کسب و کار ایرانیمجله عمومی

نمونه قرارداد پیچ و رولپلاک نما

قرارداد پیچ و رولپلاک نما

قرارداد یک پیمان بین دو طرف مجری و مالک میباشد که چه کارها و چه تعهداتی باید در کار انجام بدهند.

نمونه قرارداد پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را ابتدا مطالعه کنید و بعد قرار بگذارید.

قرارداد باید نکات مهمی همچون بیمه و ضمانت و قیمت و تعهدات پیمانکار ذکر شده باشد.

نمونه قرارداد  و بیمه و مدارک شرکت برای خدمات نمای ساختمان

شما در این محتوا مدارک شرکت و بیمه و نمونه قرارداد شرکت را مشاهده میکنید پس تا انتها بخوانید و ببینید.

تعیین زمان
در نحوه تنظیم قرارداد پیچ و رولپلاک نما، مدت زمان انجام پیچ و رولپلاک برای کارفرما بسیار مهم است، چرا که هرچه زمان طولانی‌تر باشد هزینه ‎های او افزایش خواهد یافت. از این رو مجری پیچ و رولپلاک نما طبق متراژ نما باید متعهد ‌شود در مدت زمان مشخصی کار را به طور کامل تحویل کارفرما دهد. کارفرما می‌تواند برای اطمینان بیشتر برای هر روز تاخیر تحویل کار، یک جریمه نقدی در نظر بگیرد که از مبلغ کل کم شود.

تعیین قیمت
از مهمترین قسمت‌های نمونه قرارداد پیچ و رولپلاک نما می‌توان به تعیین قیمت اشاره کرد. پس از اینکه مبلغ نهایی توسط مجری پیچ و رولپلاک تعیین و به تایید کارفرما رسید، کارفرما می‌تواند طی دو یا سه مرحله مبلغ مورد نظر را پرداخت کند. در مورد نحوه پرداخت باید هر دو طرف به تفاهم برسند، کارفرما می‌تواند قسمتی از مبلغ را در ابتدای کار، قسمتی را در حین کار و مابقی را پس از اتمام انجام کار و در صورت کسب رضایت از فرایند کار انجام شده پرداخت کند.

تعهدات کارفرما
کارفرما باید متعهد شود اگر کسی که پیچ و رولپلاک را انجام می‌دهد به آب و برق نیاز داشته باشد، آن را تامین کند.

در قرارداد پیچ و رولپلاک نما اگر به هر دلیلی کارفرما در نیمه کار از انجام پیچ و رولپلاک نما منصرف شود، باید مبلغی را به عنوان خسارت به پیمانکار پیچ و رولپلاک نما پرداخت کند.

تعهدات پیمانکار
پیمانکار باید کیفیت کار خود را تضمین کند، او باید در مدت زمانی که کار خود را تضمین کرده است، در صورت بروز حادثه جانی یا مالی، خسارت‎ها را پرداخت کند.

همچنین پیمانکار باید متعهد شود کسانی که این کار را انجام می‌دهند از وسایل ایمنی از جمله کمربند و کلاه استفاده می‌کنند.

نمونه قرار داد پیچ و رولپلاک ایران فرود
فایل قرارداد پیچ و رولپلاک شرکت ارتفاع نوردان ایران فرود در قالب های زیر قابل مشاهده است. شایان به ذکر است قرار داد ذیل یک نسخه خام و اولیه بصورت پیش نویس قرارداد پیمانکاری است که به نسبت نوع و حجم پروژه های ساختمانی می تواند شامل تغییراتی در بند های قرارداد بشود.

نوع رولپلاک و دستمزد پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

در انجام هر کاری همواره قیمت وسایل و ابزارهای به کارگرفته شده، یکی از مهم ترین عوامل موثر در هزینه‌ها است. نوع رولپلاک هم از جمله عوامل تاثیر گذار در قیمت پیچ و رولپلاک نما است و افزایش قیمت آن باعث افزایش یافتن هزینه های کلی شما می‌شود.

تعداد طبقات و هزینه پیچ سنگ نما

  • تعداد طبقات ساختمان و متراژ آن نیز با قیمت پیچ و رولپلاک نما رابطه‌‍ای مستقیم دارد.
  • هرچه تعداد طبقات ساختمان و متراژ نمای ساختمان بیشتر باشد هزینه پیچ و رولپلاک نما هم بیشتر می‌شود.
  • در این موارد بهتر است که با یک فرد آگاه در این زمینه مشورت کنید تا بتوانید انتخاب صحیحی داشته باشید؛ چرا که مشورت با افراد متخصص در هر زمینه‌ای احتمال خطا و انتخاب اشتباه را کاهش می‌دهد.

تاثیر زمان اجرای کار روی قیمت پیچ نما

  • یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان این است که نصب پیچ و رولپلاک در زمان نصب نما انجام شود یا پس از آن. چرا که اگر هنگام نصب نما پیچ و رولپلاک انجام شود به لحاظ زمان نیز صرفه جویی می‌شود.

تاثیر نیروی متخصص در محاسبه قیمت رولپلاک سنگ نما

کیفیت مهم‌ترین اصل هر چیزی است و در مسائل مربوط به ایمنی ساختمان اهمیت بسیار زیادی دارد. بنابراین استفاده از وسایل با کیفیت و کمک گرفتن از یک رولپلاک کار ماهر را در اولویت قرار دهید.

دکمه بازگشت به بالا