برندهای سازنده شیرآلات صنعتی

 

یکی از انواع تجهیزات صنعتی هستند که نقش بسیار مهم و اساسی را در صنایع ایفا می کنند. به طوری که در صنایع مختلف از جمله صنایع نفت و گاز، شیرآلات صنعتی را جزء جدایی ناپذیر صنعت می دانند. دانستن انواع تولید کننده شیر و اتصالات صنعتی در آسیا و جهان، می توان تا به افراد در خرید بهتر کمک کند. به دلیل افزایش تولیدکنندگان در چین بسیاری از افراد به دنبال برندهای معتبر، به جهت خرید بهتر هستند. البته لازم به ذکر است که تقاضا برای شیرآلات صنعتی در چین، نسبت به سایر کشور ها در جهان بسیار بیشتر است. از آنجایی که این تقاضا از سایر تولیدکنندگان بین المللی بیشتر است، کشور چین برای رفع نیاز خود به تولید گسترده شیرالات و اتصالات صنعتی پرداخته است و به همین دلیل به بزرگترین تولید کننده شیرآلات صنعتی در جهان تبدیل شده است. شما میتوانید انواع برند های معتبر را در نمایندگی میراب مشاهده کنید

 

شیرآلات صنعتی یکی از انواع تجهیزات صنعتی هستند که نقش بسیار مهم و اساسی را در صنایع ایفا می کنند. به طوری که در صنایع مختلف از جمله صنایع نفت و گاز، شیرآلات صنعتی را جزء جدایی ناپذیر صنعت می دانند. دانستن انواع تولید کننده شیر و اتصالات صنعتی در آسیا و جهان، می توان تا به افراد در خرید بهتر کمک کند. به دلیل افزایش تولیدکنندگان در چین بسیاری از افراد به دنبال برندهای معتبر، به جهت خرید بهتر هستند. البته لازم به ذکر است که تقاضا برای شیرآلات صنعتی در چین، نسبت به سایر کشور ها در جهان بسیار بیشتر است. از آنجایی که این تقاضا از سایر تولیدکنندگان بین المللی بیشتر است، کشور چین برای رفع نیاز خود به تولید گسترده شیرالات و اتصالات صنعتی پرداخته است و به همین دلیل به بزرگترین تولید کننده شیرآلات صنعتی در جهان تبدیل شده است.

برای آگاهی از آخرین لیست قیمت و خرید اتواع شیر آلات صنعتی می توانید با شماره تماس 09122805383 در ارتباط باشید.

برترین تولیدکنندگان شیرآلات صنعتی

شیرآلات صنعتی BEL

یکی از تولیدکنندگان شیرآلات صنعتی مطرح در جهان، کمپانی BEL است. این شرکت که در کشور انگلستان قرار دارد، توانسته با تولید شیرآلات با تحمل فشار بالا، نیاز بسیاری از صنایع را به ویژه صنایع نفت و گاز برطرف سازد. این شرکت موفق به تولید شیرآلاتی شده است که در عمق ۳۰۰۰ متری از سطح دریا، فشاری معادل ۱۶۰۰۰۰ پوند بر اینچ مربع را تحمل کنند. مشتریان این شرکت بین المللی را عمدتا شرکت های بین المللی تشکیل می دهند. شرکت هایی از قبیل BP سعودی، شورون، توتال و آرامکو مشتریان ویژه شرکت BEL را تشکیل می دهند.

کامرون یکی از شرکت ها و برندهای معتبر در جهان است که در زمینه تولید انواع شیر و اتصالات صنعتی، کمپرسورها و به طور کلی سیستم های کنترل جریان سیال عبوری محصولاتی را با کیفیت بسیار بالا ارائه کرده است. شرکت کامرون با دارا بودن متخصصین حرفه ای همواره خدمات پشتیبانی و مشاوره پروژه های صنایع نفت و گاز را بر عهده گرفته است. کامرون یکی از پیشتازان تولید در زمینه انواع سیستم های کنترل جریان در جهان است. محصولات این شرکت بیشتر مبتنی بر شیرآلات صنعتی و به طور کلی سیستم های اتوماسیون پیشرفته در صنایع نفت و گاز است.

شیرآلات صنعتی JC

یکی از شرکت های تولید کننده انواع شیرآلات و اتصالات صنعتی، شرکت JC است. این شرکت که در کشور اسپانیا واقع است، با ارائه انواع شیرآلات صنعتی با کیفیت توانسته مشتریان بسیار زیادی را به سمت خود جذب کند. محصولات شرکت JC تنها به شرکت ها و صنایع نفت و گاز محدود نمی شود. بلکه این شرکت با توسعه محصولات خود توانسته شیرآلات مورد نیاز صنایع تولید برق از قبیل نیروگاه ها و صنایع تولید محصولات شیمیایی را تامین کند‌. به طور کلی محصولات تولید شده توسط شرکت JC از طول عمر بسیار بیشتری برخوردار هستند. چرا که این شرکت در کارخانه تولید محصولات خود، از تکنولوژی خلاء استفاده می کند. این تکنولوژی سبب میشود که هرگونه ناخالصی و گاز تولید شده در مرحله ذوب فلز از بین برود که نتیجه آن تولید شیرآلات با متریال درجه یک است.

شیرآلات صنعتی Petrol

یکی از شرکت های پیشتاز در زمینه تولید انواع شیرهای صنعتی، شرکت Petrol است. این شرکت در سال ۱۹۶۴ میلادی تاسیس گردید. شرکت Petrol در سال ۱۹۷۰ میلادی با هدف توسعه محصولاتی از قبیل انواع دریچه های بازرسی، دریچه های گوه ای و شیرآلات توپی نیاز بسیاری از صنایع را برطرف ساخت. این شرکت در سال ۱۹۹۰ میلادی توانست اولین شیر صنعتی آب بند را برای استفاده در کف دریا تولید کند. این شرکت در زمینه سیستم های کنترل جریان سیالات نیز محصولاتی را به صورت سفارشی تولید کرده است.

شیرآلات صنعتی Curtiss-Wright

شرکت Curtiss-Wright در سال ۱۹۲۹ میلادی تاسیس گردید. این شرکت در ابتدا تنها در زمینه انواع تجهیزات صنایع هوا و فضایی فعالیت داشته است. اما با گذشت زمان و با تولید انواع شیرآلات صنعتی، توانسته بسیاری از مشکلات مربوط با صنایع و نیروگاه ها را برطرف سازد. همچنین این شرکت در زمینه سیستم های اتوماسیون و کنترل جریانات سیال فعالیت هایی را نیز داشته است.

 

به طور کلی صدها شرکت در زمینه تولید شیرهای صنعتی در جهان مشغول به کار هستند‌. دانستن این موضوع که چه شرکتی با چه اهداف و سابقه ای در زمینه تولید شیر و اتصالات صنعتی فعالیت دارد، می تواند تا حد زیادی مردم را در خرید و انتخاب شیر و اتصالات صنعتی یاری برساند. با ظهور گسترده تولیدکنندگان در زمینه تولید انواع شیرآلات صنعتی، شرکت ها تحت فشار قرار گرفته اند تا محصولات با کیفیت تری را با رعایت کامل استانداردهای موجود روانه بازار کنند تا به این ترتیب در بازار جهانی حرفی برای گفتن داشته باشند.

ویدیو انواع شیرآلات صنعتی در youtube

دکمه بازگشت به بالا