کسب و کار ایرانیمجله عمومی

نمونه سوالات عمومی استخدامی جهاد دانشگاهی

ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی

متقاضیان ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی ۱۴۰۲، می توانند برای انجام مراحل ثبت نام خود به سایت جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir وارد شوند و اقدام به انجام ثبت نام در هر یک از آزمون های جهاد دانشگاهی نمایند. در این سایت امکان دریافت کارت ورود به جلسه و نتایج آزمون ها نیز وجود پذیر است.

جهاد دانشگاهی مانند سازمان سنجش و آموزش کشور در بازه های زمانی مختلف اقدام به برگزاری آزمون های استخدامی متنوع می کند. آن دسته از افرادی که متقاضی شرکت در آزمون های استخدامی برگزار شده در جهاد دانشگاهی هستند، می توانند به منظور ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی 1402 به سایت جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir مراجعه نمایند و از طریق این سایت مراحل ثبت نام خود را در آزمون های استخدامی برگزار شده زیر نظر جهاد دانشگاهی، انجام دهند.

با توجه به این که آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی در حوزه های مختلف مانند استخدام در فرخوان های کارخانه شیر پگاه تهران، فراخوان آزمون میانجیگری، نهضت سواد آموزی، نیروی افتخاری حل شورای اختلاف و … اقدام به جذب نیرو می کند، در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با جزئیات ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی ۱۴۰۲ و نمونه سوالات جهاد دانشگاهی آشنا کنیم.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی ۱۴۰۲

جهاد دانشگاهی در بازه های زمانی مختلف اقدام به برگزاری آزمون های استخدامی مختلفی می کند. داوطلبانی که قصد شرکت و ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی 1402 را دارند، می توانند به منظور ثبت نام در این آزمون، فقط در بازه زمانی مشخص شده به سایت جهاد دانشگاهی مراجعه کنند و اقدام به ثبت نام در آزمون مورد نظر خودشان کنند.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی ۱۴۰۲ بستگی به نوع آزمون دارد و با توجه به اینکه آزمون های جهاد دانشگاهی، توسط سازمان ها، شرکت ها و ارگان های مختلفی برگزار می شود، ممکن است که بازه زمانی ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی برای هر یک از آزمون ها متفاوت باشد.

به همین منظور، داوطلبانی که قصد ثبت نام در هر یک از آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی سال 1402 را دارند، می بایست که برای اطلاع از زمان ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی ۱۴۰۲ مد نظر خودشان به سایت جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir مراجعه کنند و از طریق این سایت، مراحل ثبت نام خود را در یک بازه زمانی مشخص انجام دهند.

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی 1402

داوطلبانی که قصد ثبت نام در هر یک از آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی سال 1402 را دارند، می توانند در صورت عدم آشنایی با شغل مورد نظر، ابتدا لیست دوره های جهاد دانشگاهی را مطاله کرده و در صورت وجود دوره مورد نظر در آن شرکت نمایند.

پس از آن متقاضیان می بایست به سایت جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir وارد شوند و مراحل ثبت نام خود را در آزمون مورد نظر خود انجام دهند. پس از گذشت زمانی از ثبت نام، داوطلبان می بایست کارت ورود به جلسه خود را جهت شرکت در آزمون دریافت کنند.

لازم به ذکر است که ثبت نام در هر یک از آزمون ها، فقط در یک بازه زمانی مشخص انجام می شود و بدیهی است که پس از اتمام مهلت ثبت نام، داوطلبان دیگر مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی سال ۱۴۰۲ نمی باشند. در ادامه شما را با نحوه ثبت نام یکی از آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی آشنا می کنیم.

در مرحله اول به سایت جهاد دانشگاهی به نشانی اینترنتی hrtc.ir مراجعه کنید. پس از ورود به سایت جهاد دانشگاهی، بر روی گزینه «آزمون ها» در بالای سایت کلیک کنید.

حال، آزمون مورد نظر خود را از بین لیست آزمون های نشان داده شده انتخاب کنید و بر روی آن کلیک نمایید تا جزئیات مربوط به آن باز شود. قبل از اینکه بخواهید در آزمون ثبت نام کنید، می بایست که هزینه ثبت نام آزمون استخدامی را پرداخت نمایید. بدین منظور بر روی گزینه «پرداخت هزینه» کلیک کنید.

حال اطلاعات مربوط به خود مانند نام و نام خانوادگی، کد ملی و شماره تلفن همراه خود را وارد کنید و در نهایت بر روی گزینه «پرداخت هزینه و آغاز ثبت نام» کلیک نمایید. سپس با یکی از کارت های بانکی عضو شتاب خود، اقدام به پرداخت هزینه لازم کنید.

در مرحله بعدی به صفحه اصلی سایت وارد شوید و بر روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید.

در این مرحله کافیست که کد ملی و شماره توکن پرداخت را در قسمت های مشخص شده وارد نمایید و با کلیک کردن بر روی گزینه ثبت نام، مراحل ثبت نام خود را در آزمون انجام دهید.

آموزش مجازی جهاد دانشگاهی نیز سامانه ای برای ارائه آموزش های غیر حضوری به دانشجویان و شرکت کنندگان دوره های کوتاه مدت و بلند مدت جهاد دانشگاهی ایجاد کرده است که از طریق مراجعه به مقاله زیر می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی ۱۴۰۲

همانطور که در این مقاله هم به آن اشاره شد، جهاد دانشگاهی اقدام به برگزاری آزمون های استخدامی مختلفی می کند و بدیهی است که هر یک از این آزمون ها بستگی به شرایط ثبت نام آزمون استخدامی خاصی دارند که داوطلب قصد شرکت در آن را دارند.

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی 1402 بستگی به نوع آزمون و سازمان برگزار کننده آزمون دارد و همین موضوع ایجاب می کند که داوطلبان به منظور اطلاع از شرایط ثبت نام در آزمون های استخدامی جهاد کشاورزی به سایت جهاد کشاورزی وارد شوند و از طریق این سایت، اقدام به دریافت و مشاهده شرایط ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی ۱۴۰۲ مد نظر خودشان کنند و پس از اینکه از دارا بودن شرایط لازم جهت ثبت نام، اطمینان حاصل کردند، مراحل ثبت نام خود را انجام دهند.

بعضی از شرایط عمومی که معمولا برای اکثر آزمون های جهاد دانشگاهی در نظر گرفته می شوند، شامل موارد زیر می باشند:

  • اعتقاد به دین اسلام و یا یکی از ادیان مطرح شده در قانون کشور ایران
  • داشتن تابعیت ایرانی
  • به پایان رساندن دوره خدمت ضرورت و یا دریافت کارت معافیت پزشکی
  • نداشتن سوء پیشینه کیفری موثر
  • نداشتن هیچ گونه منع استخدام در سازمان ها و ارگان های دولتی
  • عدم اعتیاد به مواد مخدر
  • داشتن سلامت روحی و جسمی بسته به شغل مورد نظر

مشاوره ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی 1402

امروزه بسیاری از آزمون های استخدامی کشور زیر نظر جهاد دانشگاهی برگزار می شوند. بنابراین، داوطلبانی که متقاضی ثبت نام آزمون استخدامی ۱۴۰۲ در سازمان ها، شرکت ها و یا ادارات دولتی و خصوصی می باشند، می توانند به منظور ثبت نام در این آزمون های استخدامی به سایت جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir مراجعه کنند و اطلاعیه های مربوط به ثبت نام در آزمون ها را مشاهده نمایند.

با توجه به اینکه مدت زمان محدودی برای ثبت نام در هر یک از آزمون ها در نظر گرفته می شود، لازم است که داوطلبان جهت ثبت نام آزمون استخدامی جهاد دانشگاهی 1402، دائما سایت جهاد دانشگاهی را کنترل نمایند تا در صورت امکان ثبت نام در آزمون استخدامی مورد نظر، فرصت کافی برای انجام مراحل ثبت نام داشته باشند.

لازم است که داوطلبان پس از ثبت نام در آزمون های استخدامی، حتما منابع مورد نیاز آن آزمون استخدامی را مطالعه کنند و با آمادگی لازم سر جلسه آزمون حضور پیدا کنند. معمولا لیست منابع آزمون در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی هر یک از آزمون ها منتشر خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا