اقتصادیکسب و کار ایرانی

کارتن های ویژه اسباب کشی چیست؟

به نقل از باربری شهریار، مهمترین اقدام برای انجام عملیات جابجایی وسایل است. زیرا با استفاده از کارتن چند لایه مخصوص حمل بار می‌توان یک اسباب کشی بی‌دردسر و کاملا موفقیت‌آمیز را تجربه کرد. همچنین با انتخاب این نوع کارتن برای جای دادن وسایل تا حد زیادی از مفقود شدن و شکسته شدن آن‌ها جلوگیری می‌شود. برای جابجایی اصولی وسایل لازم است در زمان خرید این نوع کارتن، نکات مهمی را مد نظر قرار داد تا پروسه اسباب کشی به بهترین شیوه ممکن و در امنیت و سلامت بالا به پایان برسد .جهت کسب اطلاعات بیشتر از شماره باربری شهریار روی لینک ضربه بزنید.

کارتن اسباب کشی چیست؟

کارتن اسباب کشی بزرگ

پیش از پرداختن به خرید کارتن اسباب کشی لازم است با این نوع کارتن آشنا شد. در واقع جعبه‌های مقوایی که در لایه مختلف تولید می‌شوند. همچنین برای جابجایی لوازم و تجهیزات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند را کارتن اسباب کشی می‌گویند. این کارتن‌ها را اغلب در چندین لایه کارتن و در سایزبندی مختلف تولید می‌کنند.

استاندارد‌های مورد توجه در خرید کارتن اسباب کشی

کارتن خالی مخصوص جابه جایی لوازم را باید بر اساس استانداردهای در نظر گرفته شده انتخاب کرد. به زبان ساده‌تر خرید کارتن اسباب کشی باید بر اساس سایز بندی، نوع جنس، میزان مقاومت و تعداد لایه‌های به کار رفته در آن انجام بگیرد.

اهمیت خرید کارتن اسباب کشی

کارتن اسباب کشی طرح دار

با خرید کارتن اسباب کشی می‌توان انواع کارتن نو را متناسب با نیاز خود تهیه کرد و بعد از پایان جابه جایی آن‌ها را برای استفاده مجدد در محل مناسبی نگهداری کرد. با این حال بسیاری از افراد چنین کاری را صرف هزینه اضافه قلمداد می‌کنند و علارغم مزایای خرید کارتن چند لایه تمایلی به خرید آن ندارند. در این میان این افراد به سراغ شرکت‌های حمل بار می‌روند و وظیفه تامین کارتن را بر عهده آنان می‌گذارند.

متاسفانه بسیاری از این شرکت‌ها برای پایین آوردن هزینه‌های جابه جایی بار اقدام به خرید کارتن اسباب کشی دسته دوم و کهنه می‌کنند. کارتن حمل بار دست دوم و کارکرده نه تنها مقاومت اولیه خود را از دست داده اند. بلکه اغلب آن‌ها در زمان اسباب کشی دچار پارگی می‌شوند و موجب وارد آوردن خسارت سنگین مالی به افراد می‌شوند.

نکات مهم حین خرید کارتن اسباب کشی

با خرید کارتن اسباب کشی می‌توان وسایل و لوازم با ارزش خود را از شر عوامل خارجی از جمله گرد و غبار، رطوبت و حشرات موذی حفظ کرد. بنابراین به کار گیری چنین کارتن‌هایی برای جابه جایی‌های زمان بر و طولانی از لحاظ مسافت امری حیاتی و ضروری است.

مهم‌ترین مسئله جهت خرید کارتن چند لایه مخصوص حمل بار

خرید کارتن اسباب کشی تنها بخشی از عملیات جابجایی وسایل است. هرچند این مسئله از اهمیت بالایی برخوردار است اما قطعا مهم‌ترین مسئله نیست. در حقیقت مهم‌ترین موضوع جای دادن اصولی وسایل درون کارتن‌ها است. به این معنی که حتی در صورت خرید کارتن خالی اگر وسایل به طور صحیح و مطابق با سایز و اندازه در جعبه‌ها قرار نگیرند نمی‌توان به انجام یک اسباب کشی امن امیدوار بود. بنابراین لازم است به عنوان مهم‌ترین مسئله در اسباب کشی انتخاب کارتن متناسب با اندازه وسایل را به طور جدی مورد توجه قرار داد.

ویژگی بارز کارتن چند لایه

در زمان خرید کارتن اسباب کشی لازم است به مهم‌ترین ویژگی این نوع کارتن توجه ویژه کرد. زیرا با درنظر گرفتن این مشخصه مهم نسبت به خرید راغب‌تر و مصمم‌تر خواهید شد. قابلیت تحمل وزن بالا مهم‌ترین ویژگی این نوع کارتن است. بنابراین با خیالی آسوده می‌توان انواع مختلف آن را خریداری کرد و برای جابه جایی وسایل مختلف مورد استفاده قرار داد. لازم به ذکر است که در زمان جای دادن وسایل در درون کارتن خالی باید از قرار دادن وسایل بیشتر از توان آن خودداری کرد. زیرا هر کارتن چند لایه را مخصوص حمل نوعی وسیله و برای تحمل وزن خاصی طراحی کرده اند.

خرید کارتن اسباب کشی و استفاده اصولی از آن

کارتن جا به جایی لباس

بعد از خرید کارتن اسباب کشی و قرار دادن وسایل درون آن لازم است نوع وسیله درون کارتن‌ها را با استفاده از برچسب مشخص کرد. در این صورت هنگام باز کردن کارتن‌ها دچار آشفتگی و سردرگمی نخواهید شد. همچنین بهتر است کارتن‌های حمل وسایل شکستنی را تا حد امکان محکم و ایمن کرد. هر چند این جعبه‌ها خود از دوام و استحکام بالایی برخوردار هستند. با این حال لازم است جهت جلوگیری از صدمه دیدن احتمالی وسایل، کارتن را با چسب و طناب باریک کاملا ایمن‌سازی کرد.

تحمل وزن انواع کارتن اسباب کشی

در زمان خرید کارتن اسباب کشی فروشنده انواع کارتن‌های موجود را به مشتری عرضه می‌کند. بنابراین لازم است از میزان تحمل هر کدام از لحاظ وزن وارده بر آن‌ها آگاه شد. به طور کلی کارتن حمل بار ۳ لایه توانایی تحمل وزن ۸ الی ۱۲ کیلوگرم را دارد. کارتن ۳ لایه را معمولا از سه لایه ورق تولید می‌کنند که دو لایه ان بیرونی و یک لایه آن میانی شیار دار است. همچنین کارتن‌های ۵ لایه که نسبت به کارتن‌های سه لایه از مقاومت و تحمل وزن بالاتری برخوردار هستند برای حمل وسایلی تا وزن ۱۸ کیلو طراحی شده اند. البته نوع دیگری از کارتن‌ها وجود دارند که از ۷ لایه تشکیل شده و سقف تحمل آن‌ها بیشتر از ۲۰ کیلوگرم است.

خرید کارتن اسباب کشی و کاربرد آن

با خرید کارتن اسباب کشی می‌توان آن را در موارد متعددی به کار گرفت. بسته‌بندی انواع وسایل آشپزخانه، لباس، پرده و روتختی، پتو، کتاب، وسایل زینتی، لامپ و لوستر، وسایل تیز و برنده و مواد غذایی از جمله کاربردهای این نوع کارتن به شمار می‌آیند. همچنین بعد از پایان عملیات جابه جایی و مستقر شدن در محل سکونت جدید می‌توان از کارتن خالی به عنوان یک نظم دهنده وسایل اضافه استفاده کرد.

ویژگی های کارتن مناسب لوازم

یک کارتن خوب اسباب کشی باید تحمل بار را داشته باشد و بعد چیدن و گذاشتن لوازم منزل داخل کارتن درب آنرا با چسب محکم بسته و یا طناب پیچ کنید .

برای بسته بندی لوازم شکستنی خود باید کارتن را به درستی بررسی کنید تا پارگی و یا پوسیدگی نداشته باشد و از مقاومت خوبی برخوردار باشد.

با توجه به اینکه هر کارتن چه در ابعاد و چه در مقاومت حمل بار برای  بسته بندی لوزم خاصی تولید شده اند قبل از خرید حتما از مشاوره رایگان  استفاده کنید.

و ما با اعتماد خاطر بالا این نکته را ذکر میکنیم ،با خرید اول از ما شما یکی از مشتریان دائم ما و معرفی کننده ما به آشنایان خود می باشید هدف مجموعه ما:جلب رضایت مشتری می باشد.

کارتن های ویژه اسباب کشی

یکی از اصلی ترین لوازم برای اسباب کشی و حمل بار در هنگام جابه جایی کارتن اسباب کشی می باشد که شاید در قدیم کمتر به عنوان احتیاجات اساسی اسباب کشی به شمار می رفت ولی امروز وجود کارتن اسباب کشی خیلی ضروری به شمار می رود. کارتن ها علاوه بر نظم دادن به کار جابه جایی ، در محافظت از لوازم  نیز کاربرد زیادی دارند. برای تهیه و خرید  کارتن مناسب برای اسباب کشی لازم است نکاتی را از قبل مطالعه فرمایید.

خرید بهترین کارتن

یکی از بهترین کارتن برای اسباب کشی کارتن های ۵لایه بوده  که از استحکام بالایی برای حمل اسباب منزل مورد برخوردار است. علاوه بر استحکام کارتن های اسباب کشی، اندازه و ابعاد  آنها نیز اهمیت زیادی دارند. کارتن های اسباب کشی نباید در ابعاد بیش از اندازه  بزرگ و نه  خیلی کوچک باشند

یکی از دیگر  نکات مهم برای استفاده و خرید  از کارتن در اسباب کشی استفاده از کارتن های نو و سالم می باشد. زیرا در صورت مناسب نبودن و کهنه و پوسیدگی کارتن ممکن است به اسباب و لوازم  شما آسیب وارد شود.

قیمت کارتن اسباب کشی

کارتن لوازم  با توجه به  اندازه آنها قیمت های متفاوتی دارند اکثر شرکت ها این کارتن ها را به صورت بسته ای و تعدادی کارتن های اسباب کشی  را به صورت تکی به فرو ش می رسانند. برای تهیه کارتن با قیمت مناسب پیشنهاد شده  با شرکت های اسباب کشی و بسته بندی تماس گرفته و از قیمت کارتن های اسباب کشی مطلع شوید.

دو فاکتور مهم  بر قیمت کارتن سه لایه چیست؟

برخی مواقع  برای تولید کارتن  از بازیافت کارتن های کاغذی و مقوای مورد  استفاده قرار میگیرد، در اینصورت قیمت کارتن سه لایه که از مواد و کارتن های بازیافتی می باشد  کمی پایینتر و ارزانتر است . البته ارزانتر بودن قیمت ورق کارتن سه لایه تولید  شده از مواد و کارتن ها و جعبه های بازیافتی دلیلی  بر بی کیفیت بودن نیست .

با توجه به کیفیت کارتن های تولید شده در موجوعه ما کارتن ها دارای قیمت بسیار مناسبتر از کارتن های  موجود در بازار هستند.

 

آیدا چم سورکی

آیدا چم سورکی هستم متولد 1381 تحصیل کرده در رشته علوم تربیتی و علاقمند به نویسندگی و فعال در شبکه های اجتماعی
دکمه بازگشت به بالا