کسب و کار ایرانیمجله اجتماعی

لیست قیمت اجاره خودرو بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده-قیمت مناسب اجاره ماشین بدون راننده

اجاره خودرو بدون راننده به این صورت که خودرو با دریافت مدارک و بدون راننده در اختیار شما خواهد بود.خودروهای لوکس و خودروهای اقتصادی در لیست ماشین های ما قرار دارد که می توانید از ۳ روز تا ماه نیز رنت کنید. برای ضمانت اجاره ماشین بدون راننده شما نیاز به ارائه مدرک و ودیعه نقدی دارید که می توانید کپی مدارک خود را در زمان رزرو ارسال کنید. برای مشاهده خدمات اجاره ماشین ارزان تهران و قیمت های اجاره به لیست پایین مراجعه کنید.

اجاره ماشین ارزان تهران بدون راننده

ماشین های ارزان موجود در تهران شامل خودرو سمند، ال ۹۰، ۲۰۶ هاچ بک و صندوقدار و … است. خودروهای ما از قیمت زیاد به کم لیست شده اند که می توانید برای اجاره ماشین ارزان تر از پایین لیست خودرو ها را مشاهده کنید. البته به این نکته باید اشاره کرد که با تعداد روز بیش از ۷ تخفیف ویژه ای برای شما در نظر گرفته خواهد شد تا هزینه اجاره ماشین بدون راننده در تهران برای شما بسیار مناسب تر باشد.

اجاره ماشین بدون راننده

ماشین های اجاره ای بدون راننده در دو دسته خودروهای ایرانی و خارجی اجاره داده می شود. این خودروها در تیپ و مدل های مختلف نظیر: خودرو های شاسی بلند، سدان، هاچبک، کروک، کوپه و ون اجاره داده می شوند. خدمات اجاره سانتافه جزو خودروهای خارجی می باشد، مشتریان تمایل بیشتری نسبت به اجاره خودروی سانتافه دارند. برای بهره مند شدن از خدمات ارزانترین اجاره خودرو در تهران با ما تماس بگیرید.

موسسه ما با ارائه خدمات منحصر بفرد در زمینه اجاره خودرو توانسته فعالیت خود را در سراسر ایران گسترش دهد. به گونه ای که هم اکنون اجاره خودرو بدون راننده در کرج ، اجاره ماشین بدون راننده در مشهد، اجاره خودرو در شیراز و کرایه ماشین عروس و…. شرکت در حال فعالیت بوده و به سطح بالایی از رضایت مشتری رسیده است. خودروهای موجود مدل سال بوده و دارای کارکرد کمتر از ۱۵۰۰ کیلومتر می باشد. تمام خودروهای بدون راننده موجود در مجموعه ما دارای پوشش بیمه کامل CDW هستند.

شرایط اجاره خودرو بدون راننده

شرایط ماشین های بدون راننده به این صورت که برای رزرو خودرو با تماس تلفنی خودرو مورد نیاز شما پس از تایید مدارک برای روزی که می خواهید آماده تحویل خواهد بود.  خودروهای بدون راننده دارای کیلومتر روزانه و تعداد روز  مشخصی برای اجاره هستند. در واقعا حداقل تعداد روز اجاره ۳ روز بوده و در صورت اجاره خودرو کمتر از ۲روز باید هزینه ۳ روز را پرداخت کنید.

قیمت اجاره خودرو بدون راننده

قیمت اجاره خودرو بدون راننده با توجه به نوع خودرو، تعداد روزهای رزرو خودرو و کیلومتر طی شده محاسبه می شود. برای دریافت قیمت به صفحه لیست قیمت کرایه خودرو بدون راننده مراجعه کرده و پس مشاهده قیمت ها برای اجاره خودرو اقدام کنید.برای رزرو خودروی مورد نظر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و خودروی دلخواهتان را رزرو کنید.

بیمه خودروهای اجاره ای بدون راننده

تمامی خودروهای ما دارای سطح کامل بیمه بوده که شامل بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث، بیمه سرنشیان خودرو می باشد. سقف پرداخت هزینه بیمه برای مشتریان ۲میلیون تومان بوده که در صورت بروز تصادف هیچ هزینه ای از مشتری دریافت نخواهد شد.

اجاره خودرو بدون محدودیت کیلومتر

یکی از مهمترین خدمات شرکت اجاره خودرو ما، اجاره ماشین بدون محدودیت کیومتر می باشد. خودروهای ایرانی اجاره ای بدون راننده روزانه تا ۲۵۰ کیلومتر مجاز به رانندگی  می باشند. خودروهای خارجی بدون راننده بدون محدودیت کیلومتری به مشتریان رنت داده می شود. برای اجاره خودرو بدون محدودیت کیلومتری می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید  خودروی مورد نظر تان را برای تعداد رو درخواستی رزرو کنید.

تحویل و عودت کرایه اتومبیل بدون راننده

تحویل و عودت خودرو با توجه به درخواست مشتری می توانند در مکان هایی نظیر: نمایندگی اصلی شرکت، شهرهای کرج، کاشان، شیراز، مشهد، کرمان، قزوین و یا در محل سکونت و هتل خود باشد. تحویل خودروهای اجاره ای ما با توجه به درخواست مشتری می تواند در هر نقطه از شهر و یا درب منزل، فرودگاه (اجاره خودرو در فرودگاه امام یکی از خدمات کرایه خودرو بدون راننده نیز می باشد.)، محل کار شما باشد. فقط بگویید خودرو را کجا می خواهید تحویل بگیرید ما آن را در هر نقطه از شهر که باشید در اختیارتان قرار می دهیم.

ارسال امداد جاده ای در کمتر از ۴۵ دقیقه در هر نقطه از کشور

اگر زمانی با هریک از خودروهای اجاره ای این مجموعه دچار نقص فنی شدید حتی اگر در دور دست ترین نقطه کشور بوده تنها با یک تماس با بخش خدمات مشتریان می توانید در کمتر از ۴۵ دقیقه از کمک امداد جاده ای ما بهره مند شده و درصورتی که تعمیر نشدن خودرو، برایتان خودوریی جایگزین خواهد شد.

رزرو اجاره خودرو بدون راننده

مشتریان می توانند پس از انتخاب خودرو مدنظر خود در لیست ماشین های اجاره ای بدون راننده ، از طریق تماس تلفنی ، ایمیل و یا واتسپ به صورت آنلاین خودرو رزرو کنند. به منظور رزرو خودرو در این شرکت باید غیر از مبدا و مقصد خودتان ،تعداد روزهای مورد نظر یا حداقل ساعت هایی را که قصد دارید به اجاره ماشین بدون راننده بپردازید تعیین کنید. حداقل زمان اجاره خودرو به صورت بدون راننده ۳ روز می باشد. کرایه ون، اتوبوس و ماشین عروس به صورت ساعتی و روزانه می باشد.

تضمین کمترین قیمت اجاره ماشین بدون راننده در بین دیگر شرکت ها

خودروهای مدل سال با قیمت های مقرون به صرفه بخشی از تضمین ما در رابطه با کمترین هزینه کرایه خودرو در بین دیگر شرکت های اجاره خودرو می باشد. خودروهای اجاره ای بدون راننده از روزی ۱۹۰ هزار تومان شروع می شود. هرچقدر تعداد روزهای رزرو خودرو بیشتر باشد هزینه اجاره نیز ارزان تر محاسبه می شود.

کمترین میزان ودیعه

اجاره خودرو بدون راننده یک انتخابی مناسب برای خانواده‌هایی است که می‌خواهند به‌صورت گروهی سفر کنند، می‌باشد. برای ضمانت اجاره اتومبیل بدون راننده مدارکی موردنیاز است که قبل از رزرو خودرو حتماً باید با کارشناسان در تماس باشید. برای کسب اطلاعات کافی درباره مدار لازم برای اجاره خودرو روی لینک زیر کلیک کنید.

قرارداد اجاره خودرو بدون راننده

قرارداد اجاره خودرو بدون راننده شامل تمامی مواردی است که رنت کننده خودرو به آن نیاز دارد تا در هر شرایط خیالش از بابت هر چیز راحت باشد. این موارد شامل: تاریخ تحویل ماشین، تعداد روز روز اجاره ، لوکیشن تحویل،نام و نام خانوادگی، مشخصات ماشین، تمامی مواردی که براضمانت خودرو پرداخت شده ، بنزین خودرو و حتی کروکی ماشین.  در واقع قرار داد اجاره خودرو تمامی موارد را  که شما نیازمند آن هستید جای داده است. این قرار پس از تایید مدارک توسط کارشناسان ما برای امضا به شما تحویل داده خواهد شد. این قرار در دو نسخه یکی در اختیار شرکت و دیگر در اختیار مشتری قرارداده خواهد شد.

اجاره ماشین در تهران بدون راننده

 اجاره خودرو در تهران بدون راننده هیچ تفاوتی با دیگر شهرها نداشته و همان طور که در بالا اشاره شد با ارسال مدرک و تایید آنها خودرو مورد نیاز شما رزرو خواهد شد.اگر ساکن شهر تهران هستید می توانید با تماس تلفنی به شماره های درج شده با کارشناسان ما در تماس باشید و پس استعلام از قیمت ، موجودی خودرو و شرایط ماشین اجاره ای بدون راننده در تهران خودرو را رنت کنید.

اجاره خودرو در ایران

مجموعه ما با شعار اولین اجاره خودروی ایرانی به سبک جهانی با رویکرد اعتماد به مشتری در ابتدا با ایجاد ناوگانی متشکل از هزار خودروی صفر کیلومتر در سراسر کشور ایران از انواع اقتصادی تا تجاری و در تمامی شهرهای اصلی کشور و تمامی فرودگاه های اصلی و با هدف ارتقاء واقعی خدمات خوب و خدماتی همانند کشورهای پیشرفته در میهن عزیزمان ایران سرمایه‌گذاری نموده و این مهم با جلب همکاری سایر شرکای تجاری و جذب سرمایه تا رسیدن به هدف ایجاد شبکه ای بالغ بر صد هزار خودرو و گسترش شبکه به کلیه شهرستانهای کوچک ایران ادامه خواهد یافت.

اجاره خودرو در تهران

اگر اهل تهران هستید یا قصد سفر به تهران را دارید، بنا به دلایل مختلف ممکن است نیاز به اجاره ماشین در تهران داشته باشید! کارمندان ما برای کرایه انواع ماشین بدون راننده در کنار شما خواهد بود، تا تجربه ای کم نظیر از اجاره خودرو در تهران را داشته باشید.

علاوه بر خدمات ویژه برای اجاره خودرو بدون راننده در تهران، سرویس های کامل و برتر شرکت نظیر اجاره خودرو لوکس، اجاره روزانه خودرو در تهران، عدم محدودیت در مدت زمان اجاره… همراهتان خواهد بود. در فرودگاه، هتل محل اقامت یا هر نقطه دلخواه دیگری در تهران، خودرو را تحویل بگیرد و در تهران یا هر شهر دیگر ایران، در ساعت و روز دلخواهتان، ماشین را عودت دهید. به همین سادگی!

قیمت اجاره خودرو بدون راننده

هنگام اجاره خودرو بدون راننده، قیمت اجاره ماشین، مهم ترین نکته می باشد. تمام خودرو های ما تحت مالکیت رسمی شرکت بوده و اجاره خودرو بدون واسطه صورت می پذیرد؛ عدم وجود واسطه، سبب ارائه مناسب ترین لیست قیمت اجاره خودرو می گردد؛ همچنین نبود واسطه باعث می شود تا بدون محدودیت زمانی، خودرو مورد نظرتان را از یک تا هر تعداد روز که می خواهید اجاره کنید.

دیگر ویژگی شرکت اجاره خودرو ما، ارائه قرارداد و فاکتور رسمی در کنار امکان اجاره خودرو با تخفیف ویژه می باشد. رویکرد و خدمات مشتری محور، سبب تضمین ارائه مناسب ترین قیمت اجاره خودرو، برای متقاضیان خدمات اجاره ماشین شده است.

اجاره خودرو با پشتیبانی 24 ساعته

درکنار خدمت ویژه در زمان اجاره خودرو، تیم پشتیبانی، با خدمات پشتیبانی شبانه روزی و رصد های ماهواره ای همراه شما خواهد بود درصورت بروز هرگونه مشکل احتمالی نظیر نقص فنی، در کوتاه ترین زمان ممکن و در هر نقطه از ایران، امدادرسانی، انجام خواهد شد. همچنین، در صورت لزوم، خودرویی دیگر در اختیار شما قرار خواهیم داد.

تیم پشتیبانی اجاره خودرو ما در هر ساعت شبانه روز، آماده پاسخگویی به شما خواهد بود. شما می توانید از راه های مختلفی نظیر تماس مستقیم با شماره های ما از طریق واتس آپ و یا دیگر راه های ارتباطی با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید، اجاره خودرو خود را تمدید کنید و…

نکات لازم در خصوص اجاره خودرو

اجاره خودرو به سبک جهانی، یعنی ارائه خدمات کرایه ماشین، بدون نیاز به ارائه هرگونه سند، چک و یا تضامین دست و پا گیر دیگر؛ مجموعه ما اولین و تنها شرکت اجاره خودرو دارای مجوز ایرانی است که خدمات اجاره خودرو بدون راننده را به سبک جهانی به همراه مناسب ترین قیمت اجاره ماشین در تهران و سایر شهرستان ها ارائه می دهد.

مزیت های اجاره خودرو

شرکت ما جزو اولین شرکت های دارای مجوز اجاره خودرو است که علاوه بر ارائه انواع ماشین های درحد صفر و نو، شما با اجاره خودرو می توانید ماشین دلخواهتان را در هر نقطه از ایران، بدون نیاز به چک و سند، دریافت و در شهر دیگر عودت دهید. خدمات امداد رسانی، پشتیبانی 24 ساعته و پوشش بیمه بدنه و شخص ثالث در کنار تضمین اجاره خودرو با مناسب ترین قیمت همراه شما خواهد بود.

مناسب ترین قیمت اجاره خودرو

خودروهایی ارائه شده توسط ما، تحت مالکیت این شرکت بوده و هیچگونه واسطه و افزایش قیمتی برای اجاره ماشین وجود ندارد. همچنین، رویکرد جهانی ما، ارائه مناسب ترین شیوه محاسبه قیمت اجاره خودرو را سبب شده که به نفع مشتری بوده و شامل طرح های تخفیفی مختلف در لیست قیمت اجاره خودرو می باشد.

اجاره خودرو، بدون محدودیت زمانی

باتوجه به اینکه تمام خودرو های ارائه شده در زمان اجاره ماشین، جزئی از ناوگان این شرکت می باشند، خبری از وجود واسطه نمی باشد و می توانید تمام خودروها را بدون محدودیت زمانی، از یک تا هر چند روز اجاره کنید. همچنین در صورت تمایل، این امکان وجود دارد که تنها با یک تماس تلفنی یا درخواست آنلاین مدت اجاره خودرو را تمدید کنید.

صدور فاکتور رسمی اجاره خودرو

باتوجه به این که ما اولین و تنها شرکت اجاره ماشین دارای مجوزهای لازم اجاره خودرو از ارگان های مربوطه می باشیم، برای تمامی اجاره ماشین های بدون راننده، قرارداد رسمی ارائه می دهیم. در ضمن، در صورت تمایل مشتری، فاکتور رسمی نیز صادر خواهد شد.

اجاره خودرو بدون چک و سند

رویکرد جهانی و نوین ما در پدیده اجاره خودرو، علاوه بر ارائه طیف گسترده از خدمات و پشتیبانی های مختلف اجاره ماشین، این امکان را ایجاد نموده که بتوانید به راحتی در تهران و سایر شهر های ایران، خودرو مدنظر خودرو را بدون ارائه چک، سفته، سند و یا دیگر مدارک ضمانتی، تنها با یک درخواست اجاره و در محل موردنظر خود تحویل بگیرید.

محل دریافت و عودت ماشین، به انتخاب شما!

از برترین مزیت های شرکت اجاره خودرو بدون راننده ما این است که به راحتی می توانید از طریق وب سایت و یا اپلیکیشن اجاره خودرو ، شهر و بازه زمانی مدنظر خودرو انتخاب کنید. سپس خودرو را در یکی از شعب مت، یکی از فرودگاه های کشور، هتلی که در آن اقامت دارید و یا هر نقطه دلخواه دیگر تحویل و در نقطه ای دیگر، به انتخاب خودتان عودت دهید.

عناوین مطلب بستن
دکمه بازگشت به بالا