مجله بانوان

شبکه‌سازی مجموعه‌های فرهنگی بانوان در گتوند عملیاتی شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، احسان آقاي فردي وی امشب با حضور حجت الاسلام اکبری ، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی در گتوند ، با تأکید بر جنبه “امید” به بخشی از متن اعلامیه گام دوم انقلاب و توصیه مقام معظم رهبری به جوانان و افراد اشاره کرد. در سطح شهر گتوند به عنوان یک ضرورت.

دستیار وزیر فرهنگ ، دفتر تبلیغات اسلامی در خوزستان ، افزود: یکی از نیازهای زنان تحصیل کرده گتوند ، شبکه و هم افزایی موزه های خواهران در این شهر است.

وی افزود: علی رغم همه فعالیت ها و تلاش هایی که زنان در زمینه و زمینه کاری خود انجام می دهند ، هم افزایی بین موزه های فرهنگی و شبکه با آنها هنوز اتفاق نیفتاده است.

آقاي فردي در این ارتباط یادآور شد: با توجه به اهمیت و ضرورت ارتباط و هم افزایی با گروه های زنان در شهرستان ، به این سمینار وظیفه اتصال شبکه ها و تشکیل جدول هم افزایی بین گروه های فرهنگی داده شد.

معاون فرهنگی ستاد تبلیغات اسلامی خوزستان افزود: انتظار می رود اعضای انجمن زنان برای پیشبرد اهداف این مجمع ، تحت لوای استان و تحت آموزه های دینی ، برای حل مشکلات فرهنگی همکاری کنند.

به گزارش آنلاین ، در این جلسه تصمیم گرفته شد که برنامه های آزمایشی و الگوهای سایر گروه های فعال زنان در سراسر استان خوزستان برای این مجمع در اسرع وقت حفظ شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا