مجله بانوان

واکنش سرمربی سایپا به قهرمانی در لیگ برتر والیبال زنان

نیلوفر حجتی در مورد قهرمانی در لیگ برتر والیبال گفت: بازیکنانی که ریشه‌دار و نسل طلایی هستند و مخصوصا در سال گذشته نادیده گرفته شده‌اند، نشان دادند هنوز بهترین‌های ایران هستند.

به گزارش کندوج، تیم والیبال سایپا با پیروزی مقابل مهرسان قهرمان لیگ برتر والیبال زنان شد. نیلوفر حجتی، سرمربی سایپا در مورد قهرمانی در لیگ برتر گفت: خدا را شکر به راحتی این بازی را بردیم و لذت قهرمانی را بیشتر کرد. این سومین بازی فینال ما بود و راحت از پس آن برآمدیم. دو بازی اول را به سختی کار کردیم اما اینجا عیار بازی ما مشخص شد.

او در ادامه افزود: بازیکنانی که ریشه‌دار و نسل طلایی هستند و مخصوصا در سال گذشته نادیده گرفته شده‌اند، نشان دادند هنوز بهترین‌های ایران هستند.

حجتی در مورد وضعیت لیگ برتر گفت: هفت تیم بودیم و تعداد تیم‌ها کم بود اما باکیفیت بودند. رقابت‌ها خیلی پایاپای و سنگین بود.

وی در مورد حضور بازیکنان جوان در لیگ والیبال و همچنین تیم مهرسان گفت: بازیکنی که سه، چهار سال است در لیگ برتر بازی می‌کند و تجربه بازی بین‌المللی دارد، در هر سنی که باشد با کیفیت است. مهرسان هم بازیکنان با کیفیتی داشت و بی‌تجربه نبودند.

او ادامه داد: حس می‌کنم بازیکنانی که ۱۵ سال فدراسیون برایشان سرمایه‌گذاری کرده و تا الان از آنها استفاده کرده، نباید به سادگی کنار گذاشته شوند. باید با ترکیبی از جوانان و بزگسالان کار کنیم. امیدوارم در تیم ملی هم بازنگری شود.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا