حسینی: تیم یتیمی هستیم/ بازیکنان بزرگ پرسپولیس در زمین نبودند – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، مجتبی حسینی در نشست خبری بعد از پایان بازی پرسپولیس با پیکان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر گفت: متاسفانه هفته های سختی را در زندگی خصوصی و ورزشی ام پشت سر می گذارم. درگذشت مادر عزیزم و بلافاصله هم بازی های اینچنینی سخت بوده است.

وی ادامه داد: در مورد بازی هم باید بگویم ساعت ها می توانیم صحبت کنیم اما باید بگویم تیم یتیمی هستیم. با یک فوتبال منطقی می توانستیم در فعل و انفعالات روی دو موقعیت برای تمیرف و لیموچی به گل برسیم.

مجتبی حسینی ادامه داد: من داور را خیلی دوست دارم اما اگر عین همین اتفاق در محوطه جریمه پرسپولیس رخ می‌داد آیا پنالتی می گرفت. من یادم نمی آید موقعیتی به پرپسولیس داده باشیم. بازیکنان بزرگ پرسپولیس در زمین نبودند. چون آنها را مهار کرده بودیم. پنالتی خیلی عجیبی بود من مطمئنم اگر همین صحنه برای ما در محوطه جریمه پرسپولیس می افتاد قطعا پنالتی نمی گرفت.

حسینی درباره اعتراض و توهین های تماشاگران پرسپولیس نسبت به رشید مظاهری دروازه بان پیکان گفت: شما زمانی می توانید بگویید گلر وقت تلف می کند که مدام روی زمین بیفتد. او برای حفظ تمرکز تیم هنگام شروع مجدد تعلل می کرد. گلرهای دیگر که قبلا در همین پرسپولیس بودند مدام روی زمین می افتادند ولی رشید این کار را نکرد. این حق رشید نبود توهین بشنود.

او درباره تاثیر بازی در ورزشگاه آزادی تصریح کرد: تماشاگران باعث شدند رفتار داور تحت تأثیر قرار بگیرد. حمایت های لازم را خود باشگاه نکرد اما جا دارد از آقای عظیمی رئیس گروه ایران خودرو که به رختکن آمد تشکر کنم. هیچ حمایتی قبل از آن نبود. احساس تنهایی داشتیم. باشگاهی که علیه بازیکنان خودش بیانیه می دهد کم لطفی کرد اما باز هم جا دارد از حضور آقای عظیمی واقعا تشکر کنم. حس خیلی خوبی به ما داد.

او درباره دلخوری اش از مدیران باشگاه که ابتدای فصل آمدند و هم جهت با او نیستند گفت: کاری به مدیریت نداریم. قرارداد بستیم. وظیفه وجدانی و قانونی این است که من زحمت بکشم.  باید ببینیم مدیران باشگاه ما را می خواهند یا نه‌ چون شایعات زیادی بود.

دکمه بازگشت به بالا