طراحی اپلیکیشن کافه و فست فود + قیمت ساخت اپلیکیشن

اولین پرسشی که در ذهنتان ایجاد می شود این امر است که چرا باید برای کافه تان اپلیکیشنی داشته باشید؟

با ساخت اپلیکیشن کافی شاپ مشتری های زیادی به سمت شما جذب خواهند شد؛ چون می توانند منو شما و قیمت ها را بررسی کنند؛ لیست نوشیدنی ها و کیک ها و تمام  منو شما را با جزئیات مشاهده کنند.

البته با توجه به این که تیم طراحی اپلیکیشن موبایل سپهر آی تی در ساخت اپلیکیشن کافی شاپ این امکان را به شما می‌دهد که برای هر یک از محصولاتتان توضیح مختصر و مفیدی را به کاربر ارائه بدهید تا از جزئیات منو هم اطلاعاتی کسب کنند  و دیگر  نیازی به کافه آمدن نداشته باشند و آنلاین از شما خرید کنند.

همچنین شما می توانید برای مشتری های ثابتتان کد تخفیف های ویژه در نظر بگیرید؛ تا آنها کاربران جدیدی را به کافه شما بیاورند و این چرخه ادامه پیدا کند و هرروز تعداد نصب اپلیکیشن کافی شاپ بیشتر و بیشتر شود.

با این رویه و ساخت اپلیکیشن کافی شاپ شما این توانایی را پیدا می کنید که فروشتان را به حداکثر برسانید چون بسیاری از کاربران ممکن است وقت کافی برای کافه رفتن نداشته باشند و ترجیح بدهند در خانه باشند و از محصولات شما خریداری کنند.

طراحی اپلیکیشن موبایل برای هر کسب و کاری می‌تواند صورت گیرد. دقیقا مانند طراحی سایت که برای هر کسب و کاری قابل انجام است. کافه‌ها و فست فودها نیز می‌توانند برای خود اپلیکیشنی طراحی کنند.

البته این کار زیاد رایج نیست. اما همین رایج نبودن باعث موفقیت بیشتر کافه یا رستوران و نتیجه گیری بهتر از اپلیکیشن می‌شود.

استفاده از تکنولوژی در عرصه‌ای که رقابت در آن کم است راحتتر می‌باشد. قصد ما از تهیه این مطلب بررسی اپلیکیشن‌ها در زمینه کافه و رستوران و ویژگی‌های آنهاست. در ادامه راجع به هزینه ساخت اپلیکیشن موبایل نیز توضیح داده‌ایم.  اگر شما کافه یا رستورانی دارید یا حتی علاقه دارید با این اپلیکیشن‌ها آشنا شده و از آنها استفاده کنید تا انتهای مقاله را مطالعه کنید.

هدف از طراحی اپلیکیشن کافه و فست فود چیست؟

از آن جایی که استفاده از اپلیکیشن‌ها به خاطر رواج گوشی‌های هوشمند زیاد شده است، و استفاده از این اپلیکیشن‌ها آسان است. افراد بسیاری جذب اپلیکیشن های مختلف می‌شوند. کافه ها و رستوران ها نیز برای معرفی بهتر خود، شعب، منوها و قیمت ها می‌توانند از اپلیکیشن استفاده کنند. در این صورت مشتریانشان افزایش می‌یابد.

با استفاده از این اپلیکیشن‌ها می‌توانید منوهای خود را در اختیار کاربران قرار دهید. در این صورت افراد بیشتر تشویق مراجع به کافه یا رستوران شما می‌شوند، زیرا اطلاع از قیمت‌ها و مهمتر از همه عکس‌های با کیفیت از غذاها می‌تواند بسیار وسوسه انگیز باشد.

در ضمن می‌توانید رویدادها، جشن­ها و تخفیف ها را در اپلیکیشن اعلام کنید و کاربران را تشویق کنید تا بیشتر به کافه یا رستوران شما مراجعه کنند.

در اپلیکیشن می‌توانید بیشتر با کاربران در ارتباط بوده و از نظرات و انتقادهای آنها بهتر مطلع شوید و کیفیت کار خود را بالاتر ببرید. به علاوه رزرو آنلاین میز، یا رزرو قسمت های ویژه برای جشن‌ها و تولدها از این طریق بسیار آسان تر است.

به طور کلی هدف اصلی طراحی اپلیکیشن موبایل برای کافه و رستوران ارائه خدمات بهتر به مشتریان و افزایش مشتریان است.

یک اپلیکیشن حرفه ای کافه و رستوران باید چگونه باشد؟

سعی کنید با توجه به تم کافه و رستوران خود یک عطر و طعم خاص گرافیکی به اپلیکیشن بدهید. کار باید با اپلیکیشن بسیار ساده باشد.

و مهمترین نکته تهیه عکس‌های با کیفیت و جذاب از غذاها است. منوها همراه با قیمت و تصاویر باشند. ساعات کار کافه، تصاویری از محیط و امکانات کافه باید ارائه شود.

به علاوه امکان رزرو آنلاین میز در اپلیکیشن وجود داشته باشد. سعی کنید آدرس دقیق خود را در اپلیکیشن درج کنید حتی می‌توانید از موقعیت روی نقشه استفاده کنید.

برای ساخت اپلیکیشن کافی شاپ چه مراحلی را باید طی کنید؟

در ابتدا ایده شما تحلیل شده و امکانات مورد نیازتان بررسی می شود. تیم پشتیبانی ما در ساخت اپلیکیشن کافی شاپ هماهنگی های لازم برای ساخت را انجام داده و تیم برنامه نویسی را رزرو می کنند.

تیم طراحی سپهر نمایی از اپلیکیشن کافی شاپ را طراحی می کند و عکس های این اپلیکیشن برای شما فرستاده میشود؛ تفاوت سپهر آی تی در این است که نظر شما در ساخت اپلیکیشن کافی شاپ برای ما در اولویت است و در صورت امکان و زیرساخت برنامه نویسی تغییراتی که مد نظر شماست اعمال خواهد شد.

پس از تایید شما کار تیم برنامه نویسی ما آغاز می‌شود؛ تیم ما شامل برنامه نویسانی مجرب و قدر است که در زمانی بسیار کم سایت و اپلیکیشن را برای شما راه اندازی خواهند کرد.

طراحی و UI اپلیکیشن طبق فرمی که شما از قبل پر کرده اید مثل رنگ اپلیکیشن عکس ها وغیره برای ساخت اپلیکیشن کافی شاپ شما آغاز می شود.

با توجه به نوع کسب و  کار شما تیم سپهر آی تی برای ساخت اپلیکیشن کافی شاپ اقدام به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی خواهد کرد تا اپلیکیشن شما درگاه بانکی را نیز دریافت کند و مشتریان به صورت اینترنتی از شما خرید کنند.

نمونه اولیه اپلیکیشن برای شما ارسال می شود و تستر های ساخت اپلیکیشن کافی شاپ؛ بخش های مختلف اپلیکیشن را مورد بررسی قرار می دهند و باگ های احتمالی رفع می شود و اپلیکیشن کافی شاپ در پلتفرم های مختلی همچون گوگل پلی؛ کافه باز و پلتفرم هایی از این قبیل با لوگوی مخصوص به شما بارگذاری خواهد شد.

و اما در گام آخر پنل مدیریتی و سایت به همراه آموزش هایی که در نظر گرفته شده است برای شما ارسال خواهد شد.

پس از تحویل و ساخت اپلیکیشن کافی شاپ همچنان تا 3 ماه پشتیبانی رایگان را از تیم حرفه ای آرناد دریافت خواهید کرد.

اپلیکیشن کافی شاپ چه امکاناتی دارد؟

در ساخت اپلیکیشن کافی شاپ چه امکاناتی را در نظر گرفتیم؟

  • آفر و تخفیف های ویژه
  • جستجوی همگانی
  • پرفروش ترین محصولات
  • جدید ترین محصولات
  • دسته بندی پیشرفته
  • گالری تصاویر از محصولات
  • نمایش لوگو ویژه شما
  • امکان نمایش نظر کاربران
  • خرید با امتیاز
  • و بسیاری امکان دیگر

سفارش ساخت اپلیکیشن کافه و فست فود

در این مطلب مزایا و دلایل لزوم طراحی اپلیکیشن کافه و فست فود مطرح شد.

طراحی اپلیکیشن موبایل کافه و فست فود به صورت کاملا اختصاصی و بر اساس اصول برنامه نویسی روز دنیا انجام می‌گردد.

چنانچه شما نیز کافه یا رستورانی دارید و تصمیم گرفته‌اید بیزینس خود را وارد دنیای دیجیتال مارکتنیگ کنید می‌توانید برای سفارش طراحی اپلیکیشن کافه خود و همچنین مشاوره رایگان به آدرس  info@sepehr.it  در شرکت فناوری اطلاعات سپهر ایمیل بزنید.

پاسخ به سوالات متداول شما

چرا اقدام به ساخت اپلیکیشن کافی شاپ کنید؟

برای افزایش درآمد و مشتریان کافی شاپ خود لازم است به جهان مدرن روی بیاورید و کسب و کارتان را آنلاین کنید.

فروشنده می تواند اپلیکیشن را مدیریت کند؟

در ساخت اپلیکیشن کافی شاپ سعی کرده ایم که امکانات را به صورتی پیاده سازی کنیم که افراد بدون نیاز به دانش برنامه نویسی توانایی مدیریت اپلیکیشن؛سایت و پنل مدیریتی را با آموزش های اولیه به دست بیاورند.

آیا تعداد نصب اپلیکیشن کافی شاپ قابل توجه است؟

تیم تبلیغاتی و پشتیبانی سپهر آی تی شما را در مسیر تبلیغات و افزایش نصب اپلیکیشن یاری خواهد کرد؛ طبق تجربه تیم ما تعداد نصب اپلیکیشن در چند ماه اول با تبلیغات صحیح به بیش از۱۰۰۰ نفر هم می رسد.

مراحل اولیه برای ساخت اپلیکیشن کافی شاپ چیست؟

تنها کافیست با تیم پشتیبانی سپهر آی تی تماس بگیرید. تیم ما تمام مراحل را از طراحی تا تولید به شما توضیح می‌دهد و از ساز و کار اپلیکیشن آگاه می شوید.

آیا پس از ساخت پشتیبانی انجام می شود؟

پس از ساخت و تحویل اپلیکیشن و سایت و پنل مدیریت تا ۳ ماه بعد پشتیبانی رایگان برای شما در نظر گرفته میشود و شما می توانید تمام باگ های احتمالی را با تیم پشتیبانی شرکت فناوری اطلاعات سپهر در میان بگذارید و سوالات خود را رفع کنید.

دکمه بازگشت به بالا