مجله ورزشی

یحیی سریع: یک کشتی آمریکایی را هدف قرار دادیم

یحیی سریع: یک کشتی آمریکایی را هدف قرار دادیم

سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد که ارتش این کشور یک کشتی آمریکایی و بندر اشغالی «ام الرشاش» (ایلات) را هدف قرار داده است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا به نقل از المسیره یحیی سریع سخنگوی نیروهای مسلح یمن از عملیات‌های جدید ارتش این کشور علیه اهداف آمریکایی و صهیونیستی خبر داد.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن تاکید کرد: نیروی دریایی ارتش، کشتی آمریکایی «Mado» را در دریای سرخ با چند اژدر مناسب هدف قرار داد.

سریع بیان کرد: نیروی موشکی ارتش نیز چند موشک را به سوی اهداف اسراییلی در ام الرشاش واقع در فلسطینی اشغالی شلیک کرد. این موشک‌ها به لطف خدا با موفقیت به هدف‌های خود برخورد کردند.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن افزود: با عنایت خدا ما به انجام وظیفه دینی، اخلاقی و انسانی خود در قبال ملت مظلوم فلسطین ادامه می‌دهیم.

سریع ادامه داد: عملیات نظامی ما تا زمانی که حمله به ملت فلسطین در نوار غزه و محاصره آنان پایان نیابد متوقف نخواهد شد.

گفتنی است یمن اعلام کرده که در راستای حمایت از مردم و مقاومت فلسطین اجازه نخواهد داد کشتی‌های صهیونیست یا کشتی‌هایی که مقصد آن‌ها بندرهای اراضی اشغالی است از دریای عرب و دریای سرخ عبور کنند و این کشتی‌ها را هدف قرار می‌دهد. ارتش یمن عملیات‌های موفقیت‌آمیزی را در این چارچوب به انجام رسانده و آسیب‌های اقتصادی فراوانی را به بندرهای جنوبی اراضی اشغالی وارد آورده است. اما در مقابل ائتلاف آمریکایی- انگلیسی در حمایت آشکار از جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین در غزه، به بهانه حمایت از دریانوردی در دریای سرخ چندین بار اراضی یمن را مورد هجوم قرار داده است.

گروه تحریریه مقالات ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر راهنمایی‌های تمرینی و بهبود عملکرد ورزشی. با به اشتراک گذاری تکنیک‌ها و استراتژی‌های موثر در ورزش، هدفمندی خود را در بهبود عملکرد ورزشی خوانندگان قرار می‌دهم. همراهی با من را بپذیرید و به جزئیات هیجان‌انگیز دنیای ورزش بپردازید.
دکمه بازگشت به بالا