ارزش بالایی دارد، ولی به این موضوع نیز توجه کنید که هزینه زندگی در کشور امارات نیز بسیار گران است. معمولا کارگران که برای کار به دبی و امارات می‌روند درآمد چندانی کسب نمی‌کنند و در مقایسه با هزینه زندگی نمی‌توانند پول زیادی برای خانواده خود بفرستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه زندگی در دبی می‌توانید مقاله بررسی کامل  را بخوانید.

در سال های اخیر شاهد خبرهایی بودیم که امارات به پزشکان و متخصصین اقامت می‌دهد. همین خبر باعث شد تا پزشکان برای دریافت اقامت امارات با موسسات مهاجرتی تماس بگیرند، اما این خبر کامل نبود.

اقامت امارات برای متخصصین و پزشکان صرفا برای آن دسته از پزشکانی است که در دانشگاه های امارات به تحصیل پزشکی پرداخته و از آنجا فارغ التحصیل شده‌اند. بنابراین اقامت امارات و دبی برای پزشکان برای همه عمومیت ندارد و صرفا مشمول عده خاصی از پزشکان فارغ التحصیل از دانشگاه های امارات می‌باشد.

کشور امارات متحده عربی با توجه به طیف وسیعی از دانشگاه‌های بین المللی، رنکینگ، و سطح علمی بالای بسیاری از آنها شرایط مناسبی را جهت ادامه تحصیل و اخذ اقامت امارات برای متقاضیان ادامه تحصیل در این کشور دارد.

با اینکه زبان رسمی این کشور عربی است اما در امور تحصیلی و تجاری در دبی از زبان انگلیسی استفاده می‌شود، از این رو متقاضیان تحصیل در دبی باید مدرک آیلتس با نمره  6 به بالا داشته باشند.

دانشجویان در صورتی که برای تحصیل به دبی یا شهرهای دیگر امارات بروند، می‌توانند تا اتمام مدت تحصیل از اقامت امارات بهره‌مند شوند. با اقامت تحصیلی امارات اجازه کار در این کشور را نخواهید داشت، ولی می‌توانید در قالب برنامه های کارورزی به کار در امارات بپردازید.

امکان اخذ اقامت دائم امارات پس از تحصیل در این کشور وجود ندارد. بنابراین به کسانی که قصد مهاجرت تحصیلی دارند، توصیه می‌کنیم که  و یا  را به این منظور انتخاب کنند، چرا که پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه های کانادا و آمریکا امکان اخذ اقامت دائم این کشورها وجود دارد.

ازدواج با یک شهروند اماراتی نیز یکی دیگر از راه‌هایی است که می‌توانید از طریق آن برای اخذ اقامت امارات اقدام کنید. این روش به صورت یک طرفه است یعنی اگر یک زن خارجی با یک مرد اماراتی ازدواج کند می‌تواند اقامت این کشور را دریافت کند و با ازدواج با یک زن اماراتی نمی‌توان اقامت این کشور را دریافت کرد.

در نظر داشته باشید که دولت امارات برای اقامت امارات از طریق ازدواج قوانین سختگیرانه‌ای را در نظر گرفته‌ است و برای اخذ اقامت امارات از طریق ازداوج باید بتوانید واقعی بودن ازدواجتان را ثابت کنید. توجه داشته باشید که شما نباید به هیچ وجه از طریق ازدواج صوری اقدام به این کار کنید، چرا که در صورت مشخص شدن این موضوع در هر مرحله ای که باشید اقامت شما لغو خواهد شد و شامل مجازات خواهید شد.

برای خواندن مطالب بیشتر در مورد اقامت دبی و امارات از طریق ازدواج، می‌توانید مقاله  را بخوانید.

سخن پایانی

امارات یکی از بهترین کشورها برای راه اندازی کسب و کار است. وجود مالیات صفر درصد برای شرکت های خارجی، موقعیت استراتژیک دبی برای تجارت جهانی و مدرن بودن زیر ساخت های مالی و تجاری در این کشور همه از جمله عواملی هستند که باعث شده تمام شرکت های بین المللی شعبه ای نیز در دبی داشته باشند.

کسانی که به دنبال گسترش کسب و کار خود در دبی یا اخذ اقامت امارات هستند، می‌توانند به راحتی شرکت خود را در دبی تاسیس کنند و کارت اقامت امارات را برای خود و خانواده‌شان دریافت نمایند.

همانطور که در متن این مقاله نیز گفته شده اخذ اقامت امارات و دبی از راه های دیگری همچون خرید خانه در دبی و امارات ، کار در دبی و امارات ، تحصیل در امارات و اخذ اقامت امارات از طریق ازدواج نیز به دست می‌آید؛ اما به دلیل معایبی که هر کدام از این روش ها دارد، توصیه می‌کنیم که برای اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری اقدام نمایید.

امیدواریم در این مقاله توانسته باشیم توضیح کاملی از روش های اخذ امارات را در اختیار شما قرار دهیم و شما را با مزایا و معایب راه های دریافت اقامت امارات آشنا کنیم.

حامی مهاجر به عنوان یک شرکت مهاجرتی معتبر ارائه دهنده خدمات ویزای توریستی دبی ، تور سفارت آمریکا در ابوظبی و دبی و ارائه کلیه خدمات مربوط به اخذ اقامت امارات از طریق ثبت شرکت در دبی و امارات است. در صورت نیاز به خدمات حامی مهاجر در این زمینه ها می‌توانید از طریق شماره با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فقط در صورتی که یک زن خارجی با یک مرد اماراتی ازدواج کند، امکان دریافت اقامت امارات تحت قوانین سخت گیرانه ای وجود خواهد داشت. ازدواج یک مرد خارجی با زن اماراتی شامل دریافت اقامت نمی‌شود.

بهترین راه دریافت اقامت امارات و دبی، ثبت شرکت در این کشور است. چرا که هم کسب و کار خود را جهانی می‌کنید و هم از این طریق می‌توانید اقامت امارات را کسب کنید.

در حال حاضر کشور امارات به سختی ویزای کار برای ایرانیان صادر می‌کند. کار در دبی و امارات نیاز به یک کارفرما یا کفیل دارد. به دلیل مشکلات کار در امارات توصیه می‌کنیم مهاجرت کاری به امارات را توصیه نمی‌کنیم.

امکان دریافت پاسپورت امارات با تولد فرزند در این کشور فقط تحت شرایط خاصی وجود دارد و عمومی نیست.

بله. با اخذ اقامت امارات از طریق شریک لایسنس می‌توانید برای خانواده خود نیز اقامت بگیریچگونگی اخذ پاسپورت امارات با خرید ملک

به منظور کسب پاسپورت امارات با خرید ملک لازم است تا شما با کمک گرفتن از یک فرد مطمئن ملکی را انتخاب کرده و سپس با ویزای توریستی وارد این کشور شوید. پس از وارد شدن به این کشور سند ملک به شما واگذار شده و تنها کافی است تا به اداره مهاجرت کشور امارات مراجعه و با ارائه مدارک هویتی خودتان، ویزای مدت دار این کشور را دریافت نمایید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در اینباره میتوانید با   در ارتباط باشید.

همچنین لازم به ذکر است که مدت زمان صدور ویزا تقریبا دو هفته می باشد. و مدت زمان این ویزا به مبلغ ملک تان بستگی دارد.

با چه مبلغی می توان برای دریافت پاسپورت امارات با خرید ملک اقدام کرد؟

حداقل مبلغ مورد نظر به منظور خرید ملک در کشور امارات یک میلیون درهم می باشد و این یعنی شما با خرید خانه ای معادل، یا بیشتر از یک میلیون درهم می توانید برای اخذ ویزای امارات اقدام کنید. پس از کسب ویزای مدت دار شما میتوانید از طریق قانون پاسپورت امارات با خرید ملک پیگیر دریافت پاسپورت امارات باشید.

لازم به ذکر است که این، ارزش قید شده ی ملک شماست که میتواند شما را برای دریافت پاسپورت امارات واجد شرایط بکند. به همین منظور لازم و الزامی است که برای دریافت پاسپورت امارات با خرید ملک ، مبلغ ملک شما در قرارداد یک میلیون درهم و یا بیشتر ثبت گردد. برای مثال ممکن است ارزش فعلی ملک شما در قرارداد 800 هزار درهم ثبت شده باشد ولی ارزش فعلی آن یک میلیون درهم باشد.

در چنین شرایطی اداره مهاجرت شما را فاقد صلاحیت تشخیص خواهد داد چرا که شرط اصلی کسب شهروندی امارات قید گشتن مبلغ حداقل یک میلیون درهم در سند میباشد. ارزش زبانی ملک معیار نمی باشد و ارزش ثبت شده ی آن معیار اصلی خواهد بود.

قوانین اخذ پاسپورت امارات با خرید ملک

قواعد اخذ پاسپورت امارات با خرید ملک

پاسپورت امارات با خرید ملک قواعد خاص خودش را داراست و همانطور که ذکر شد کشور امارات بر اساس مبلغ ملک، به افراد شهروندی خواهد داد. همچنین هیچ شهروند خارجی نمیتواند شهروندی دائم این کشور را اخذ نماید و شهروند دائمی کشور امارات تلقی گردد.

اما بر اساس یک قانون جدید تحت شرایط خاصی افراد میتوانند پنج سال پس از خرید ملک، پاسپورت این کشور مرفه را دریافت نمایند و شهروند دائمی کشور امارات شوند.

ناگفته نماند که افرادی که در کشور امارات ویزای شهروندی دریافت می کنند قادر به انجام کار در این کشور نخواهند بود. به منظور انجام کار در این کشور افراد بایستی علاوه بر ویزای اقامت، ویزای کار نیز دریافت نمایند. چنانچه که به منظور تجارت و سرمایه گذاری به کشور امارات آمده باشید لازم است تا شرکتی را در این کشور ثبت نمایید و تنها با ثبت شرکت است که شما قادر به راه اندازی بیزینس خواهید بود.

چگونگی اخذ پاسپورت امارات با خرید ملک

در رابطه با انواع ویزاهایی که کشور امارات صادر میکند لازم به ذکر است که این ویزا در دو نوع صادر میشود:

یک) ویزای اقامتی دو تا ده سال بر اساس ارزش ملک
دو) ویزای 6 ماهه

این دو ویزا به افراد اجازه ی ورود و خروج به خاک امارات را برای چند بار می دهند. ویزای نوع اول بر اساس ارزش ملک مربوطه می باشد به این معنا که چنانچه ملک شما ارزشی معادل با یک میلیون الی 10 میلیون درهم را داشته باشد شما میتوانید از دو سال الی ده سال ویزای این کشور را دریافت کنید.

لازم به ذکر است که تا زمانی که شما ملک را به دیگری نفروخته باشید این مدت زمان قابل تمدید خواهد بود.

لازم به ذکر است افرادی که ویزای دو تا ده سال امارات را دریافت میکنند بعد از گذشت دو سال میتوانند ویزای کار دریافت کرده و در این کشور مشغول به فعالیت شوند.

کلام آخر اینکه خرید ملک در کشور امارات سبب اخذ تابعیت این کشور نخواهد بود. تابعیت این کشور در صورتی برای فرد صادر خواهد شد که یا آن فرد با فردی که اصالتا اماراتی است ازدواج کند و یا به مدت بیش از سی سال در این کشور شهروندی داشته باشد و یا بر اساس قانون جدید با خرید ملک و در صورت دارا بودن شرایط خاص و به شرط سپری شدن مدت زمان 5 سال آن را دریافت نماید.

لازم به ذکر است که کشور امارات تابعیت دوگانه را نمی پذیرد. پس اگر به دنبال کسب پاسپورت امارات با خرید ملک هستید باید این نکته را در نظر داشته باشید که کسب تابعیت امارات تنها در صورت ترک کردن تابعیت قبلی امکان پذیر خواهد بود. پاسپورت امارات با رتبه یک جهانی امکان سفر به 180 کشور بدون ویزا یا با ویزای فرودگاهی و الکترونیکی را به دارندگانش می دهد. گرفتن پاسپورت امارات از طریق راه های سرمایه گذاری، تولد و ازدواج با شرایط خاصی ممکن می باشد و از راه های دیگر نمی توان به آن رسید. این کشور تابعیت دوگانه یا مضاعف را نخواهد پذیرفت و افراد برای درخواست بایستی تابعیت قبلی را سلب نمایند. نحوه اخذ پاسپورت امارات از طریق روش های مختلفی صورت می گید که عبارتند از:

 • اخذ تابعیت امارات پس از 30 سال زندگی در امارات
 • زنان خارجی که حداقل هفت سال با یک تبعه اماراتی ازدواج کرده اند می توانند تابعیت خود را کسب کنند.
 • سرمایه گذاران می توانند با سرمایه گذاری حداقل 750000 درهم یا 204000 دلار، در امارات متحده عربی، اجازه اقامت 2 یا 10 ساله دریافت کنند.
 • اخذ شهروندی امارات متحده عربی برای متقاضیانی با معيارهاي شايستگي استثنايي شامل پزشكان، مخترعان و كساني است كه سهم علمي شناخته شده اي در حوزه خود داشته اند.

شرایط سخت گذرنامه اماراتی این سند را ارزشمند نموده است. موسسه ملک پور با داشتن تجارب فوق العاده در مورد امور مهاجرتی، مشاوره اولیه موسسه ملک پور به صورت رایگان در اختیار می گذارد.

مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:

شرایط اخذ پاسپورت امارات

سالانه افراد زیادی به جهت تجارت به کشور امارات می روند. از این رو داشتن پاسپورت امارات می تواند شرایط ویژه ای را برای این افراد به همراه داشته باشد. عزیزانی که این تابعیت را دارا هستند موظف هستند شرایط خاصی را رعایت کنند و در صورتی که نتوانند مطابق با این قوانین عمل کنند امکان اخراج شدن از کشور برای آنها وجود خواهد داشت. دریافت این پاسپورت به صورت مستقیم برای توابع کشورهای مختلف امکان پذیر نمی باشد. در روشهای سرمایه گذاری پس از سی سال، تولد با شرایط خاص و ازدواج مردان اماراتی می توان به گذرنامه امارات رسید.

رتبه پاسپورت امارات

در اینجا جدولی خلاصه شده است که رتبه بندی گذرنامه امارات در سال 2023 را بر اساس شاخص های رتبه بندی نشان می دهد:

شاخص های رتبه بندی رتبه
1
15
3
2
12

ارزش و اعتبار و پاسپورت امارات

مهمترین مساله در دریافت پاسپورت هر کشور، میزان اعتبار آن پاسپورت در دنیا می باشد. عزیزانی که تمایل دارند تا پاسپورت امارات را دریافت نمایند می بایست بدانند که با داشتن این پاسپورت می توانند به 118 کشور در دنیا بدون دریافت ویزا سفر کنند. به طور کلی با دارا بودن پاسپورت کشور امارات، متقاضیان برای ورود به 57 کشور نیز باید ویزا دریافت نمایند و در 29 کشور می توانند ویزای خود را در بدو ورود به آن کشور دریافت نمایند.

اسامی سازمان های مختلف امتیازبندی
180
174
110.5
178

کشورهای بدون ویزا با پاسپورت امارات

نام مدت مجاز (روز) نام مدت مجاز (روز)
90 Liechtenstein 90
90 90
90 Luxembourg 90
90 90
180 90
90 90
90 90
بدون مدت مجاز Mexico 180
90 30
90 90
Belgium 90 90
90 Montenegro 90
90 Morocco 90
90 30
Brunei 30 بدون محدودیت
90 90
بدون محدودیت 90
بدون محدودیت 90
Chile 90 90
30 بدون محدودیت
90 بدون محدودیت
90 90
90 90
90 Peru 90
Cyprus 90 Philippines 30
Czech Republic 90 90
90 90
180 بدون محدودیت
بدون محدودیت 90
90 90
Egypt 180 90
90 60
90 90
90 15
Fiji 120 بدون محدودیت
90 90
90 90
90 30
90 90
90 90
Greece 90 90
90 90
90 90
90 90
90 بدون محدودیت
Hong Kong 30 90
90 Sweden 90
90 90
90 بدون محدودیت
90 30
90 30
30 60
90 90
30 90
Kosovo 90 90
بدون محدودیت 30
60 90
90 90
180 90

روش های اخذ پاسپورت امارات

روش های دریافت پاسپورت امارات همانند سایر کشورها نیست و عموما سخت بدست می آید. روش های سرمایه گذاری، ازدواج، تولد با شرایط خاصی قابلیت دریافت گذرنامه اماراتی دارند در سایر موارد نمی توان به این سند دست یافت. در ذیل به بررسی جزئی مسیرهای کلی و نحوه گرفتن پاسپورت می پردازیم.

اخذ پاسپورت امارات از طریق کار

برای دریافت ویزای کار کشور امارات، متقاضیان می بایست در ابتدا یک پیشنهاد شغلی از کارفرمایی در کشور امارات را دریافت کنند. سپس با داشتن این پیشنهاد و قرارداد کاری می توانند برای اخذ ویزای کاری امارات اقدام کنند. پیدا کردن شغل در امارات همانند کشورهای دیگر فرآیند خاص خود را دارد. کارفرما در ابتدا می بایست در کشور امارات به دنبال متقاضی کار بگردد و در صورتی که کارفرما کسی را نتواند پیدا کند می تواند برای خارج از کشور پیشنهاد شغلی ارسال کند.

یکی از اصلی ترین مسائل برای پیدا کردن ، پایین بودن نرخ بیکاری این کشور می باشد. مطابق با نمودار زیر نرخ بیکاری در امارات 3.1 می باشد. به همین منظور بسیاری از افراد به هدف کار کردن و دریافت اقامت، کشور امارات را مقصد خود قرار می دهند.

اما مطابق با قوانین کشور امارات، دریافت کار و یا دریافت اقامت کاری بلند مدت منجر به دریافت پاسپورت امارات متحده عربی نخواهد شد. متقاضی با داشتن این اقامت، صرفاً می تواند اقامت خود را دائماً تمدید کند. همچنین متقاضی کار بعد از اتمام قرارداد کاری می بایست به کشور خود بازگردد.

با تهیه محصول زیر می توانید شخصاً نسبت به اخذ ویزای کار در کشورهای مطرح اروپایی، کانادا و استرالیا اقدام نمایید و اطلاعات کاملی در باب کاریابی در خارج از کشور، نحوه ارسال رزومه کاری و اخذ پیشنهاد کاری بدست آورید.

پاسپورت امارات از طریق تحصیل

به طور کلی در کشور امارات دانشگاه های دولتی و خصوصی وجود دارند. دانشگاه های دولتی مختص افرادی می باشد که در این کشور زندگی می کنند و مقیم هستند. دانشگاه های خصوصی برای متقاضیان بین المللی می باشد و به صورت کلی به دو زبان انگلیسی و عربی می باشند. امروزه دانشگاه های آمریکایی بسیاری در امارات هستند که سالانه دانشجویان زیادی به قصد تحصیل در این دانشگاه ها ویزای تحصیلی امارات را دریافت می کنند. دانشجویان می توانند بعد از چند ترم به کشور آمریکا انتقالی بگیرند. مدت زمان اقامت تحصیلی در کشور امارات متناسب با طول دوره تحصیل دانشجو در این کشور می باشد. هزینه نسبت به سایر کشورهای اروپایی بسیار زیاد می باشد. از طرفی برای دانشجویانی که در مقطع لیسانس درخواست می دهند اجازه داشتن همراه وجود ندارد. در صورتی که دانشجو بعد از فارغ التحصیلی بتواند شغل مناسب پیدا کند می تواند از نوع تحصیلی را به ویزای کاری تغییر دهد. اما لازم است بدانید روش کاری و یا تحصیلی منجر به اخذ پاسپورت امارات برای متقاضی بین المللی نخواهد شد.

پاسپورت امارات از طریق سرمایه گذاری

کشور امارات، یکی از کشورهای پیشرفته در حوضه خلیج فارس محسوب می شود. امروزه سرمایه گذاران زیادی به قصد دریافت اقامت وارد این کشور می شوند و در زمینه های خرید ملک سرمایه گذاری می کنند تا بتوانند اقامت امارات را اخذ نمایند. اما لازم است بدانید دریافت پاسپورت امارات با امکان پذیر نمی باشد. آنها تنها می توانند اقامت بلند مدت 5 تا 10 ساله متناسب با ارزش ملک خریداری شده را دریافت نمایند. یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری، ثبت شرکت می باشد. طبق قوانین کشور امارات، در صورتی که متقاضی شرکت با سهامی خاص به مبلغ 5 میلیون درهم را ثبت کند. می تواند اقامت 2 یا 3 ساله دریافت نماید. مدت اقامت به منظقه ای که شخص ثبت شرکت را در آن انجام می دهد بستگی دارد.

برای دریافت اقامت 10 ساله امارات، متقاضی می بایست ملکی به ارزش 10 میلیون درهم خریداری کند. همچنین برای دریافت اقامت 5 سال متقاضی باید به ارزش 5 میلیون درهم ملک خریداری کند و این مبلغ باید به صورت نقد باشد و در قالب وام نباشد و همچنین به مدت 3 سال هم در این کشور بماند. با توجه به شرایط سرمایه گذاری که در کشور امارات وجود دارد، متقاضیان به راحتی نمی توانند پاسپورت امارات متحده عربی را دریافت نمایند. در صورتی که با این مبالغ می توانند در کشورهای اروپایی سرمایه گذاری مطمئنی داشته باشند که در نهایت منجر به اخذ تابعیت و پاسپورت شود را داشته باشند.

پاسپورت امارات از طریق تولد

در بسیاری از کشورها، تولد فرزند در خاک آن کشور منجر به اخذ پاسپورت و تابعیت آن کشور می شود. اما مطابق با قوانین امارات، تولد فرزند در کشور امارات منجر به پاسپورت نمی شود زیرا قانون این کشور مطابق با خون می باشد. در صورتی شخص می تواند گذرنامه امارات را اخذ نماید که پدر یا مادر وی دارای پاسپورت اماراتی باشند.

پاسپورت امارات از طریق ازدواج

در بسیاری از کشورها از جمله امارات، توجه بسیاری به امر ازدواج شده است. دولت این کشور به دلیل اینکه اهمیت بسیاری برای خانواده قائل است، شرایط ویژه ای را برای افرادی که با شخص اماراتی ازدواج می کنند در نظر گرفته است. این شرایط با بسیاری از کشورها متفاوت می باشد. مادامی که یک زن خارجی با مرد اماراتی ازدواج کند می تواند اقامت امارات را دریافت کند. در صورتی که بتوانند بچه دار شوند و در مدت زمان 7 سال با یکدیگر زندگی کنند. زن می تواند با رها کردن تابعیت اصلی خود، پاسپورت امارات را دریافت نماید. اما زمانی که زوج نتوانند بچه دار شوند، اعطای پاسپورت برای زن بعد از مدت 10 سال امکان پذیر می باشد. در صورتی که یک زن اماراتی با یک مرد خارجی ازدواج کند، مرد خارجی تنها می تواند اقامت امارات را داشته باشد و به هیچ عنوان گذرنامه اماراتی را نمی تواند دریافت کند.

پاسپورت امارات از طریق پناهندگی

موسسه ملک پور در رابطه با موضوع پناهندگی هیچگونه فعالیتی ندارد و به شما عزیزان هم توسعه می کند از طریق راه های قانونی مهاجرت کنید. این مطلب صرفاً جهت افزایش اطلاعات عمومی شما عزیزان در این مقاله نوشته شده است.

مطابق با قوانین کنوانسیون ژنو، در صورتی که شخصی در کشور خود مورد آزار و اذیت قرار گرفته باشد و از نظر جانی مورد تهدید واقع شده باشد، می تواند در کشورهایی که عضو کنوانسیون ژنو هستند درخواست پناهندگی کند. لازم به ذکر است کشور امارات عضو کنوانسیون ژنو نمی باشد به همین منظور پناهندگی در این کشور منجر به اخذ اقامت و یا پاسپورت نمی شود. اما در سالهای گذشته تحت شرایط خاصی دولت این کشور با درخواست پناهندگی برخی از افراد سوریه ای و یا عراقی موافقت به عمل آورده است.

نکات مهم در مورد پاسپورت امارات

همانطور که پیشتر توضیح دادیم، روش های دریافت پاسپورت امارات محدود است. همچنین طبق قوانین این کشور مطلع شدیم که اخذ پاسپورت امارات با خرید ملک در این کشور امکان پذیر نمی باشد. بسیاری از افراد به دلیل اینکه پاسپورت امارات در اول جهان قرار گرفته است تمایل دارند تا از طریقی برای دریافت این پاسپورت ارزشمند اقدام کنند. در بسیاری از روش ها من جمله سرمایه گذاری، تحصیلی و کاری، متقاضیان می توانند اقامت کوتاه مدت این کشور را دریافت نمایند. علاوه بر این، افرادی که به مدت 30 سال در امارات زندگی کنند می توانند برای اخذ پاسپورت امارات اقدام نمایند. این مدت نسبت به سایر کشورها نظیر آمریکا، کانادا و یا کشورهای اروپایی بسیار زیاد می باشد. در بسیاری از کشورها متقاضیان بعد از مدت 5 سال می توانند پاسپورت و تابعیت آن کشور را دریافت نمایند. علاوه بر تمامی این موارد، اعطای پاسپورت دارای شرایط خاصی نظیر تک تابعیتی می باشد. متقاضیان در صورتی که بتوانند واجد شرایط اخذ این پاسپورت شوند می بایست پاسپورت و یا تابعیت خود را ترک نمایند. زیرا امارات دو تابعیتی را تحت هیچ شرایطی نمی پذیرد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ پاسپورت امارات

در صورتی که شخص واجد شرایط دریافت پاسپورت امارات باشد می بایست مدارک مورد نیاز برای دریافت پاسپورت این کشور را تهیه نماید. به طور کلی این مدارک شامل:

 • ثبت نام در سامانه دریافت پاسپورت
 • ارائه گواهی شهروندی امارات
 • عکس
 • عقدنامه
 • اطلاعات فرزندان
 • گواهی عدم سوء پیشینه

علاوه بر این موارد، متقاضی می بایست به زبان عربی تسلط کافی داشته باشد در آزمون شهروندی این کشور شرکت کرده باشد.

خدمات موسسه MIE درباره پاسپورت امارات

موسسه ملک پور با داشتن تجارت مختلف در امور مهاجرتی، سعی بر این دارد تا در مورد قوانین کشورها و راه های قانونی مهاجرت شما عزیزان را راهنمایی کند. همانطور که در این مقاله توضیح دادیم، شرایط اخذ پاسپورت امارات برای افراد خارجی بسیار سخت و دشوار می باشد. در صورتی که متقاضیان می توانند از راه های سرمایه گذاری، تحصیلی و یا کاری در کشورهای اروپایی، آمریکا، کانادا و غیره برای دریافت اقامت دائم و در نهایت اخذ پاسپورت این کشورها به راحتی و در مدت زمان کوتاهتری اقدام کنند.

⬅️ چنانچه علاقمند به اطلاعات بیشتر درباره پاسپورت امارات هستید، ➡️

پرسش و پاسخ درباره گذرنامه امارات

✔️ آیا پاسپورت امارات با خرید ملک امکان پذیر است؟

خیر. متقاضیان تنها با خرید ملک می توانند اقامت این کشور را دریافت نمایند. علاوه بر این مبلغ ملک خریداری شده، تعیین کننده اعتبار اقامت این کشور می باشد.

✔️ آیا اعطای پاسپورت امارات از طریق ازدواج امکان پذیر است؟

در صورتی که یک زن خارجی با مرد اماراتی ازدواج کند و از او بچه داشته باشد بعد از 7 سال می تواند برای دریافت پاسپورت اقدام کند. اما در صورتی که یک مرد با زن اماراتی ازدواج کند تنها می تواند اقامت این کشور را دریافت نماید.

✔️ آیا رتبه پاسپورت امارات در اول جهان می باشد؟

افرادی که پاسپورت را دریافت می کنند می توانند بدون ویزا به 118 کشور در دنیا سفر کنند. به همین منظور یکی از با ارزشترین پاسپورت ها در دنیا محسوب می شود.

✔️ آیا با تحصیل در امارات، میتوان پاسپورت این کشور ار دریافت کرد؟

دانشجویان تنها با تحصیل در این کشور می توانند ویزای تحصیلی دریافت کنند. و حتی با کار کردن طولانی در این کشور نمی توانند پاسپورت را دریافت نمایند.

سخن پایانی

روش های دریافت پاسپورت امارات با ارزش را در این مقاله به صورت کامل توضیح دادیم. بسیاری از افراد تمایل دارند تا با خرید ملک بتوانند گذرنامه امارات را به دست آورند. اما باید بدانید که با خرید ملک تنها می توانید اقامت موقت این کشور را اخذ نمایید. تنها در صورتی که متقاضی خارجی به مدت 30 سال در امارات زندگی کند و تابعیت اصلی خود را ترک نماید می تواند برای پاسپورت امارات اقدام کند. شما عزیزان در صورتی که تمایل دارید تا از طرق مختلف، اقامت و یا پاسپورت با ارزشی را در کوتاهترین زمان ممکن دریافت کنید می توانید از روش های قانونی وارد کشورهای اروپایی، آمریکا و یا کانادا شوید. به طور متوسط مدت زمان اخذ اقامت دائم در بسیاری از کشورها 5 ساله می باشد. موسسه ملک پور با داشتن تجارب فوق العاده می تواند شما عزیزان را برای رسیدن به اهدافتان یاری رساند. شما سروران گرامی می توانید از طریق وب سایت موسسه و یا تماس تلفنی با مشاورین مجرب ما ارتباط برقرار کرده تا شرایط خود را برای مهاجرت در سریع ترین زمان به صورت رایگان بررسی کنید.

 

در این نوشتار با موضوع پاسپورت امارات با خرید ملک با شما همراه بودیم. امید است که این نوشتار مورد توجه شما واقع گشته باشد.

د و خانواده خود را نیز همراه خود ببرید.

 

دکمه بازگشت به بالا