مجله بانوان

مدیر فنی هندبال زنان: کره، ژاپن و قزاقستان حریفان اصلی آسیایی ما هستند

عزت الله رزمگر گفت: امیدوارم با تلاش بازیکنان و کادر فنی جایگاه شایسته ای برای هندبال بانوان ایران کسب کنیم و شرمنده نباشیم.

مدیر فنی تیم هندبال بانوان ایران در گفت وگو با کندوج ، درباره مرحله نهایی اردوی تیم ملی قبل از اعزام به مسابقات آسیایی اظهار داشت: این آخرین اردوها قبل از اعزام است. اولین اردو در قزوین اولین اردویی بود که در آن بازیکن کرونا نداشتیم. با این شرایط از اردوی پنجم توانستیم تمرینات فنی و تاکتیکی را با حضور همه بازیکنان انجام دهیم و تقریبا در دفاع و حمله کار کنیم. امیدوارم آخرین اردو را در 8 سپتامبر انجام دهیم و سپس به قطر اعزام شویم.

رزمگر درباره مسابقات قطر گفت: آخرین اردوی ما از 29 سپتامبر آغاز می شود و تا 15 سپتامبر ادامه خواهد داشت. بعد از این اردوها برای یک تورنمنت به قطر می رویم. قطر تیم ایران را به اردوی مشترک و بازی دوستانه در قطر دعوت کرده است. این مسابقات با هزینه و امکانات کامل توسط قطر برگزار می شود.

مدیر فنی تیم ملی هندبال بانوان ادامه داد: امیدوارم با تلاش بازیکنان ، تلاش تکنسین ها و کمک انجمن و امکاناتی که ارائه می دهند بتوانیم از این اردو عبور کرده و بتوانیم موقعیتی شایسته برای ایران و شرمنده نباشید. ”

وی در مورد حریفان تیم هندبال بانوان ایران در مسابقات آسیایی گفت: همه تیم ها تقریباً یکسان هستند. چین تیم بسیار خوبی بود که در مسابقات شرکت نکرد. ما باید رقبایی مانند کره جنوبی ، ژاپن و قزاقستان را شکست دهیم تا در بین چهار تیم برتر گروه خود قرار بگیریم. اگر ما در بین چهار تیم نیستیم ، باید با ازبکستان و هند که تیم های خوبی هستند رقابت کنیم تا در بین شش تیم قرار بگیریم و مجوز جهانی بگیریم. ما از تیم اردن که میزبان آن نیز است ، اطلاعی نداریم و این تیم نیز می تواند حریف خوبی باشد. مشاهده و تحلیل وضعیت در طول مسابقه ضروری است.

رزمگر گفت: “ما تیم ازبک را به خوبی می شناختیم ، اما اکنون در گروه دوم قرار دارد و بعید است که در مقایسه با سایر تیم های گروه خود در جمع چهار تیم برتر قرار بگیرد.” در گروه ما ، ژاپن قطعاً رهبر خواهد بود و تیم های ما ، هند و اردن ، سعی می کنند به همراه ژاپن به دور بعد صعود کرده و در بین چهار تیم قرار بگیرند.

مدیر فنی تیم هندبال بانوان ایران گفت: امیدوارم بازیکنان تلاش کنند و استعدادهای خود را نشان دهند تا بتوانیم در بین چهار تیم قرار بگیریم. اگر نه ، همه ما باید جهانی شدن را دنبال کنیم. با توجه به شرایط و این واقعیت که ما آموزش های کمی دریافت کردیم ، کار آسانی نیست. کرونا ما را بسیار اذیت کرد و بازیکنان زیادی با تست کرونا مثبت در همه سطوح اردو داشتیم. در اردوی پنجم هیچ بازیکن کرونا نداشتیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا