کسب و کار ایرانیمجله عمومی

نحوه گرفتن مجوز امداد خودرو

چگونه امداد خودرو شویم؟

برای بسیاری از ما پیش آمده که در هنگام رانندگی درون شهری و یا به هنگام مسافرت و رانندگی در جاده، با اتفاقات غیرقابل پیش بینی مواجه شویم. این مسائل می توانند، انواع مشکلات فنی در خودرو باشند که ما را از ادامه مسیر باز می دارند.از این رو شرکت های مختلفی در کشور ایجاد شدند که با مجوز های معتبر، اقدام به ارائه خدمات ویژه در شرایط لازم و ضروری می کنند.

 

شرکت ها که به شرکت های امداد کرمان موتور معروف هستند، تقریبا در تمامی شهرهای کشور فعال بوده و در تلاش برای خدمت رسانی به مردم عزیز ایران هستند. در این بین، افرادی هستند که علاقمند به حوزه امداد خودرو شده و تا حدودی تخصص های لازم را کسب کرده اند. اگر شما هم جزء علاقمندان به حوزه کاری امداد خودرو هستید، برای اینکه بدانیم چگونه امداد خودرو شویم، می بایست در ابتدای کار، مراکز و شرکت های معتبر امداد خودرو را در شهر خود پیدا کنیم. این روش جستجو می تواند از طریق سرچ در اینترنت انجام شود که در مدت زمان کوتاه تری ما را به هدف موردنظر می رساند.

شرکت های مختلفی در حال استخدام نیروی کار جدید هستند که هریک، شرایط مخصوص به خود را برای جذب نیرو دارند. با مطالعه شرایط این  مجموعه ها، می توانید وضعیت فعلی خود را بررسی کرده و در صورت آماده بودن اقدام به ثبت نام و پذیرش کنید.

شرایط لازم برای امداد خودرو شدن

تخصص های لازم و مناسب برای امداد خودرو، مدارک تحصیلی، مدارک شناسایی، فعالیت ها و سوابق کاری و…که برای هر مرکز ثبت نام، می تواند متفاوت از دیگری باشد. دقت داشته باشید که این بخش ها، می بایست، تمامی شرایط کاری از جمله میزان حقوق دریافتی، مزایای کاری، نوع کار، خدمات ارائه شده از سوی مرکز استخدامی، پاداش های کاری و… را به صورت کاملا شفاف و واضح در اختیار شما قرار دهند.

چگونه مجوز امداد خودرو بگیرم؟

مراکز بسیاری در سطح کشور، با عنوان شرکت های امداد خودرو در حال فعالیت هستند که البته، تمامی آن ها دارای مجوز رسمی و معتبر نیستند و به صورت کاملا غیرمجاز اقدام به فعالیت می کنند. از این رو، در برخی موارد، دیده شده که رانندگان اعتماد و اطمینان خود را نسبت به شرکت های ارائه کننده خدمات از دست داده اند و در تصمیم گیری برای تماس و درخواست ارسال نیرو، تردید می کنند.

یکی از مهم ترین نکاتی که برای شرکت ها و مراکز تازه تاسیس نیاز است تا رعایت شود، اخذ مجوز از نهادهای معتبر کشور است. اگر برای شما هم به عنوان یک نیروی تازه کار این سوال پیش آمده که “چگونه مجوز امداد خودرو بگیرم؟” به شما پیشنهاد می کنیم مطالب این بخش را مطالعه کنید.

برای اخذ مجوز معتبر جهت شروع به کار، لازم است تا سری به سایت اصلی امداد خودرو در کشور بزنید، و ضوابط و شرایط لازم را جهت ثبت نام مطالعه کنید. در این سایت، تمامی آنچه که نیاز است تا برای شروع فعالیت و تاسیس شرکت خود، فراهم کنید به شما گفته می شود و در ادامه، فرمی مخصوص، جهت ثبت نام و ارائه درخواست به امداد خودرو ایران در اختیارتان قرار می گیرد که می بایست با دقت و صحت کامل آن را پر کنید.

شما می توانید با کسب مجوز معتبر، تخصص و مهارت کافی، در مدت زمان کوتاهی به تجربه لازم در این زمینه دست پیدا کرده و مشتریان زیادی جذب کنید. در ابتدای کار، بهتر است تا تمامی قوانین لازم را رعایت کنید تا در حین کار با مشکلی همچون عدم اعتماد مشتریان رو به رو نشوید. با اینکه شرکت های نامعتبر و بدون مجوز در کشور زیاد هستند اما مراکزی نیز وجود دارند که با قدرت و اعتبار کافی در حال فعالیت هستند و از تمامی کشور، مشتریان زیادی جذب می کنند.

که شرکت اوسا یکی از بزرگ ترین، با سابقه ترین و فعال ترین مراکز خدمات رسانی به بازماندگان در راه است. به دلیل سفرهای تفریحی و کاری زیاد به این استان، مشکلات فنی در جاده های آن بسیار شایع است. از این شعب و مراکز اینترنتی زیادی را فعال کرده، تا در هر لحظه از شبانه روز، رانندگان عزیز بتوانند نواقص فنی خودروی خود را با این مجموعه ها در میان گذاشته و در کمترین زمان ممکن مشکل به وجود آمده را حل کنند.

چگونه با امداد خودرو تماس بگیرم؟

آیا برای شما هم پیش آمده که در مواقع اضطراری، در شرایط نامساعد آب و هوایی و یا ساعات پایانی شب، به دلیل نقص فنی در خودرو، از ادامه مسیر و حرکت باز بمانید؟

در این گونه مواقع اولین سوالی که برای فرد ایجاد می شود این است که چگونه با امداد خودرو تماس بگیرم؟

اصولا به دلیل حساسیت کاری بالایی که امدادان خودرو در کشور دارند، شرایطی فراهم شده تا رانندگان در هر وضعیتی بتوانند از طریق راه های ارتباطی مختلف با این مراکز ارتباط برقرار نموده و مشکلات خود را با آن ها در میان بگذارند.امداد خودرو با سابقه ای طولانی مدت در این حوزه، برای بسیاری از رانندگان نام آشناست و افراد به خوبی می دانند که در هر شرایط و زمانی می توانند روی این مرکز و زیرمجموعه های آن حساب باز کنند.

این مجموعه، از متخصص ترین گروه فنی و بهترین ابزار و وسایل جهت رفع مشکل آنی برخوردار است و بهترین نتیجه را در سریع ترین زمان به مشتری خود ارائه می کند. در صورتیکه جزء مشتریان سابق این مجموعه باشید می توانید از طریق شماره های مربوط به امداد خودرو  و ذکر شماره اشتراکی که به شما اختصاص داده شده است، مشکلاتتان را انتقال دهید.

همچنین در صورتیکه جزء مشتریان جدید مرکز هستید، می توانید از طریق راه های ارتباطی که به صورت آنلاین در سایت امداد خودروی  موجود هستند، شماره اشتراک دریافت کرده و درخواست اعزام نیرو به محل کنید. تیم متخصص در مرحله اول، بعد از شناسایی دقیق مشکل، راهنمایی های لازم را به راننده خواهند کرد و در صورت جدی تر بودن مشکل، به محل مراجعه می کنند.

سرویس‌های ادواری خودرو شامل تعویض روغن، فیلترها، لنت ترمز، شمع، تسمه تایم، هرزگردها و غیره است که این خدمات توسط امدادگران متبحر امداد خودروایران در محل مورد نظر مشتری انجام می‌شود تا کم‌ترین صرف زمان و هزینه را برای مشتری به دنبال داشته باشد.

گنجی افزود: انجام خدمات سبک و نیمه سنگین تعمیرگاهی و راه‌اندازی خودرو در محل، اولویت خدمات این شرکت است و در صورت نیاز به حمل خودرو این خدمت در قالب خدمات عمومی برای تمام مشتریان فراهم آمده است.

به گفته وی، خدمات سبک و نیمه سنگین تعمیرگاهی شامل تعویض قطعاتی مانند رادیاتور، پمپ هیدرولیک، دینام، تعویض باتری، تعویض روغن، خدمات مربوط به قفل و سوییچ خودرو و همچنین تعویض شیشه است که مشتریان براساس نیاز خودروی خود، در محل و زمان موردنظرشان دریافت می‌کنند.

خدمات عمومی به مشتریان، به برند خاصی محدود نبوده و شامل حمل استاندارد خودرو به نزدیک ترین تعمیرگاه یا نمایندگی، تعویض باتری و باتری کمکی، سوخت رسانی، باز کردن درهای خودرو، پنچرگیری و تعویض زاپاس است که برای خودروهای سواری، فارغ از برند کارخانه سازنده خودرو انجام می گیرد.

دکمه بازگشت به بالا