مجله ورزشی

پیروزی اورال اوفا با درخشش لژیونر ایرانی در لیگ والیبال روسیه

آفتاب‌‌نیوز :

در جریان هفته نوزدهم سوپرلیگ والیبال روسیه، تیم والیبال اورال اوفا به مصاف تیم شاختار رفت که این رقابت با پیروزی ۳ بر ۲ اورال اوفا همراه بود.

در ست نخست شاختار با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به پیروزی رسید اما در ست دوم این دیدار، اورال اوفا توانست با نتیجه ۳۰ بر ۲۸ به نام خود کند.

در ست سوم این دیدار، اورال اوفا با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ به برد دست یافت اما در ست چهارم با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ شکست خورد تا تکلیف تیم برنده به ست پنجم کشیده شود.

در ست پنجم این رقابت اورال اوفا با نتیجه ۱۵ بر ۱۳ به پیروزی دست یافت تا اورال اوفا به ضمن پیروزی در این دیدار به برد مهمی دست یابد.

میلاد عبادی پور بازیکن ایرانی شاغل در لیگ روسیه که برای اورال اوفا بازی می‌کند در این رقابت برای تیمش به میدان رفت و با کسب ۲۱ امتیاز ضمن درخشش در این بازی، عنوان بهترین بازیکن این رقابت را به نام خود کرد.

عبادی پور با عملکرد بی نقص خود در این رقابت تیمش را برنده این بازی کرد. عبادی پور در این رقابت ۱۸ امتیاز از حمله، دو امتیاز از سرویس و یک امتیاز از دفاع برای تیمش پوئن کسب کرد. اورال اوفا با این پیروزی در رتبه یازدهم جدول لیگ روسیه قرار گرفت.

همچنین درجریان هفته هفدهم لیگ برتر والیبال ترکیه، تیم والیبال اسپورتوتو موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ به مقابل دوه ولی به پیروزی برسد. این رقابت در پنج ست و به ترتیب با نتایج  ۲۵ بر ۲۷، ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۴، ۲۵ بر ۲۷ و  ۱۵ بر ۱۲ به سود والیبال اسپورتوتو به پایان رسید. مرتضی شریفی لژیونر والیبال ایران که برای اسپورتوتو در لیگ والیبال ترکیه بازی می‌کند ۱۸ امتیاز برای تیمش کسب کرد تا در پیروزی تیمش موثر باشد.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا