مجله ورزشی

پاسخ سعید معروف به پیشنهاد فدراسیون والیبال

به گزارش خبرگزاری کندوج؛ تا چند روز آینده تکلیف سرمربیگری تیم ملی والیبال مشخص می‌شود و یک مربی مطرح خارجی هدایت این تیم را بر عهده خواهد گرفت؛ موضوعی که مدتهاست به چالش اصلی فدراسیون والیبال تبدیل شده است و به نظر می‌رسد این بار بدون نتیجه نخواهد ماند.

در ماه‌های پایان ریاست محمدرضا داورزنی در فدراسیون والیبال گزینه‌های مختلفی برای هدایت تیم ملی مطرح شدند که نام سعید معروف هم در بین این گزینه‌ها وجود داشت. زمانی که وحید مرادی به عنوان سرپرست فدراسیون والیبال منصوب شد وی در نشست خبری خود عنوان کرد که سعید معروف سرمایه والیبال ایران در جهان است و باید مراقب باشیم سرمایه سوزی نکنیم.

به گزارش ایرنا، با وجود چنین اظهارنظری از جانب مرادی، وی یکبار دیگر با معروف به مذاکره پرداخت تا اگر توافقی با مربیان خارجی صورت نگرفت از کاپیتان پیشین تیم ملی والیبال به عنوان آلترناتیو استفاده شود؛ اما در شرایط فعلی که شنیده می‌شود با چند مربی مطرح خارجی توافقاتی صورت گرفته باید حضور معروف را در تیم ملی منتفی قلمداد کرد.

گفته می شود تا پایان بهمن ماه فدراسیون والیبال از مربی مطرح خود رونمایی خواهد کرد تا بتواند والیبال ایران را به آرزوی خود یعنی صعود به المپیک برساند.

فدراسیون والیبال هم در دوران حضور داورزنی و در زمان سرپرستی مرادی تمایل زیادی داشت معروف یا به عنوان بازیکن یا به عنوان دستیار به تیم ملی بازگردد که هر دو پیشنهاد با پاسخ منفی وی روبرو شد. این چهره مطرح والیبال ایران حاضر است سرمربیگری تیم ملی را بپذیرد و هر پیشنهادی به جز این سمت را نپذیرفته است.

258 258

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا