مجله عمومیکسب و کار ایرانی

چگونه ربات نینجاگرام کرک شده را راه اندازی کنیم؟

چگونه ربات نینجاگرام را راه اندازی کنیم؟ برای نصب ربات نیاز به آموزش داریم؟ چگونه از ربات نینجاگرام استفاده کنیم؟ اگر ربات نینجاگرام را خریداری کرده اید و سوال های بالا را در ذهن دارید با ما همراه باشید تا جواب های خود را دریافت کنید.

نینجاگرام

راه اندازی نینجاگرام کرک شده

وقتی که شما ربات نینجاگرام را از ما خریداری می کنید علاوه بر خود فایل نصبی ربات چندین آموزش راجع به نحوه استفاده از ربات و نحوه نصب ربات برای شما قرار داده ایم. راه اندازی نینجاگرام کرک شده بسیار ساده است و شما کافی است که روی فایل نصبی ربات کلیک کنید و صبر کنید را ربات روی سیستم شما نصب شود. اگر در طول مراحل نصب به مشکلی برخورد کردید که راه حل آن در پکیج ارسالی ما قرار نداشت کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نینجاگرام برای اینستاگرام

ما ربات را روی تمامی ویندوز های حال حاضر بازار با تمامی اینترنت ها تست کرده ایم و به هیچگونه مشکلی بر نخوردیم ولی اگر شما مشکلی داشتید با تماس با کارشناسان ما می توانید راهنمایی بگیرید تا مشکل خود را برطرف کنید. پس از نصب ربات روی ویندوز خود کافی است اینترنت خود را وصل کنید و سپس ربات را باز کنید.

ربات از شما یک پیج اینستاگرام می خواهد تا روی آن پیج برای شما فعالیت کند. وقتی که شما ربات را روی سیستم عامل خود نصب می کنید دیگر هیچ ارتباطی با شرکت سازنده ندارد و خیال شما راحت است که هیچکس به پیج شما دسترسی ندارد زیرا ربات از ایپی خود شما استفاده می کند.

تنها دسترسی شرکت سازنده به ربات فقط برای اپدیت های احتمالی در آینده است که هیچگونه ارتباطی با پیج شما ندارد. در ادامه روش های نصب ربات و همچنین روش های استفاده از قابلیت های ربات را یاد می گیرید تا بدون هیچگونه مشکلی بتوانید از نینجاگرام استفاده کنید.

نصب ربات نیاز به آموزش خاصی دارد؟

نصب ربات نینجاگرام بسیار شبیه به نصب بازی های کامپیوتری است. مطمئنا بسیاری از شما تا به امروز چندین برنامه یا حداقل چند بازی نصب کرده اید، نینجاگرام نیز شبیه به آنها است. شما محل نصب ربات را مشخص می کنید سپس صبر می کنید تا ربات نصب شود و پس از آن می توانید از ربات استفاده کنید.

ربات هیچگونه دسترسی به نرم افزار شما ندارد و فقط نیاز به پیج اینستاگرام شما دارد پس از بابت اطاعات خود خیالتان راحت باشد. اگر در نصب ربات به مشکل خاصی برخورد کردید به سراغ پکیج ارسالی بروید. در پکیج ارسالی برای شما یک ویدئو قرار داده ایم تا روش نصب ربات را روی ویندوز های 7، 8 و 10 را به شما آموزش دهد.

با دیدن ویدئوی آموزشی مطمئنا مشکل شما برطرف خواهد شد ولی اگر سیستم عامل شما مشکلی یا مانعی برای نصب ربات داشته باشد شما می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به شما کمک کنند سیستم عامل خود را درست کنید تا بتوانید ربات را نصب کنید. با خرید نینجاگرام شما پشتیبانی کامل کارشناسان ما را دارید تا در صورت بروز هرگونه مشکل در ربات یا مراحل نصب یا هر مشکل دیگری بتوانید با تماس با آنها مشکل خود را برطرف کنید.

چه نکاتی را باید در هنگام نصب نینجاگرام رعایت کنیم؟

دانلود نینجاگرام

در هنگام نصب نینجاگرام نیاز نیست نگرانی راجع به چیزی داشته باشید. با مشاهده ویدئوی آموزش نصب متوجه می شوید که چه نکاتی را باید رعایت کنید تا نصب موفقیت آمیز باشد. نصب ربات بسیار ساده است و نیازمند هیچگونه مهارتی در زمینه کامپیوتر نیست.

چگونه از قابلیت های ربات استفاده کنیم؟

پس از نصب ربات روی سیستم عامل خود و متصل کردن اینترنت شما باید اکانت اینستاگرام خود را به ربات وصل کنید تا ربات اجازه فعالیت در پیج را داشته باشد. تمامی اطلاعات شما محرمانه است پس نگران نباشید. پس از لینک کردن اکانت خود به ربات حالا کافی است که به سراغ قابلیت های ربات بروید. نینجاگرام اپشن هایی از قبیل فالوور گیری، کامنت گذاری، افزایش لایک، انفالوو کردن و مدیریت پیج را در اختیار شما قرار می دهد که شما می توانید از تمامی این اپشن ها به صورت نامحدود استفاده کنید.

اینستاگرام

برای گرفتن فالوو کافی است به سراغ تنظیمات فالوور گیری بروید و برای ربات مشخص کنید که چه تعداد کاربر را در هر ساعت فالوو کند تا بعدا کاربران فالوو شده شما را فالوو کنند. برای کامنت گذاشتن زیر پست های کاربران باید برای ربات یک کامنت تعریف کنید تا ربات آن کامنت را زیر پست های دیگر کاربران کامنت کند. این روش یکی از تاثیرگذار ترین روش های تبلیغ پیج است که شما می توانید به صورت نامحدود از آن استفاده کنید. بقیه اپشن ها نیز بسیار ساده است و آموزش استفاده از آنها را در پکیج ارسالی قرار داده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا