کسب و کار ایرانیمجله عمومی

کاربرد جعبه دستمال کاغذی

انواع کاردستی با دستمال کاغذی

برای برخی از افراد که به ساخت کار دستی با وسایل اضافی و دور ریختی علاقه دارند استفاده از جعبه های دستمال کاغذی می تواند ایده جالبی باشد. عموما ساخت کاردستی با جعبه دستمال کاغذی ایده جالب و سرگرم کننده ای است. برخی از جعبه های دستمال کاغذی و رول های دستمال توالت برای تهیه کاردستی استفاده می کنند. برای این نوع از کاردستی ها می توان انواع جعبه های مقوایی کلینکس و همچنین لوله های دستمال توالت استفاده کرد و با کمی خلاقیت آنها را تبدیل به کاردستی های خارق العاده ای کرد و انواع کاردستی با جعبه دستمال کاغذی را بوجود آورد.

کاردستی با جعبه دستمال کاغذی مستطیلی

یکی از جذاب ترین فعالیت های هنری می تواند ساخت کاردستی با باشد که سبب می شود وسایل جدید و متنوعی تولید شود. اگر کمی خلاقیت به کار ببرید می توانید کاردستی های خارق العاده ای را با استفاده از جعبه ی دستمالی کاغذی بسازید. به خاطر داشته باشید برای ایجاد زیبایی بیشتر، می توانید از کاغذهای رنگی برای پوشاندن سطح جعبه دستمال کاغذی استفاده کنید و یا در صورت امکان آن را رنگ آمیزی کنید. عمدتا این می تواند یک کاردستی خوب برای کودکان باشد. در قسمت زیر تصاویری از کاردستی با دستمال کاغذی آمده است:

کاردستی با لوله دستمال توالت

همچنین می توان با استفاده از لوله دستمال توالت، کاردستی های جذاب و زیبایی را درست کرد. در برخی از موارد می توانید از چند لوله برای تهیه کاردستی استفاده گنید. می توانید آنها را برش بزنید و طرح های زیبا و متنوعی داشته باشید. همان طور که گفته شد می توانید در این باره نیز از کاغذهای رنگی برای کاور و پوشاندن لوله دستمال توالت استفاده کنید تا کاردستی زیبایی داشته باشید. در قسمت زیر تصاویر مربوط به آمده است. این تصاویر به شما کمک می کند تا یک ایده درباره چگونگی تهیه این کاردستی ها داشته باشید.

آموزش ساخت کاردستی با جعبه دستمال کاغذی

برای این کار شما به یک جعبه دستمال کاغذی خالی نیاز دارید. برای ساخت یک کاردستی ساده شما می توانید ابتدا از یک کاغذ رنگی ملایم استفاده کنید تا سطح جعبه را بپوشانید. سپس می توانید با توجه به آنچه قصدش را دارید پیش بروید. برای مثال اگر قصد دارید تا با جعبه دستمال کاغذی کیف درست کنید می توانید هم از کاغذ رنگی و هم تکه پذارچه استفاده کنید تا سطح آن را کاملا بپوشانید. سپس می توانید از روبان های پارچه ای استفاده کنید تا برای آن بند تهیه کنید. همچنین از دکمه می توان برای تزیین آن استفاده کرد. در برخی موارد می توان از وسایلی چون کاموا یا نخ های رنگی و اکلیل نیز استفاده نمود.

اگر قصد دارید که از جعبه دستمال کاغذی برای استفاده کنید، ابتدا می توانید از کاغذ یا پارچه های رنگی استفاده کنید و سطح جعبه را بپوشانید. سپس از وسایل تزیینی مختلف مانند برچسب های رنگی، نقاشی، اکلیل های رنگی و یا بندهای رنگی برای تزیین آن استفاده نمایید. عکس زیر نمونه ای از جعبه کادو ساخته شده با استفاده از دستمال کاغذی است.

همچین می توان از جعبه دستمال کاغذی برای ساخت ماشین استفاده نمود. این کار برای کودکان بسیار مناسب است و می تواند باعث رشد فکری آنها شود. شما می توانید با کمی ابتکار و خلاقیت از وسایل دور ریختی استفاده کنید و کاردستی های خارق العاده ای بسازید.

کاردستی ماشین با جعبه دستمال کاغذی

برای ساخت ماشین با کارتن دستمال کاغذی، می توانید از و رول های دستمال کاغذی اضافه استفاده کنید. شما می توانید از کاغذهای رنگی استفاده کنید و رول ها را پوشش دهید. می توانید روی یک تکه کاغذ یا کارتن تعداد دایره بکشید و آنها را برش دهید. در واقع، رول یا جعبه دستمال کاغذی نقش بدنه ی ماشین را ایفا می کنند. و دایره های برش داده شده چرخ های ماشین هستند. تصویر زیر نمونه ای از کاردستی ماشین با استفاده از جعبه و رول دستمال کاغذی است.

کاردستی تلویزیون با جعبه دستمال کاغذی

برای ساخت کاردستی تلویزیون، به جعبه دستمال کاغذی نیاز است. برای این کار یک جعبه خالی دستمال کاغذی را برمیدارید و دو طرف آن را سوراخ می کنید. این سوراخ ها باید بزرگ و با فاصله زیاد از هم باشند. سپس می توانید نقاشی ها را در درون آن قرار دهید. می توانید نقاشی را به هم بچسبانید تا به شکل یک طومار شود. سپس از یک سمت آن را بکشید تا تصاویر مختلف نشان داده شود. شما می توانید از وسایلی چون دکمه، درب بطری نوشابه و اکلیل برای ایجاد ساختارهای تلویزیون استفاده کنید. تصویر زیر کاردستی تلویزیون با جعبه دستمال کاغذی است.

همچنین می توان از رول های دستمال توالب برای نمایش نقاشی های طوماری استفاده کرد. شما می توانید دو رول را موازی باهم در یک سطح قرار دهید. سپس می توانید با چرخاندن رول یا میله، تصاویر تلویزیونی ابتکاری خود را مشاهده نمایید. تصویر زیر یک کار دستی تلویزیونی رولی است.

کاردستی با دستمال کاغذی برای کودکان

همچنین شما می توانید برای ساخت کاردستی با جعبه دستمال کاغذی برای کودکان مثل چرتکه استفاده نمایید. برای ساخت کاردستی چرتکه با جعبه دستمال کاغذی می توانید ابتدا جعبه دستمال کاغذی را با استفاده از کاغذ های رنگی بپوشانید. سپس از نی و حلقه های پلاستیکی استفاده کنید. طی ها را به عنوان ستون با فاصله های مساوی به صورت عرضی روی جعبه دستمال کاغذی می چسبانید. سپس حلقه ها را وارد می کنید تا شکل چرتکه به دست بیاید. شل زیر کاردستی چرتکه با استفاده از جعبه دستمال کاغذی است.

کاردستی گیتار با جعبه دستمال کاغذی!

همچنین شما می توانید از جعبه دستمال کاغذی استفاده کنید و گیتار بسازید. برای تشویق بیشتر فرزندنتان در زمینه موسیقی، آنها را تشویق کنید تا کاردستی ابزارهای مختلف موسیقی از جمله گیتار را بسازند. برای ساخت گیتار می توانید از یک جعبه دستمال کاغذی استفاده کنید. همچنین می توانید از یک لوله دستمال کاغذی خالی بزرگ برای اینکار استفاده نمایید. برای انجام این کار ترجیحا از جعبه دستمال کاغذی بزرگ مستطیلی استفاده کنید. با استفاده از یک قیچی یا چاقو درپوش دستمال کاغذی را کاملا جدا نمایید و سپس، پلاستیک دور لایه داخلی دستمال کاغذی را خارج نمایید. سپس یک طرف از جعبه دستمال کاغذی را برش دهید تا لوله بتواند از آن عبور کند.

ابتدا لوله را روی آن قسمت قرار بدهید سپس آن قسمت را علامت بگذارید تا بریدن آن برایتان راحت تر شود. پس بریدن، لوله دستمال کاغذی را در درون آن قرار دهید. مطمئن شوید که لوله حداقل ۵ سانت داخل رفته است. در این مرحله می توانید از چسب استفاده کنید تا از جدا شدن لوله جلوگیری نمایید.

در مرحله بعد شما می توانید رشته های کشی اضافه کنید. چند کش را دور جعبه دستمال کاغذی قرار دهید به گونه ای که به درستی از برش ها عبور کنند. اندازه و میزان ضخامت کش ها می تواند صداهای مختلفی را ایجاد نماید. در نهایت می توانید با استفاده از سایر وسایلی که در دسترس تان است به شکل دلخواه آن را تزیین نمایید. شکل زیر یک نمونه از کاردستی گیتار با جعبه دستمال کاغذی است.

ساخت خانه با وسایل دور ریختنی!

همچنین می توانید از جعبه دستمال کاغذی برای ساخت کاردستی خانه استفاده کنید. برای اینکار بهتر است از جعبه های مربعی استفاده کنید. ابتدا قسمت های پنجره را مشخص کنید و علامت بزنید. سپس ان بخش های را برش بزنید و ببرید تا خالی شود. سپس می توانید با استفاده از چسب بخش بریده شده را از یک طرف بچسبانید تا حالت متحرک پیدا کند.

همچنین می توانید قسمت درب را علامت بزنید و آن را برش دهید. سپس قسمت برش داده شده را از یک سمت بچسبانید تا حالت نیمه باز بگیرید. اگر بخواهید برای خانه تان شیروانی قرار دهید می توانید از یک جعبه دیگر استفاده کنید آن را به شکل مثلثی برش دهید و سپس دو مثلث را برهم بچسابانید و بر سقف جعبه مربعی قرار دهید. شما می توانید کار دستی خانه را در ابعاد و اشکال مختلف انجام دهید. تزیین آن بستگی به سلیقه شما دارد. برای تزیین آن می توانید از کاغذهای رنگی، پارچه رنگی، دکمه، اکلیل، و درب بطری های نوشابه استفاده کنید. عکس زیر یک از کاردستی خانه با جعبه دستمال کاغذی است.

امیدواریم که این مقاله اطلاعات مناسبی را در زمینه ساخت انواع کاردستی های مختلف از جمله کاردستی تلویزیون با جعبه دستمال کاغذی در ابعاد مختلف و رول های دستمال توالت در اختیار شما قرار داده باشد. ساخت کاردستی با دستمال کاغذی و سی دی باعث تشویق فرزند شما می شود و بخش فکری او را تقویت می کند.

مجتمع چاپ و بسته بندی 

مفتخر است با بیش از یک دهه فعالیت، در زمینه چاپ و بسته بندی خدمات مناسبی را به شما کاربران عزیز ارائه دهد. این شرکت طراحی های منحصر به فردی را در اختیار شما قرار می دهد همچنین طراحی و چاپ جعبه بسیار خاص و منحصر به فرد است.

این شرکت دستگاه دستمال کاغذی می تواند در زمینه هایی چون طراحی گرافیکی مانند هر گونه بروشور، کارکتر، پوستر، و لوگو در خدمت شما باشد. علاوه بر این، این شرکت می تواند در زمینه های بسته بندی های، لمینت، کارتن سازی، تیزر تبلیغاتی، عکاسی صنایع، تقویم و سر رسید به شما عزیزان خدمات منحصر به فردی را ارائه دهد. این شرکت همواره تلاش کرده است تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را با کمترین هزینه به شما ارائه دهد.

دستمال کاغذی یکی از مواد مصرفی خانگی است که اغلب برای پاک کردن اشک یا دمیدن بینی در فصل سرماخوردگی و آنفولانزا استفاده می شود. با این حال، این مربع های کوچک لطیف، پتانسیل بسیار بیشتری از آن چیزی که فکر می کنید دارند. در این پست، 10 کاربرد خلاقانه و غیرمنتظره را برای دستمال های کاغذی که فراتر از هدف سنتی خود هستند، بررسی خواهیم کرد.در ادامه از تطبیق پذیری دستمال‌ها و روش‌های نوآورانه‌ای که می‌توانند مفید باشند، شگفت‌زده خواهید شد.

تیشوها برای پاک کردن سریع و کارآمد آرایش بسیار عالی هستند. بافت لطیف آنها برای پاک کردن زیرسازی، سایه چشم و رژ لب بدون تحریک پوست مناسب است. فقط پاک کننده آرایش مورد علاقه خود را روی یک دستمال بمالید و به آرامی مواد آرایشی را پاک کنید و پوست خود را شاداب و تمیز کنید.

اتفاقاتی مانند ریختن مایعات قابل پیشبینی نیستند، اما دستمال های می توانید به سرعت به کمک بیایید. چه ریختن قهوه روی میز کار شما باشد یا یک اتفاق کوچک درون آشپزخانه، وجود دستمال‌ دم دستتان می تواند به سرعت مایعات ریخته شده را جذب و محل مورد نظر را تمیز کند. یک جعبه دستمال کاغذی در هر اتاقی دم دست داشته باشید تا در این مواقع به کمکتان بیاید.

وجود دستمال‌های کاغذی در کنار یک شیشه‌شوی با کیفیت، شیشه های تمیز را تضمین می کند. استفاده از دستمال کاغذی روش مناسبی برای جایگزین کردن روش سنتی آن و چخش کردن جوهر روزنامه روی شیشه هاست. از آنها برای پاک کردن آینه ها، پنجره ها و سطوح شیشه ای استفاده کنید و آنها را درخشان و بدون لکه کنید.

با کمال تعجب، می توان از دستمال کاغذی برای برق انداختن سریع کفش ها نیز استفاده کرد. مقدار کمی واکس کفش یا حتی یک قطره روغن زیتون را روی دستمال کاغذی ریخته و روی کفش خود بمالید. این دستمال به توزیع یکنواخت واکس کمک و درخشندگی خوبی ایجاد می‌کند و باعث می‌شود کفش‌های شما مانند روز اولشان نو به نظر برسند.

جلا دادن ظروفی مانند قاشق و چنگالِ کدر شده می‌تواند کاری خسته‌کننده و حوصله سربر باشد، اما دستمال‌ کاغذی می‌تواند آن را بسیار آسان‌تر کنند. انگشتان خود را با دستمال بپیچید و به آرامی ظروف موردنظر را  مانند ننیشگون گرفتن بمالید و در صورت تمایل از پولیش نیز استفاده کنید. این دستمال لکه ها را می گیرد و درخشش قاشق و چنگال را باز می گرداند که باعث زیبایی هرچه بیشتر سفره شما خواهد شد.

هنگامی که در حال سفر هستید، دستمال کاغذی می تواند همراه مطمئن شما در مسیر باشد. آنها برای پاک کردن دست‌های کثیف، تمیز کردن سطوح قبل از استفاده، یا حتی به عنوان حس امنیت موقع استفاده از توالت های عمومی و بین راهی همراه شما خواهند بود. بسته کوچکی از دستمال کاغذی را در کیف خود بگذارید تا همیشه برای موقعیت های غیرمنتظره آماده باشید.

دستمال کاغذی می تواند ظرافت را به کادوی شما اضافه کند. از دستمال کاغذی های رنگارنگ یا طرح دار به عنوان جایگزینی برای دستمال کاغذی سنتی برای بسته بندی وسایل ظریف و به صورت تزئینی استفاده کنید. آنها همچنین می توانند به پوشالی لطیف برای محافظت از هدایای شکننده استفاده شوند.

تیشو های دستمال کاغذی را می توان در پروژه های هنری مختلف مانند دکوپاژ یا ایجاد جلوه های بافت بر روی نقاشی استفاده کرد. ماهیت نازک و انعطاف پذیر آنها باعث می شود قالب گیری، پاره شدن یا لایه لایه شدن آنها آسان باشد. خلاق باشید و از تیشو ها برای ساخت کلاژ، یا ساخت گلدان دیگر سازه های خلاقانه استفاده کنید.

اگر از کمپینگ لذت می برید یا نیاز به راه اندازی آتش در شومینه دارید، دستمال کاغذی می تواند به عنوان یک آتش زنه ی مفید استفاده شود. به سادگی یک دستمال کاغذی را به شکل یک خودکار بچرخانید و از سر آن را آتش بزنید، تیشو به آرامی می سوزد و یک شعله مناسب برای مشتعل کردن هیزم شما فراهم می کند.

دستمال کاغذی می تواند برای صاحبان حیوانات خانگی نیز مفید باشد. آنها را می توان برای پاک کردن پنجه های کثیف بعد از پیاده روی، تمیز کردن ریخت و پاش ها یا حتی به عنوان یک اسباب بازی موقت حیوان خانگی استفاده کرد. تیشو ها را می توان به شکل یک توپ مچاله کرد و برای بازی تعاملی با دوستان پشمالوی خانگی استفاده کرد.

نتیجه گیری

دستمال‌ کاغذی دیگر فقط برای فین کردن نیستند. تطبیق پذیری آنها بسیار فراتر از استفاده سنتی آنها است. از پاک کردن آرایش و تمیز کردن اضطراری گرفته تا براق کردن کفش و پولیش ظرف و ظروف، دستمال کاغذی ابزار ارزشمندی در موقعیت‌های مختلف است. چه در خانه باشید، چه در سفر باشید، چه در حال انجام کارهای خلاقانه، دستمال کاغذی می تواند به کمک شما بیاید. بنابراین، دفعه بعد که دستمال کاغذی را به دست می آورید، به یاد داشته باشید که این دستمال پتانسیل زیادی دارد.

از کجا دستمال کاغذی بخریم

اکنون که از کاربردهای خلاقانه و بی‌شمار تیشوها آگاه شده‌اید، مهم است که نوع دسترسی به آن را نیز بدانید. وقتی صحبت از خرید دستمال کاغذی به صورت عمده می شود، یکی از گزینه های قابل اعتماد و راحت باباسلمان است. به عنوان یک عمده فروش آنلاین قابل اعتماد، باباسلمان طیف گسترده ای از گزینه های دستمال کاغذی را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد برند یا انواع مورد علاقه خود را خریداری کنید.

از باباسلمان مزایای متعددی دارد از جمله تامین بهترین قیمت بازاربرای انواع دساخت کاردستی با جعبه کلینکس و رول های دستمال توالت یکی از ایده های خلاقانه و جالب است که منجر به تهیه وسایل جدید و مختلف می گردد. برای ساخت این نوع کاردستی ها، می توان از انواع جعبه های مقوایی کلینکس و همچنین لوله های دستمال توالت استفاده نمایید و با کمی خلاقیت و ابتکار وسایل جدید و کاردستی های متنوعی تهیه نمایید. در ادامه ضمن مشاهده مدل های متنوع و جالب این کاردستی ها، با چگونگی ساخت آنها نیز آشنا می شوید. تا پایان با این کاردستی های زیبا و جذاب همراه ما باشید.

ساخت کاردستی با جعبه دستمال کاغذی با ایده های خلاقانه :

ساخت کاردستی می تواند یکی از جذاب ترین فعالیت های هنری زیبا می باشد که منجر به تهیه وسایل جدید و متنوع می گردد. در این میان ساخت و بازیافتی به دلیل به کارگیری مواد و وسایل بی استفاده از جذابیت بیشتری برخوردار است. از جمله این کاردستی ها می توان به کاردستی با جعبه کلینکس و لوله های دستمال توالت اشاره نمود که با به کارگیری خلاقیت و ابتکار تهیه می گردند. تصاویر زیر نمونه هایی از این سبک کاردستی ها را که به راحتی تهیه می گردند نشان می دهند که هر یک می توانند الگویی برای ساخت کاردستی شما باشند.

توجه داشته باشید که برای زیبایی بیشتر کاردستی ساخته شده با جعبه کلینکس، بهتر است سطح آن را با کاغذهای رنگی مختلف بپوشانید و یا به رنگ آمیزی آن بپردازید. این کار باعث می گردد شما ظاهری زیباتر و جذاب تر داشته باشد.

 

کاردستی با لوله دستمال توالت :

با استفاده از لوله های دستمال توالت می توان کاردستی های مختلف و زیبایی تهیه کرد. بدین منظور می توانید از چند لوله دستمال توالت استفاده نموده و با برش زدن آنها و همچنین کشیدن طرح های مختلف بر روی آنها، کاردستی های زیبا و متنوعی تهیه نمایید.

همانگونه که می توانید به راحتی از ایده های به کار رفته در ساخت استفاده نموده و از این طریق اقدام به ساخت و تهیه کاردستی های جدید نمایید. تصاویر زیر می توانند ایده جالبی در این زمینه برای شما باشند.

مدلهای متنوع تری از کاردستی با دستمال کاغذی

همانطور که در تصاویر بالا مشاهده کردید با استفاده از وسایل به درد نخور و بازیافتی مثل جعبه دستمال کاغذی می توان کاردستی های خلاقانه جذاب و متنوعی از جمله عروسک، ماشین، جامدادی، کاردستی در اشکال حیوانات فانتزی و بسیاری از وسایل کاربردی و تزئینی بسازید و به کودکانتان نیز آموزش دهید، زیرا ساخت کادستی ضمن ایجاد سرگرمی در رشد و شکوفایی استعداد بچه ها در آینده تاثیر بسزایی دارد.

اکنون در این قسمت مدلهای دیگری از ساخت کاردستی با دستمال کاغذی برای کودکان به اشتراک گذاشته ایم که می توانید ببینید و بعد از یادگیری به همراه کودکانتان در منزل به انجام این خلاقیت های زیبا بپردازید.

کاردستی قورباغه فانتزی برای کودک

ساخت گل های زیبا با دستمال کاغذی

خلاقیت در ساخت کاردستی با رول دستمال توالت

کاردستی گل زیبا و خلاقانه

عکس کاردستی زیبا و خلاقانه

ساخت کاردستی گل با دستمال کاغذی رنگی

تصویری از مدل کاردستی خلاقانه و زیبا

کاردستی کفشدوزک زیبا برای کودکان

ساخت کاردستی فانتزی و زیبا برای بچه ها

ساخت کاردستی جذاب و خلاقانه برای بچه ها

کاردستی ماشین با رول دستمال توالت

ایده جذاب ساخت عروسک با دستمال کاغذی

ایده ساخت کاردستی فرشته با دستمال

مدل کاردستی خلاقانه پروانه با دستمال

مدل های زیبا و جدید انواع کاردستی با جعبه دستمال کاغذی و کاردستی های ساخته شده با رول دستمال توالت را مشاهده نمودید، امیدواریم مدل های ارائه شده الگویی در جهت ساخت های جدید و متنوع برای شما باشند.

ستمال های کاغذی اعم از دستمال رولی، دستمال اقتصادی، دستمال های حوله ای و مناسب آشپزخانه بعلاوه دستمال های نپکینی مناسب سفره و میز پذیرایی شما که می تواند زیبایی قابل توجهی به چینش میز شما بذهذ.

 

دکمه بازگشت به بالا