کسب و کار ایرانیمجله عمومی

پارکت لمینت آرتا: بافت زیبایی، داستان بی پایان منزل شما

کفپوش لمینت چیست؟

پارکت لمینت نوعی کفپوش است که از ترکیب مواد طبیعی چوبی مورد استفاده به عنوان کفپوش در فضاهای داخلی، تحت فشار بالا و با چسب های مخصوص تولید می شود. ظرافت و گرمای طبیعی را با ظاهر منحصر به فرد و الگوهای چوب طبیعی خود به فضاها می بخشد. در عین حال، ترجیح داده می شود زیرا استفاده از آن آسان است و تمیز کردن آن کاربردی است.

پارکت لمینت آرتا با انواع چوب و گزینه های رنگی مختلف سلیقه های مختلف را به خود جذب می کند. علاوه بر این، به لطف سطح بادوام خود، در برابر سایش، خراش و لکه مقاوم است و استفاده طولانی مدت را تضمین می کند. این یک گزینه بهداشتی و سازگار با محیط زیست است و بر کیفیت هوای داخلی با انتشار فرمالدئید کم تأثیر مثبت دارد. با ظاهر زیبایی شناختی و طیف گسترده محصولات، راه حل ایده آلی برای کفپوش برای خانه ها و محل کار ارائه می دهد.

مدل های پارکت لمینت آرتا

مدل های پارکت لمینت دارای بافت سطحی و اندازه های مختلف و همچنین طرح های چوبی هستند. در حالی که تخته های پهن و بلند جلوه ای جادار به فضا می دهند، مدل های کوچکتر می توانند فضای پیچیده و شیک تری ایجاد کنند. مدل های چوبی که اغلب در سازه های معماری استفاده می شود به شرح زیر است:

  • الگوهای چوب طبیعی
  • مدل های مدرن و مینیمالیست
  • مدل های روستیک و قدیمی
  • مدل های شاه ماهی (شورون).
  • مدل های بلند و پهن چوبی

شما می توانید تمام اطلاعات دقیق در مورد مدل ها و ویژگی های پارکت را در صفحه مدل ها و ویژگی های پارکت بیابید.

الگوهای چوب طبیعی

اینها مدلهای کفپوش چند لایه هستند که الگوی منحصر به فرد و بافت چوب طبیعی را منعکس می کنند . . این مدل ها با تقلید از ظاهر و بافت چوب واقعی به فضای داخلی گرما و طبیعی می بخشند. این چوب که از انواع مختلف چوب مانند بلوط، گردو و راش تولید می شود، ظرافت و گرمای طبیعی را به فضاها می بخشد. هر قطعه ویژگی چوبی منحصر به فرد خود را دارد و حس زیبایی شناختی به فضای شما ارائه می دهد.

علاوه بر این، با هر سبک دکوراسیونی با گزینه های رنگ و بافت خود سازگار است. کفپوش های چند لایه با طرح چوب طبیعی تجربه رضایت بخشی را هم از نظر بصری و هم از نظر لمسی ارائه می دهند.

مدل های پارکت مدرن و مینیمالیست آرتا

مدل های مدرن و مینیمالیستی منعکس کننده طراحی داخلی معاصر در دنیای پارکت هستند. این مدل ها با تمرکز بر خطوط تمیز، رنگ های ساده و سطوح صاف بر زیبایی شناسی مینیمال تأکید دارند. به طور کلی رنگ های روشن ترجیح داده می شوند که باعث می شود فضا بزرگ و روشن به نظر برسد. کفپوش لمینت مدرن و مینیمالیستی یک انتخاب ایده آل برای کسانی است که رویکرد دکوراسیون مینیمال را اتخاذ می کنند.

این مدل ها سادگی و ظرافت را در فضای داخلی ترکیب می کنند. آنها با طراحی زیبا و شیک خود جلب توجه می کنند. این یک گزینه عالی برای کسانی است که می خواهند اتاق های خود را به روشی ساده و منظم مرتب کنند. کفپوش لمینت مدرن و مینیمال فضایی مدرن به فضای شما می بخشد و می تواند نقطه کانونی دکوراسیون شما باشد. این طرح ها برای کسانی که می خواهند فضای داخلی ایجاد کنند که سبک زندگی مدرن آنها را منعکس می کند ضروری است.

مدل های روستایی و قدیمی

مدل‌های پارکت لمینت روستیک و قدیمی، با ادای احترام به دنیای قدیمی گذشته و گرمای چوب طبیعی، شخصیتی منحصر به فرد به فضای داخلی می‌بخشند. این مدل ها با ترک خوردگی، الگوهای نامنظم و ظاهر فرسوده مشخص می شوند. طرح های روستیک و قدیمی برای کسانی که به دنبال نوستالژی و جذابیت دنیای قدیم هستند گزینه ایده آلی است.

این مدل ها حس گرما و راحتی را در فضای داخلی ایجاد می کنند. جذابیت طبیعی چوب با کفپوش های لمینت روستایی و قدیمی به فضای شما آورده می شود. در حالی که این انواع پارکت فضایی نوستالژیک به اتاق شما می بخشد، اما فضایی طبیعی و ارگانیک را نیز ارائه می دهد. ترکیب ظرافت دنیای قدیم با سبک زندگی مدرن، کفپوش‌های لمینت روستایی و قدیمی انتخابی بی‌نظیر در دکوراسیون داخلی ارائه می‌دهد. این طرح ها برای کسانی که از زیبایی طبیعی و جذابیت همیشگی چوب قدردانی می کنند عالی است.

کفپوش چند لایه آرتا

شاه ماهی یا الگوی شورون، نوع خاصی از طراحی است که تجربه زیبایی شناسی درجه یک را در دنیای کفپوش های لمینت ارائه می دهد. این مدل ها به دلیل چیدمان V شکل تخته های پارکت شناخته شده اند و ظاهر بسیار پیچیده ای را ارائه می دهند. در حالی که الگوی شورون ظرافت و تقارن هندسی را به فضاهای داخلی اضافه می کند، سبک منحصر به فردی را ارائه می دهد که آن را از مدل های کفپوش لمینت تخت سنتی متمایز می کند.

مدل های شاه ماهی به خصوص در فضاهای بزرگ با سقف بلند جلوه ای چشم نواز ایجاد می کنند. الگوی ظریف و متقارن این مدل ها به آنها اجازه می دهد تا بر مرکز اتاق تمرکز کنند. الگوی شورون کاملاً با طراحی داخلی مدرن مطابقت دارد و یک گزینه ایده آل به خصوص برای کسانی است که به دنبال تجمل و ظرافت هستند. این مدل ها در عین حال با طرح روی زمین به فضا پویایی و سرزندگی می بخشند. کف‌پوش‌های چندلایه‌ی هرینگ‌بون (شورون) جذابیت بصری و ارزش زیبایی‌شناختی منحصربه‌فردی را به فضای داخلی شما می‌بخشد.

مدل های بلند و پهن چوبی آرتا

مدل های پلانک بلند و پهن طرح های خاصی هستند که به فضاها حسی جادار و ظاهری جذاب در دنیای کفپوش های لمینت می دهند. این مدل ها گزینه های خاصی هستند که در آنها طول و عرض تخته های پارکت بیشتر از مدل های سنتی است. کفپوش‌های لمینت تخته‌ای بلند و عریض باعث می‌شوند فضاها بزرگ‌تر و بازتر به نظر برسند و در عین حال تجربه‌ای چشمگیر از نظر بصری ارائه می‌دهند.

این مدل ها به ویژه در اتاق های بزرگ و فضاهای نشیمن با پلان باز جلوه ای چشمگیر ایجاد می کنند. تخته های بلند بر اندازه اتاق تأکید دارند و فضا را طولانی تر نشان می دهند، در حالی که تخته های عریض بر عرض فضا تأکید می کنند. این طرح ها فضای داخلی را با فضایی باز و جادار پر می کنند. کفپوش لمینت تخته ای بلند و عریض به ویژه در فضاهایی با طراحی داخلی مدرن ترجیح داده می شود و کاملاً با پنجره های بزرگ یا سقف های بلند مطابقت دارد. در حالی که این مدل ها اندازه و باز بودن فضای شما را زیبا می کنند، با بافت خود بر روی زمین غنای بصری را نیز ارائه می دهند.

از شما دعوت می کنیم با تیم مجرب دکوما تماس بگیرید تا مدل های کفپوش لمینت منحصر به فرد ما را از نزدیک ببینند و ویژگی های زیبایی و کیفیت منحصر به فرد هر کدام را کشف کنند.

دکمه بازگشت به بالا