کسب و کار ایرانیمجله عمومی

ایا فقط لاکچری ها از اکسسوری طلا استفاده می کنند؟

احتمالا برای شما هم پیش آمده است که به جعبه حجواهراتتان نگاه کنید و نتوانید به سادگی مدل مناسب با لباستان را انتخاب کنید. احتمالا راحت‌ترین کار استفاده از جواهرات همیشگی است اما شاید اینبار نیاز به کمی تغییر داشته باشید. اگر به دنبال نکاتی کاربردی در مورد استایل هستید تا از مجموعه جواهرات خود نهایت استفاده را ببرید، ما آموزش‌های کاربردی و مناسبی برای شما خواهیم داشت.

اولین قانون استفاده از جواهرات این است که هیچ قانونی وجود ندارد! تخیل خود را با هیچ مجموعه‌ای از قوانین دلخواه محدود نکنید. بقیه نکات موجود در این لیست فقط نکاتی هستند که به شما کمک می‌کنند تا روال استایل جواهرات خود را مشخص کنید، اما در پایان روز باید تشخیص دهید که سبک منحصر به فرد خودتان کدام است.

شما به راحتی می‌توانید بهترین انتخاب را در مورد استفاده از اکسسوری منحصربه فردتان با استایلی شیک داشته باشید. معنی طلا انداختن در خواب نشانه چیست؟  اگر در خواب بیند که طلا درگردن داشت، دلیل است از پادشاه مال یابد. از نطر امام صادق ع دیدن طلا در خواب می‌تواند نشانه‌ی ثروت مالی و چیزهای ارزشمند مادی باشد. هم‌چنین می‌تواند نماد طمع و وسوسه نیز باشد. تعبیر دیدن اشیای طلا در خواب می‌تواند نشانه‌ی تحسین یا درک کردن ارزش آن شئ باشد.

اگر می‌خواهید یک سرویس طلا برای مهمانی و جشنی بزرگ انتخاب کنید این کار را با توجه به یقه پیراهن خود انجام دهید. در نظر داشته باشید که هنگام خرید انواع سرویس طلا بدون نگین یا نگین دار مدل‌های مختلف را برسی کنید. به عنوان مثال برندهای ایتالیایی با ارائه کیفیت بالا مدل‌هایی ظریف، جدید و با قیمت مناسب را به بازار عرضه کرده‌اند. با در نظر داشتن مدل یقه لباس انتخاب درستی برای سرویس طلای خود داشته باشید.

ترند جدید روز را دنبال کنید

استفاده از چند اکسسوری طلا در کنار هم و شلوغ کردن استایل از ویژگی‌های ترند جدید در استفاده از طلا استو به این کار لایه بندی می‌گویند. لایه بندی یک راه سرگرم کننده و هیجان انگیز برای گنجاندن چندین قطعه در استایل شما است. این لایه می‌تواند شمال گردنبند، دستبند، انگشتر یا حتی گوشواره (برای کسانی که چند سوراخ در گوش خود دارند) شود. لایه بندی جواهرات به شما این امکان را می‌دهد که قطعات خود را با هم ترکیب کنید و یک استایل جدید بسازید. لایه بندی در تمامی استایل‌های اسپرت و مجلسی قابل استفاده است. این کار را در پوشیدن لباس نیز انجام می‌دهند.

از زیاده روی بپرهیزید

در حالی که ما فقط لایه بندی و پوشیدن چندین تکه را توصیه کردیم، مطمئن شوید که این کار را در محل مناسب آن انجام می‌دهید. در واقع نیازی نیست برای محیط اداری لایه بندی داشته باشید. می‌توانید باقی پول خود را برای سرمایه گذاری خرج کنید و شمش 24 عیار یا 18 عیار طلا بخرید. این کار را می‌توانید اول هر ماه انجام دهید و با بررسی قیمت روز طلا برای آینده خود یک برنامه بلند مدت داشته باشید. هیچ کس نمی‌خواهد شبیه به یک ویترین طلافروشی متحرک به نظر برسد که مجموعه‌ای از زیور آلات را به نمایش می‌گذارد و هیچ تکه‌ای برجسته و متمایز نیست.

هارمونی مناسبی بسازید

انتخاب جواهرات خود را با توجه به لباس خود برنامه ریزی کنید. رنگ، پارچه، یقه… همه این عوامل باید به شما کمک کند تا بهترین مدل از جواهراتتان را انتخاب کنید. به عنوان مثال زمانی که لباسی با یقه دکلته به تن دارید از گردنبند‌های کوتاه به همراه پلاک دایره‌ای استفاده کنید. مروارید نیز پلاک زیبایی برای لباس دکلته است. زمانی که یقه لباس شما هفتی است باید یک زنجیر بدون آویز استفاده کنید. زنجیر‌های کارتیر برای لباس‌های یقه هفت مناسب هستند.

مدل‌های مختلف را به همراه هم امتحان کنید

از آزمایش کردن چند مدل طلا به همراه هم نترسید. گوشواره‌های عقیق سبز با دورگیری طلا، انواع گوشواره‌های حلقه‌ای و نگین دار، زنجیرهای چند تکه و انگشترهای تک نگین و ساده را امتحان کنید. گاهی لازم است تا حد امکان ساده لباس بپوشید و زیورآلات طلای شما تعیین کننده استایل خاصتان باشند. کمی آزمون و خطا و شما در نهایت با رسیدن به ترکیبی شبیه جادو روبرو می‌شوید.

نقطه قوت استایلتان را بیابید

بعضی قسمت‌ها نیاز به اصلاح دارد و در بعضی مواقع طلا و زیورآلات این اصلاح را انجام می‌دهند. قبل از اینکه لباس بپوشید و جواهرات خود را انتخاب کنید، در مورد نقطه قوت و ضعف استایل خود فکر کنید. دست‌های کشیده قابلیت استفاده از انگشترهای نیم بند و رینگ‌های ساده را دارند. همچنین تک نگین‌ها برای این مدل دست‌های کشیده زیبا هستند. اگر مچ لاغری دارید هرگز به سراغ مدل‌های قدیمی مانند النگو نروید و به جای آن دستبندهای زنجیری را امتحان کنید و حتما در کنار آن ساعت بپوشید.

یک استایل شخصی بسازید

ماندن در ترند و پوشیدن آنچه دنیای مد را تکان می‌دهد، بی خطر نیست، و این بدان معنا است که استایل شخصی خود را فراموش خواهید کرد. یاد بگیرید که تعادل برقرار کنید و اجازه ندهید روند مد شما را در مورد سبک شخصی و راحتی خود به خطر بیندازد. استایلتان را حفظ کنید و روند مد را در کنار آن ادامه دهید.

موقعیت خود را در نظر بگیرید

مهم است که بدانید برای چه موقعیتی لباس می‌پوشید. همانطور که گفتیم برای یک محیط اداری نمی‌توانید جواهرات چند لایه داشته باشید. از طرفی برای یک جشن عروسی هم نمی‌توانید با استایل اسپرت یا کژوال حاضر شوید. قبل از رفتن به هر مکانی موقیت را به خوبی بسنجید تا بهترین ترکیب را انتخاب کنید.

جدای از اینکه هنگام انتخاب جواهرات باید لباس خود را در نظر داشته باشید، مهم است که موقعیتی را که برای آن لباس می‌پوشید نیز در نظر بگیرید. آیا این یک محیط معمولی، یک شب قرار صمیمی یا یک رویداد جشن است؟ شما باید بر اساس مناسبت و فعالیت‌هایی که قصد دارید در آن شرکت کنید، یک استایل بندی درست داشته باشید.

جواهرات و فصل

نه تنها این ایده خوبی است که روندهای فصلی را در نظر بگیرید، بلکه همیشه باید پیش بینی آب و هوا را برای روز بعد بررسی کنید. پوشیدن جواهرات حجیم در یک روز گرم برای شما خوب نخواهد بود و اگر روز بارانی است، قطعاً نمی‌خواهید جواهرات فلزی گرانبهای شما در معرض آب یا رطوبت بیش از حد قرار گیرند.

ویژگی های شخصی شما مانند ته رنگ پوست و شکل صورت شما عواملی هستند که می‌توانند به شما کمک کنند تصمیم بگیرید کدام نوع جواهرات واقعاً ظاهر شما را برجسته و جذاب می‌کند. تمام موارد را در نظر بامروزه مد و فشن به یک بخش جداناپذیر از زندگی ما تبدیل شده‌اند. مد چنان تغییر و تاثیری بر استایل و ظاهر ما دارد که می‌تواند تحسین همگان از هر قشر و سلیقه‌ای را برانگیزد.

البته در اینجا منظور ما این نیست که همانند سوپراستارها و سوپرمدل‌های معروف لباس بپوشید! کمی با اجزای مختلف پوشش و استایل خود بازی کنید. به این ترتیب به یک استایل منحصر به فرد از خود دست پیدا خواهید کرد. کافیست بدانید چطور لباس‌هایتان را انتخاب کرده و یا اینکه کدام اکسسوری‌ تناسب چشم‌نوازی را با استایل شما رقم خواهند زد.

تاکنون به این فکر نموده‌اید؛ اکسسوری‌ها خود به تنهایی چه تاثیری بر استایل شما دارند؟! در دنیای مد امروز، تنها لباس‌ها به عنوان نقش اصلی شناخته نمی‌شوند، بلکه اکسسوری‌ها هم یکی از اصلی‌ترین نقش‌ها را عهده‌دار شده‌اند.  اگر می‌خواهید در مورد اهمیت اکسسوری‌ها و تاثیری که در استایل دارند بیشتر بدانید، توصیه ما این است که حتما در ادامه این مقاله با ما همراه شوید. نکاتی را ذکر خواهیم کرد که طی سال‌ها تجربه و فعالیت در این عرصه بدست آورده‌ایم.

و در آخر

دانستن این نکات کمک می‌کند تا خیلی راحت اکسسوری مناسبی را برای بدن خود انتخاب کنید و خیلی راحت آن را با لباس‌هایتان هماهنگ نمایید. گالری نوا استایل در این مسیر تلاش کرده تا نکات بسیار کاربردی را در اختیار شما قرار دهد و از طرفی می‎تواند در این راه گزینه خوبی برای خرید کردن و به روز بودن شما باشد! اگر سوالی در این خصوص ذهن شما را به خود مشغول کرده می‌توانید به بخش تماس باما مراجعه فرمایید. کارشناسان ما به تمامی سوال‌های شما پاسخ خواهند داد.

 

دکمه بازگشت به بالا