مجله ورزشی

یک ساعت پیش فهمیدیم یزدانی و مرادمند غایب هستند/ 12 فینال در پیش داریممجیدی: ساعتی پیش متوجه غایب یزدانی و مرادمند شدیم/ 12 فینال در پیش داریم

مجیدی در نشست خبری درباره غیبت استقلال و شرایط فجر صحبت کرد.


به گزارش کندوج؛ فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دیدار با فجرسپاسی شیراز گفت: چند بازی ما تیم فجر را بررسی کرده‌ایم و فکر می‌کنم در بازی‌هایی که انجام دادند می‌توانست بهتر باشد. جدول نصب شدن. نه تنها فردا، بلکه تمامی 12 بازی باقیمانده از حساسیت خاصی برخوردار هستند و این هفته علاوه بر مسائل تاکتیکی، در مورد این موضوع نیز با بازیکنان صحبت کردیم و تنها عامل مهم فردا تمرکز کامل بازیکنان است. آ زمین بیا و هر سه امتیاز را بگیر.

وی درباره وضعیت یزدانی و مرادمند گفت: ساعتی پیش باشگاه به ما اعلام کرد که فردا سیاوش یزدانی و مردمند را نخواهیم داشت. وریا غفوری و محمد دانشگر نیز به دلیل مسائل انضباطی مصدومیت جزئی دارند. ابوالفضل جلالی هم سرما خوردگی داره و امروز باید وضعیتش رو چک کنیم ببینیم زنگ میزنه یا نه.

مجیدی در خصوص بازی امانوف در جاهای مختلف نیز گفت: در مورد مسائل فنی نمی توانم نظری بدهم.در مورد آمانوف هم بازیکن با کیفیتی است و فکر می کنم کمک زیادی به تیم ما خواهد کرد و انشاالله از او استفاده خواهیم کرد. فردا، و امیدوارم او به پیشرفت رو به رشد خود در تیم ما ادامه دهد.

انتهای پیام//

بیشتر بخوانید:


ارز در

با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا