کسب و کار ایرانیمجله عمومی

بررسی قیمت مفتول مسوار

سیم مفتول مسوار، یک نوع فراورده فولادی است که به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود، در صنایع مختلف برای مصارف متعدد استفاده می شود. قیمت سیم مفتول مسوار به عوامل متعددی وابسته است که در تعیین آن نقش مهمی ایفا می کنند. این عوامل شامل مشخصات فنی سیم مفتول مسوار مانند ضخامت مفتول ها، ضخامت لایه مس، استانداردها و مشخصات تولیدی هستند. همچنین، شرایط بازار، تغییرات قیمت مواد اولیه مس و تقاضای صنایع مختلف نیز تاثیر بر قیمت نهایی سیم مفتول مسوار دارند.

برای اطلاعات دقیق تر از تامین کنندگان مختلف در بازار سیم مفتول مسوار پیشنهاد می شود تا قیمت ها، مشخصات و شرایط فروش را مقایسه کرده و با توجه به نیازها و استفاده موردی خود، تصمیم به خرید مناسبی بگیرید. همچنین، بهتر است از تامین کنندگانی با تجربه و معتبر سفارش خرید سیم مفتول مسوار را ثبت کنید تا از کیفیت و قیمت مناسب برخوردار شوید.

عوامل موثر در قیمت سیم مفتول مسوار

مفتول مسوار، مشابه سایر محصولات مفتولی، تحت تاثیر عوامل متعددی قرار دارد که بر قیمت سیم مفتول مسوار تاثیر می گذارند. قبل از خرید سیم مفتول مسوار، بهتر است با عوامل تاثیرگذار بر قیمت و شرایط فروش سیم مفتول مسوار آشنا شوید تا خریدی اطمینان بخش داشته باشید. اصولا، همانند دیگر محصولات مفتولی یا فولادی، قیمت مفتول مسوار بر اساس متغیرهایی مانند ضخامت، ابعاد، کیفیت سطح، نام تولید کننده، ویژگی های تولید و… تعیین می شود. به عبارت دیگر، هرچه ضخامت مفتول کمتر و کیفیت مفتول بیشتر باشد، قیمت آن نیز افزایش می یابد. عوامل دیگری نیز مانند میزان تقاضا، شرایط اقتصادی کشور و… در تعیین قیمت سیم مفتول مسوار تاثیرگذارند. به همین دلیل، در زمان خرید مفتول مسوار، به این عوامل حائز اهمیت توجه نموده و تصمیم گیری مناسبی انجام دهید.

معرفی سیم مفتول مسوار

مفتول مسوار یکی از انواع مفتول های رایج با مشخصات ویژه در بازار است و مانند انواع مفتول از شمش فولادی تهیه میشود. این مفتول با روکش مس با ضخامت 1 میکرون پوشانده میشود. از ویژگی های بارز آن میتوان به انعطاف پذیری در این مفتول اشاره داشت. مواد تشکیل دهنده این نوع مفتول، فسفات مس است. این مفتول با دامنه قطری از 0.6 تا 10 میلی متر تولید می شود که با روش کشش و نورد سرد تولید می شود.

ترکیب فولاد کم کربن در تولید این محصول، ویژگی هایی مانند چکش خواری، انعطاف پذیری و شکل پذیری را تحت تاثیر قرار می دهد. همچنین، نقطه ذوب پایین این مفتول آن را به یک انتخاب مناسب برای صنایع جوشکاری تبدیل می کند.

مشخصات و ویژگی های سیم مفتول مسوار

با توجه به اینکه این سیم ها با قطر ها و ضخامت های متفاوتی تولید می شوند، انتخاب مناسبی برای بسیاری از کاربردهای صنعتی به شمار می آیند. سیم مفتول مسوار به دلیل هدایت برق و حرارت بالا، قابلیت آبکاری، انعطاف پذیری و قابلیت های ساختاری خاص، در بخش های مختلف صنعتی، کاربرد دارد.

ویژگی های برجسته سیم مفتول مسوار شامل قابلیت اتصال در انواع اتصالات، توانایی انجام فرآیندهای پرداخت حرارتی و پوشش دهی می باشد. به عنوان یک ماده فلزی با ویژگی های چندمنظوره، سیم مفتول مسوار در محصولات متعددی نقش اساسی ایفا می کند و به توسعه صنایع مختلف کمک می کند.

گریدهای سیم مفتول مسوار

با توجه به تنوع مشخصات فنی و مکانیکی این نوع سیم مفتول، گریدهای مختلفی از آن در بازار موجود است. خرید سیم مفتول مسوار در گریدهای زیر امکان پذیر است.

این مفتول با ضخامت 0.6 تا 10 میلیمتر تولید و به صورت کلاف با وزن های مختلف و شاخه به طول دلخواه مطابق با نیاز مشتری در بازار عرضه میگردد.

کاربرد سیم مفتول مسوار

سیم مفتول مسوار به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارا می باشد، در انواع صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله کاربردهای اصلی سیم مفتول مسوار، میتوان به کاربری آن در صنایع زیر اشاره داشت:

 • لوازم خانگی و آشپزخانه
 • صنعت الکترونیک
 • قفس سازی و ساخت انواع سبدها
 • صنایع خودروسازی
 • قفل سازی

خرید سیم مفتول مسوار

با توجه به تنوع ویژگی ها و مشخصات سیم مفتول مسوار، استفاده از راهنمایی و مشاوره پیش از ثبت سفارش خرید سیم مفتول مسوار می تواند راهکار موثری در بهینه سازی قیمت سیم مفتول مسوار و کاربری بهینه این فراورده فولادی به شمار آید. همچنین استفاده از خدمات شرکت های بازرگانی حوزه فولاد، به شما کمک میکند تا از مزایای خرید این فراورده با شرایط پرداخت متنوع برخوردار شوید. قبل از خرید، حتماً اطلاعات کاملی در مورد گریدها، ابعاد، ویژگی ها و قیمت سیم مفتول مسوار مورد نظر خود جمع آوری کنید. از مشاوره تخصصی تامین کنندگان و فروشندگان معتبر استفاده کرده و نمونه ها را بررسی کنید. قیمت ها، تضمین کیفیت و شرایط تحویل نیز عوامل مهمی هستند که قبل از تصمیم گیری باید در نظر داشته باشید. فولادسل، با ارائه خدمات مشاوره و تنوع روش های پرداخت سفارش، مقایسه قیمت خرید سیم مفتول مسوار و ارائه های انواع مقاطع فولادی به شما کمک می کند تا بهترین و مطمئن ترین خرید را تجربه کنید.

مزایای خرید مفتول مسوار از فولادسل

خرید ورق روغنی از طریق فولادسل دارای مزایای متعددی است:

 • بارگیری از بنگاه های تهران با کنترل کیفیت و تایید نهایی انجام می شود.
 • امکان خرید اعتبار اسنادی داخلی ریالی (LC) به صورت مدت دار در فولادسل وجود دارد.
 • انتخاب معتمدترین باربری با کمترین قیمت و ماشین های بیمه شده توسط واحد باربری شرکت (پتروبار) انجام می شود.

امکان مشاوره تخصصی رایگان با کارشناسان فروش واحد در زمان خرید امکان پذیر اساگر بخواهیم راجب کاربرد مفتول مسوار و معرفی این محصول صحبت نماییم باید بگوییم ، این محصول جز مهمترین آهن آلاتی است که بیشتر برای کارها و صنایع تزییناتی مورد استفاده قرار میگیرد ، که همچنین مسوار 2 میل جز این دسته پر کاربرد است ، که برای مشاهده قیمت مفتول مسوار 2 میل جدول قیمت را مشاهده نمایید.

مفتول مسوار از دو بخش مفتول سیاه و روکش مسوار تشکیل شده است ، و در جواب این سوال که مفتول مسوار کلا از جنس مسوار است باید بگوییم کاملا اشتباه است و این محصول از روکش مس تولید میشود.

مفتول مسوار یک نوع سیم مسی است که به شکل یک مفتول تهیه میشود. در این روش تولید، یک سیم مسی به دور یک مرکز مشترک تا جایی که سیم به اندازه کافی زیاد شود، پیچ میخورد. این کار باعث ایجاد یک مفتول مسی با سطح بالا و قطر کوچکتر نسبت به سیم اولیه میشود.

مفتول 2 میل مسوار

اگر بخواهیم رتبه مهم و کاربرد داشتن مفتول ها را بررسی و رتبه بندی نماییم ، مفتول مسوار 2 میل جز مهمترین و پر کاربرد ترین ها میباشد ، چرا که مفتول مسوار 2 میل به این دلیل که قطر کمی دارد ، بیشتر در کارهایی مورد استفاده قرار میگیرد که نیاز به تمرکز و دقت زیادی دارد ، که در نهایت از نظر مالی ارزش بیشتری را دارد.

موارد استفاده مفتول مسوار 2 میل

مفتول مسوار 2 میل

این مفتول برای کارهایی مانند :

 • تولید آنتن های تلویزیون
 • تولید زنجیر های اسپند سرخ کن
 • ساخت و تولید مدارهای الکترونیکی
 • خلق تابلوهای فلزی
 • ماشین سازی

در نهایت هر چقدر بخواهیم راجب کاربرد این محصول توضیح دهیم کم گفته ایم.

نقطه مقابل مفتول مسوار ، مفتول گالوانیزه یا (مفتول اسید شور) میباشد که در مقاله بیشتر راجب این محصول توضیح داده ایم.

از سایر مفتول های مسوار پر مصرف دیگر میتوان به اشاره کرد که برای مشاهده کاربرد ها و همچنین قیمت این محصول به صفحه این محصول مراجعه نمایید.

عوامل موثر در تعیین قیمت مفتول مسوار 2 میل

پس در نهایت این محصول از میان مفتول های مسوار 2 میل تا 9 میل بسیار گران قیمت تر و با ارزش تر میباشد ، که برای فهمیدن اهمیت این سایز این است که بدلیل اینکه مفتول سیاه 2 میل قبل از مسوار شدن با دستگاه هایی کشش داده میشود تا به این سایز تبدیل شود.

عواملی در تعیین قیمت مفتول 2 میل از نوع مسوار موثر هستند به ترتیب این موارد میباشد :

 • نوع میلگرد و کلاف (ابهر ، نیشابور و یا اصفهان)
 • میزان دقیق بودن اندازه مفتول
 • میزان مواد مسوار که روی مفتول قرار میگیرد
 • مدت زمان قرار گرفتن مفتول در خط تولید
 • شفاف و زیبا بودن نتیجه کار

قیمت مفتول مسوار 2 میل

اگر بخواهیم راجب قیمت مسوار 2 میل صحبت نماییم باید بگوییم در ابتدای همین صفحه با سرچ کردن کلمه “قیمت مفتول مسوار 2 میل” در گوگل و پیدا کردن صفحه این محصول سایت آهن توری میتوانید به این صفحه مراجعه نمایید و یا اینکه برای اطلاع دقیق تر و لحظه با شماره تماس های سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما در بخش فروش به شما کمک نمایند.

همچنین صفحه و جدولی تحت عنوان جدول وجود دارد که با سرچ کردن در گوگل و پیدا کردن سایت آهن توری ، قیمت روزانه کلیه مسوار های موجود در گروه آهن توری را میتوانید مشاهده نمایید.

خط تولید مسوار

این محصول معمولا در کارگاه ها و کارخانجات صنعتی تولید میشود ، که مستلزم وجود یک خط تولید به دو روش میباشد :

 • تولید بصورت حوضچه های پر شده از ماده مسوار
 • خط تولید بصورت عبور مفتول از دستگاه و بصورت پاششی

ویدئو مفتول مسوار :

در این ویدئو نحوه کلاف شدن مفتول مسوار را مشاهده خواهید کرد.

 • ت.
 • ارسال نمونه محصول یا گواهی محصول (Certificate) در فولادسل فراهم است.

آلیاژ سیم مفتول مسوار

آلیاژ مسوار که یکی از انواع این آلیاژها است، دارای خاصیت انعطاف پذیری و چکش خواری بالایی است. در بیشتر موارد، در ساختار این آلیاژ از 5 تا 10 درصد آنتیموآن، 2 درصد مس، 85 تا 99 درصد قلع و در برخی موارد، از نقره و یا بیسموت استفاده می شود. وجود آنتیموآن و مس، باعث سختی بیشتر سیم مسوار می شود و بر مقاومت و دوام این نوع از مفتول ها می افزاید. نقطه ی ذوب فلز مسوار پایین است و معمولاً بین 170 تا 230 درجه سانتی گراد متغیر است که این متغیر بودن نقطه ی ذوب، به دلیل ترکیبات و مواد تشکیل دهنده ی این نوع از مفتول ها است. استفاده از فلز مسوار، از قرون وسطی تا به حال ادامه داشته و رومی ها و مصری ها، اولین کسانی بودند که از این آلیاژ استفاده می کردند. فلز مسوار، بعد از پلاتین، طلا و نقره، در جایگاه چهارم قرار دارد و فلزی با ارزش و گران بها محسوب می شود.

مفتول مسوار، غالباً به سه شکل کلاف، قرقره و شاخه با قطر متغیر بین 1 تا 9 میلی متر تولید شده و در بازار خرید و فروش می شوند. با اینکه تفاوت اندکی در قیمت سیم مسوار شاخه و کلاف است ولی اکثرا قیمت مفتول مسوار کیلویی محاسبه می شود یکی از کاربردهای خاص و مهم مفتول مسوار، جوش فلزات است.

نحوه تولید سیم مفتول مسوار

باید توجه داشت که مفتول مسوار، همان مفتول آهن است، اما بعد از رسیدن به سایز مورد نظر و انجام آخرین مرحله های کشش، برای آبکاری، وارد دو وان متفاوت می شود. در ابتدا مفتول آهنی را اسید شویی می کنند تا آلودگی ها از سطح آن پاک شده و مفتول آهنی تمیز شود. سپس مفتول اسید شویی شده را به وان سولفات مس وارد می کنند، و در آخرین مرحله هم، عمل کشش و جمع آوری انجام شده و مفتول مسوار شاخه یا کلاف تولید می شود.

اگر در مرحله ی چربی زدایی و اسید شویی کار به درستی صورت نپذیرد و ناخالصی هایی به شکل کلریدها، سولفات ها، سولفورها و همچنین زنگ زدگی های عمیق بر روی محصول باقی بماند، در نتیجه مفتول سیم مسوار تولید شده دارای لکه های سیاه مانند بر روی سطح خود خواهد بود که این لکه های سیاه، نشان از ناقص و درست نبودن آبکاری داشته و در هنگام استفاده و آبکاری در صنایع مختلف، مشکل به وجود می آورند. مفتول های مسوار کاربردهای گوناگونی دارند که در ادامه به برخی از آن ها خواهیم پرداخت.

کاربردهای مفتول مسوار

از مفتول های مسوار هم، در کنار سایر مفتول ها مانند مفتول گالوانیزه، مفتول رنگی، مفتول سیاه، مفتول سفید و غیره استفاده های فراوانی در صنایع مختلف می شود و مصارف بسیار متنوعی دارد. از مفتول مسوار، در برخی از فعالیت های صنعتی مانند:

 • ساختن قفسه آشپز خانه،
 • ساختن چوب لباسی،
 • در تولید قطعات فلزی و صنعت خودرو سازی،
 • ساختن انواع موتورها،
 • سیمی کردن انواع کتاب و دفاتر،
 • ساختن قاب عینک،
 • صفحات به کار رفته در یخچال های فروشگاهی،
 • محصولات ریلی،

مهم ترین موارد استفاده مفتول مسوار سیمی را ملاحظه نمودید، در ادامه نیز برخی از کاربردهای فرعی این محصول را بررسی خواهیم کرد.

سایر موارد استفاده سیم مسوار

همچنین از مفتول مسوار کاربردهایی چون عمرانی و ساخت و ساز در صنایع ساختمانی، کیف سازی، چمدان سازی، تولید زیورآلات، صنایع الکترونیکی و برق کاری، جوش کاری فلزات، قطعه سازی، تولید انواع پین، تولید باکس های فلزی مختلف و غیره دارد. برای خرید مفتول مسوار نیز، باید به عواملی توجه کرد که در ادامهمفتول مسوار در واقع همان مفتول آهنی می باشد که از ترکیب آلیاژ قلع و مس تشکیل می شود. رنگ مفتول مسوار، قرمز مایل به زرد یا همان رنگ مسی می باشد. این محصول در صنایع مختلفی مانند صنعت خودروسازی، صنعت مفتول سازی، ساخت تجهیزات صنعتی و فروشگاهی، ساخت تجهیزات آشپزخانه، تولید باکس ها، قفسه ها، رخت آویز و … کاربرد دارد. از ویژگی های مهم این محصول هزینه مناسب آن در برابر کیفیت و دوام بالا می باشد. این کالای مهم و راهبردی در مراحل متعدد و مختلف تولید و روانه بازار می شود. در ادامه مقاله فرایند تولید مفتول مسوار و نکات لازم پیش از سفارش را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

به علت نوسانات لحظه ای در بازار در صورت اقدام به خرید گرفتن تایید قیمت ها از واحد فروش الزامی می باشد.

مفتول مسوار به انگلیسی (copper wire) در واقع همان مفتول آهن است که در مرحله آخر فرایند تولید، وارد سولفات مس می شود. به طورکلی مفتول مسوار، ترکیبی از آلیاژهای مختلفی همچون مس و قلع می باشد. این محصول را در بازار با نام های دیگری همچون سیم مسی، مفتول پیوتر به انگلیسی (Pewter) نیز شناخته می شود. همچنین باید اشاره کرد که سیم مفتول مسی یکی از پراستفاده ترین محصولات در صنایع مختلف نظیر ساختمان سازی، خودروسازی و … است. پیشنهاد می کنیم برای سفارش این محصول به کیفیت آن توجه نمایید. شرکت سالهاست در زمینه تولید محصولات آهنی فعالیت دارد.

برخلاف انتظار، برای ساخت این مفتول از 72 تا 99 درصد از عنصر قلع و بقیه از عنصر مس استفاده می شود. در واقع درصد مس به کاررفته در ساخت این سیم معمولاً کم است، ولی برای استحکام و سختی این مفتول، لازم است که از آن استفاده شود. رنگ مفتول مسی با توجه به آلیاژهای به کار رفته، معمولاً رنگی بین زرد و قرمز و مایل به مسی می باشد.

مفتول های مسی با توجه به کاربردهایشان در اندازه و ابعاد مختلفی تهیه می شوند (معمولاً مفتول ها در قطرهای 1 تا 8 میلی متر و هم چنین به صورت شاخه یا کلاف تهیه می شوند). همچنین ابعاد، اندازه و هم چنین کیفیت ساخت از عوامل بسیار تاثیرگذار در قیمت آن هاست. توجه کنید که خرید مفتول مسوار خود را از فروشندگان معتبر انجام دهید تا بتوانید با خیال آسوده در صنایع و یا ساختمان سازی از نوع باکیفیت آن استفاده نمایید.

سیم مفتول سازی، یک صنعت مادر است که تولیدات آن برای بسیاری از صنایع دیگر کاربرد دارد. سیم مفتول که نام های دیگری همچون، سیم نصب ثابت و سیم خشک را نیز داراست، مفتولی است که از یک تک رشته سیم تشکیل شده که انواع مختلفی دارد. سیم مفتول انواع مختلفی همچون ، سیم مسوار، سیم مفتول استیل و … دارد که هرکدام از آن ها با توجه به ویژگی ها و ساختارشان، کاربردهای خاص خود را دارند.

در این مقاله قصد داریم تا بیشتر راجع به مفتول مسی که به سیم پیوتر نیز معروف است، صحبت کنیم و ویژگی ها و ساختار این نوع مفتول را موردبررسی قرار دهیم با ما همراه باشید.

فرایند تولید مفتول مسوار

نخستین مرحله در تولید مفتول مسوار، از بین بردن چربی ها می باشد که روش های مختلفی برای این کار وجود دارد، یکی از ساده ترین آن ها، استفاده از آب است.

این روش دارای یک سری مشکلات است؛ استفاده از آب برای از بین بردن چربی ها باعث می شود که زنگ زدگی های عمیقی روی مفتول ایجاد شود. علاوه بر این، تغییرات شیمیایی دیگری نیز بر روی مفتول رخ می دهد که از عمده ترین آن ها می توان به قرارگیری کلرید و سولفات بر روی مفتول اشاره کرد. وجود این موارد بر روی مفتول موجب می شود که در ادامه فرایند تولید مسوار، لکه های سیاهی بر روی مفتول قرار بگیرد و هم چنین ادامه مراحل فرایند تولید مفتول با مشکلات جدی روبه رو شود.

متاسفانه در برخی موارد، با توجه به این که بسیاری از مواد اولیه صنایع مفتول سازی کشور از کشورهایی نظیر چین وارد می شود و این مواد اولیه مدت زیادی در بنادر ایران در فضای روباز می ماند، باعث می شود که دچار آسیب های فراوانی همچون زنگ زدگی شوند که این امر در ادامه موجب می شود که کیفیت مفتول تولیدشده کاهش یابد.

مرحله بعدی در فرایند تولید مفتول مسوار، کشیدن و جمع کردن مفتول می باشد که این مرحله نیز به روش های مختلف و با استفاده از روش ها و فناوری های متفاوت انجام می شود. پس از کشیدن و جمع کردن مفتول، در مرحله بعد، مفتول وارد محلول سولفات مس می شود.

برای این که یک مفتول مسی باکیفیت تولید شود و بتواند به خوبی پاسخگوی نیازهای صنعت باشد، لازم است که حدود 1 الی 2 میکرون محلول مس سولفات، سطح مفتول را پوشش دهد. تا اینجا، مفتول مسوار تقریباً آماده است و تنها کافی است که در ابعاد موردنیاز بریده و شکل داده شود. در طی مراحل فرایند تولید مفتول مسوار از دستگاه ها و ابزارهای مختلفی استفاده می شوند.

مواردی همچون دستگاه کشش دکل دار، دستگاه کشیدن برای انواع مختلف سیم، دستگاه مش باف، دستگاه کلاف سازی سیم، قرقره پیچ یا همان اسپولر، شاخه کن، خط ساختن سیم مسی، کوره های هوایی و زمینی و … از دستگاه ها و ابزارهایی هستند که وجود آن ها برای ساخت مفتول مسوار لازم است.

کاربردهای مفتول مسوار

همان طور که گفته شد صنعت مفتول سازی یک صنعت مادر به شمار می آید و در بسیاری از صنایع از مفتول ها استفاده می شود. در این بخش، برخی از کاربردهای مفتول مسی را ذکر می کنیم :
از مفتول سیمی در موارد مختلفی همچون صنایع خودروسازی، تجهیزات صنعتی و فروشگاهی، تجهیزات آشپزخانه، انواع رخت آویز و حتی تولید انواع کیف استفاده می شود. مفتول مسوار باید از کیفیت مرغوبی برخوردار باشد تا بتواند در استفاده های مختلف پاسخگوی نیازها باشد و در برابر موارد مختلفی اعم از شرایط آب و هوایی کاملاً مقاوم باشد. همچنین تمام سطح مفتول، باید صاف و یکدست باشد.

ویژگی های مفتول مسوار

 • یکی از خصیصه های مهم این محصول، مرغوبیت آن می باشد که هنگام خرید حتماً باید از مرغوبیت سیم مسوار خریداری شده اطمینان حاصل کنید.
 • ویژگی دیگر این کالای مهم و راهبردی، ضد زنگ و ضد خوردگی بودن آن می باشد.
 • سطح بیرونی مفتول مسی حتماً باید صاف و یکدست باشد.
 • باتوجه به این ویژگی ها این محصول باید از لحاظ قیمت، مقرون به صرفه باشد.

نحوه سفارش مفتول مسوار از درب کارخانه

همانطور که گفته شد مفتول مسی در صنایع مختلف کاربرد دارد درنتیجه بسیاری از افراد خواهان سفارش این محصول در وزن کم و یا زیاد به صورت عمده هستند. آهن دپو افتخار دارد تولیدات باکیفیت خود را به قیمت کارخانه به هر کجای ایران که بخواهید ارسال نماید. پیشنهاد می کنیم پیش از سفارش و خرید مفتول مسوار، نکات بالا، قیمت سیم مسی و مشخصات آن را که به صورت لحظه ای آپدیت می شود، مشاهده نمایید. همچنین شما می توانید برای ارتباط با مشاوران ما در این زمینه تماس گرفته و ایشان راهنمایی های لازم را ارائه دهند.

مفتول مسوار یک لوله آهنی است که روکشی از مس به روی آن قرار می دهند.

خرید مفتول مسوار از سایت آهن دپو به چه صورتی انجام می شود؟

روش های خرید مفتول مسوار از فروشگاه آهن دپو از طرق مختلف امکان پذیر است.

آیا ارسال مفتول مسی به تمامی کشور امکان پذیر است؟

ارسال کالا برای تمام کشور به راحتی امکان پذیر است. فقط برای هماهنگی ارسال بار حتما با کارشناس فروش مربوطه در ارتباط باشید.

هزینه ارسال مفتول مسی چقدر است؟

هزینه ارسال این محصول با توجه به میزان سفارش، شهر مورد نظر و وزن سیم مسوار متفاوت خواهد بود.

جدول وزن مفتول مسوار موجود است؟

بله در بالای همین صفحه و در بخش جداول، جدول وزنی مفتول مسوار به همراه قیمت را مشاهده می نمایید.

دکمه بازگشت به بالا