مجله فرهنگ

همه فعالیت‌های هنری فردا تعطیل خواهد بود/ کنسرت علیرضا قربانی برگزار نمی‌شود/ همه سینماها تعطیل هستند

به گزارش خبرگزاری کندوج، در پی حوادث تلخ، ناگوار و تروریستی کرمان شهادت و اعلام عزای عمومی بسیاری از فعالیت های فرهنگی و هنری کشور فردا برگزار نخواهد شد. وزارت فرهنگ ارشاد اسلامی طی بیانیه اعلام کرد: «با توجه به اینکه فردا پنج‌شنبه (۱۴ دی) در کشور عزای عمومی اعلام شده است و با توجه به پیام رئیس‌جمهور فردا همه فعالیت فرهنگی _ هنری اعم از موزه، سینماها، نمایش‌ها، نگارخانه‌ها، اجراهای موسیقی، گالری و کنسرت‌ها تعطیل است.»

تمامی سینماها فردا در تمامی سانس‌ها تعطیل هستند

تمامی سالن‌های سینما در تمامی سانس‌های فردا در سراسر کشور تعطیل هستند.محمدرضا صابری دبیر و سخنگوی انجمن سینماداران ضمن تسلیت شهادت تعداد زیادی از هموطنان در عملیات تروریستی در کرمان اعلام کرد: تمامی سالن‌های سینما در تمامی سانس‌ها فردا پنجشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۲ تعطیل هستند.
او تاکید کرد که این تعطیلی شامل همه فیلم‌های روی پرده است.صابری همچنین گفت این تعطیلی به دلیل اعلام عزای عمومی در کشور و همچنین همدردی با خانواده‌های عزادار است.

کنسرت علیرضا قربانی در روز پنجشنبه برگزار نمی‌شود

همچنین براساس اعلام روابط عمومی کنسرت علیرضا قربانی در پی اعلام عزای عمومی به دلیل حادثه تروریستی کرمان، کنسرت علیرضا قربانی در روز پنجشنبه برگزار نمی‌شود.

در پی حادثه تروریستی که امروز چهارشنبه ۱۳ دی‌ماه ۱۴۰۲ در کرمان رخ داد و اعلام عزای عمومی در روز پنجشنبه ۱۴ دی‌ماه از سوی دولت، هر دو سانس کنسرتِ فردای علیرضا قربانی برگزار نمی‌شود.

روز جایگزین این اجرا متعاقبا اعلام می‌شود.

۵۷۵۷

دکمه بازگشت به بالا