اقتصادیکسب و کار ایرانی

تفاوت کتاب های میکرو طلایی و میکرو طبقه بندی گاج

کتابهای میکرو طلایی گاج

مجموعه  کتاب جامع خیلی سبز دوره جدید کتاب‌های کنکور گاج بوده که به‌طور ویژه برای دانش‌آموزان کنکوری نظام جدید تألیف شده است.

همه چیز درباره کتابهای میکرو طلایی گاج

 کتاب میکرو طبقه بندی گاج: کتابی کامل شامل پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم (منابع کنکور) در یک کتاب و نه چند کتاب.

کامل و پرنکته: درصورت نیاز به حجم بیشتر، در یک کتاب مجزا درسنامه‌های کامل از کتاب‌های دهم، یازدهم و دوازدهم با کلی نکته‌های کنکوری و روش‌های میان‌بر تستی و تست‌های آموزشی ارائه شده است. با جدا شدن درسنامه از کتاب‌های اصلی دیگر مجبور نیستیم تعداد تست‌ها را کم کنیم.

کامل و بهصرفهبا وجود گران شدن کاغذ و بالا رفتن قیمت کتاب، بعضی از دانش‌آموزان توانایی خرید چند کتاب برای یک درس را ندارند و با خرید یک کتاب با قیمت مناسب می‌توانند برای تمامی دروس تست بزنند.

کامل و مکملدانش‌آموزان بسیاری هستند که در کنکور به بیش از یک منبع تست نیاز دارند. پس این کتاب‌ها می‌توانند هم به‌عنوان منبع اول دانش‌آموز و هم به‌عنوان منبع تکمیلی دانش‌آموز استفاده شوند تا خیال داوطلب را راحت کنند که هیچ نکته و تستی را از قلم نینداخته است.

کاملترین منبع تستتمامی تست‌های کنکورهای سراسری داخل و خارج از کشور در سال‌های اخیر و تمام تمارین، مسائل و فعالیت‌های کتاب درسی در این کتاب پوشش داده شده است.

 

ویژگیهای کتابهای میکرو طلایی:

این سری از کتاب‌ها برای همه دروس رشته‌های نظری ، به‌صورت جامع ارائه شده‌ است.

کتاب‌های میکروطلایی به‌صورت جامع‌ (پایه دهم، یازدهم و دوازدهم در یک جلد) چاپ شده و مخاطب اصلی آن داوطلبان کنکور (دانش‌آموزان پایه دوازدهم) است.

این کتاب‌ها برای مطالعه در طول سال تحصیلی به شمار می‌آیند؛ یعنی از تابستان قبل از دوازدهم تا زمان کنکور سراسری.

با توجه به تک جلدی و جامع بودن، اتفاقا این کتاب‌ها قیمت بالایی ندارند. اگر دانش‌آموز بخواهد سایر کتاب‌ها را از مقطع پایه و دوازدهم خریداری کند، قطعا باید هزینه بیشتری بپردازد.

کتاب‌های میکرو یکی از کامل‌ترین مجموعه  کتاب‌های کنکوری است که دربردارنده تست‌های کنکورهای سراسری و تألیفی به همراه درسنامه‌های کامل و نکات تستی و کنکوری است. این کتاب‌ها برای پایه‌های دهم تا دوازدهم گردآوری شده که در طول سال تحصیلی مفید بوده و کاربرد دارد.

کتاب‌های میکروطبقه‌بندی دارای درسنامه‌های جامع به همراه نکات کنکوری است تا  شما دانش‌آموزان عزیز را برای کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی آماده کند.

نکات تستی در درسنامه‌های این کتاب به گونه‌ای طراحی شده است که پس از خواندن هر بخش بتوانید با پاسخگویی به تست‌های مربوطه با نحوه طرح تست و دیدگاه طراحان کنکور آشنا شده و تسلط کافی بر مطالب را پیدا کنید.

ویژگیهای کتابهای میکروطبقه بندی:

در پایان هرفصل، چند آزمونک برای جمع‌بندی مباحث گنجانده شده است و در پایان پرسش‌های چهارگزینه‌ای کتاب نیز به منظور سنجش نهایی آموخته‌های داوطلبان، یک آزمون جامع از مباحث کتاب آورده شده است.

با هدف پوشش همه‌ موضوعات و مباحث درسی، علاوه بر پرسش‌های چهارگزینه‌ای کنکور سراسری سال‌های گذشته، تعداد زیادی پرسش تألیفی نیز مطرح شده است.

در هر مبحث از کتاب‌های میکروطبقه‌بندی تلاش شده از سطر به سطر کتاب درسی حتی پاورقی‌ها و مثال‌ها، سؤالات تألیفی چهارگزینه‌ای مطرح شود. در لابه‌لای این سؤالات، تست‌های کنکور داخل و خارج از کشور آمده تا هیچ نکته‌ای از قلم نیفتد.

از دیگر ویژگی‌های سری کتاب‌های میکرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تست‌های طبقه بندی شده
  • پاسخ‌های تشریحی بسیار کامل با توضیح دلایل نادرستی سایر گزینه‌ها
  • تاکید پاسخنامه تشریحی به نکات خاص و مهم در تشخیص پاسخ درست
  • پوشش کامل کتاب‌های درسی در قالب پرسش‌های چهار گزینه‌ای استاندارد
  • آموزش صفر تا صد مطالب مورد نیاز برای کنکور سراسری
  • تحلیل و بررسی کامل تست‌های کنکورهای سراسری داخل و خارج از کشور

توصیه ما به شما این است که کنار سوالاتی که به آنها پاسخ غلط داده‌اید، علامت بگذارید و بعد از چند روز همراه با مطالعه مجدد بخش مربوطه، ابتدا آنها را حل کنید تا تمامی مطالب را به خوبی بیاموزید. کتاب‌های میکرو در تمام سال تحصیلی همراه شما دانش‌آموزان است تا بهترین نتیجه را در کنکور کسب کنید. با اطمینان خاطر می‌توان گفت پس از مطالعه کتاب‌های میکروطبقه‌بندی و سنجیدن نقاط ضعفتان قادر هستید به هر نوع سؤال مرتبط با آن مبحث پاسخ دهید.

تفاوت کتابهای میکروطلایی با میکرو طبقهبندی چیست؟

کتاب‌های میکرو طلایی و میکرو طبقه‌بندی از لحاظ محتوایی هیچ اشتراکی با هم ندارند و کاملا با هم فرق دارند؛ بنابراین دانش‌آموزان کنکوری می‌توانند هردوی آنها را بنا به نیاز خود تهیه کنند.

آیا دانشآموزانی که کتابهای میکروطلایی را میخوانند، نیاز دارند که کتابهای میکروطبقهبندی را بخوانند و یا بالعکس؟

کتاب‌های میکروطلایی و میکروطبقه‌بندی هریک به تنهایی نیاز دانش‌آموزان را برای کنکور برطرف می‌کند و نیازی به تهیه هردو نیست. اما دانش‌آموزان کنکوری بسیاری هستند که برای یک درس بیش از یک کتاب تهیه می‌کنند تا خیال‌شان بابت اینکه هیچ تست و نکته‌ای را رد نکنند، راحت باشد. توصیه می‌کنیم که دانش‌آموزان هر دو را تهیه کنند تا بتوانند تعداد بیشتری از تست‌ها را برای آمادگی در کنکور بزنند

 

دکمه بازگشت به بالا