مجله ورزشی

بازی نکردن در لیگ قهرمانان آزاردهنده است

یوونتوس امشب در بازی خانگی از رقابت‌های هفته چهارم مسابقات سری A برابر لاتزیو به برتری 3-1 دست پیدا کرد.

مکس آلگری، سرمربی یوونتوس، پس از پیروزی در این بازی، با اسکای اسپورت صحبت کرد. او درمورد این دیدار گفت:”در حال پیشرفت هستیم و به دنبال تعادلی هستیم که در مسابقات به آن نیاز داریم. تیم در حال درک لحظات است، چه زمانی باید بایستد، چه زمانی باید پرس کند و چه زمانی با تعادل دفاع کند. این نکته مهم امروز بود.”

عملکرد فدریکو کیه‌زا و دوشان ولاهوویچ کنار یکدیگر؟

هر چه بیشتر با هم بازی می کنند، تفاهم بیشتری پیدا می کنند، اما آرکادیوش میلیک و مویزه کین نیز خوب کار کردند. حالا ما دو بازی در 3 روز داریم و به همه اعضای تیم نیاز داریم.

ترکیب تغییر می‌کند؟

در فوتبال، هرچه بیشتر با هم بازی کنید، بیشتر همدیگر را می شناسید. باید از این چیزها استفاده کنید، سپس شرایط افت می کند و در نتیجه تغییرات هم وجود خواهد داشت، همه باید آماده باشند.

حمایت هواداران؟

خوشحالم، جو خوبی از سوی هواداران وجود داشت و این باید ما را حتی در لحظات سخت همراهی کند. امروز آن‌ها واقعاً فوق العاده بودند.

آیا به جدول نگاه می‌کنید؟

ما باید در مورد صعود به چهار تیم برتر فکر کنیم، این هدف ماست زیرا ورود به لیگ قهرمانان بسیار مهم خواهد بود. باید یک قدم بهتر باشیم و پاهایمان را روی زمین نگه داریم.

بازی نکردن در لیگ قهرمانان شما را آزار می‌دهد؟

آزارم می دهد، ما قبلا آنجا بازی می‌کردیم، حالا فقط می‌توانیم آن رقابت‌ها را تماشا کنم.

257 251

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا